Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
2. feb 2011

@renattka24 oni maju asi iné hodnoty hcg pri Ket a aj pri ET,lebo ,ked som im ja volala naposledy,tak sa sestrička pýtala,že po akom vklade som.

maahuliena
2. feb 2011

@renattka24 máš síce nízke HCG, ale je zrejme, že sa zahniezdilo neskoro( teda ak teda nekrvácaš, nešpiníš ešte stale to može byť na dobrej ceste) 😉
Ja som bola síce na KET.. ale tiež som musela isť na kontrolnu krv. Pokiaľ by tomu nedávali žiadnu šancu, tak by ťa ani nevolali na kontrolné odbery 😉 Verím, že Ti pekne porastie... len pekne oddychuj 😉

anika142
2. feb 2011

@renattka24 ahoj, drzim palce mysli pozitivne ako ti kocky pisali a nevzdavaj sa, len vela oddychuj, drzim palce

renattka24
2. feb 2011

@annamary27 Takze si to brala tak ako ja ...Dost zle.Presne tak isto aj ja komunikujem s ludmi.Kazdy,ze este to skusim atd ale tie nervy to ai vieme len my pochopit ktore to prezivame.No skusim sa upokojit a mysliet pozitivne....
Luly zajtra rano urobim test a ak bude poriadna ciarka zacnem mat nadej ale ak nie tak si myslim,ze to bude koniec.
Baby dakujem Vam za Vase rady a hlavne za povzbudenie...Moc ste mi s tym pozdvihli naladu. 🙂

renattka24
2. feb 2011

@maahuliena Jaj moja bodaj by si mala pravdu🙂 To je asi fakt ze by ma uz nevolali.No ved uvidime co sa ma stat sa stane.A tebe to potom vyslo??

renattka24
2. feb 2011

@anika142 Dakujem Ti.A aj ja tebe drzim paste🙂))Co ty kedy ides na krv?

maahuliena
2. feb 2011

@renattka24 vieš, oni musia vedieť aj ako HCG stupa... pripadne ak by stale išlo hore.. ale bolo by nižšie.. išla by si potom na další odber....
Ano,vyšlo... ved kuk "profil" 😉

sonulienkas
2. feb 2011

@renattka24 ja si myslim , že maahuliena má pravdu , asi sa neskor zahniezdilo, preto nižšia hodnota, držím palce , aby hcg šlo už len hore a hore 🙂

moncibubu
2. feb 2011

@renattka24 ahoj urcite to nevzdavaj,ono sa to uhniezdilo neskor a bude to kazdym dnom len stupat a vies co sa hovori,pomaly dalej zajdes,Hlavne pekne oddychuj,vylož nožky,citaj knizku,čokolvek.Tak sa pekne drzkaj

renattka24
2. feb 2011

@maahuliena Takze ty si to mala tak isto ako ja,ze?Najprv si mala nizku hladinu a potom ti stupla?Musela si casto chodit na krv??Idem kuk tvoj profil.

renattka24
2. feb 2011

@sonulienkas Dufam,ze tu mate vsetky pravdu.Ste fakt zlate, ze na mna tyk myslite.
Moncibubu: pocuvnem ta idem oddychovat 🙂

maahuliena
2. feb 2011

@renattka24 niekedy sa stane, že aj blastocysta sa zahniezdi neskoro... 🙂 😉 ja som mala nižšie HCG.. išla som na krv na 13den po KET.. a potom som mala kontrolu o nejakých 6dní... a to už bolo krasne vysoké a stupalo tak ako malo. 😉 Bola som len raz na kontrolný odber 😉 Tak držím palce... 😉

anika142
2. feb 2011

@renattka24 dakujem, ja idem na krv v pondelok.

luly3
2. feb 2011

@anika142 aj budeš testovat zajtra???

anika142
2. feb 2011

@luly3 ahoj, ja asi az v piatok, bojim sa testovat, nemam zo seba moc dobry pocit

anika142
3. feb 2011

dobre ranko zienky, tak ako vyzeraju testiky? silneju kolajnice, silneju?

moncibubu
3. feb 2011

ahojte babenky tak ja som testla a ani duch tam nieje,cize negativne.Ja uz neviem,co mam robit,a to mam vlozene az dve a neujalo sa ani jedno.Mozno skusim testnut este v sobotu,tak uvidim,ale nedavam tomu velku sancu.A to sa citim celkom v pohode.

renattka24
3. feb 2011

@moncibubu Dobre ranko.To ma mrzi a nie je tam ani duch??Ja som tiez testla ale uz tam nemam ani ducha, neni tam nic.A mne tiez vkladali 2...
Anika neboj sa testnut.Aspon budes vediet na com si,tak ako mi to povedala luly.
Drz sa a nevzdavaj to....pa

luly3
3. feb 2011

ahojte,budeme si to mosieť asi zopaknuť ešte raz mam ducha ale takeho isteho ako včera takže čiarka nesilnie to znamena že zle...no čo už asi budeme stále zarabať len a len na umelé.ja mam robiť test až 9 tak už testnem vtedy a zavolam že je NIČ,a dohodneme novu stimulku no už sa aj naňu tešim...hlavu hore žienky my to zvládneme

renattka24
3. feb 2011

@luly3 Mrzi ma to.A chcela by som to brat tak ako ty. 🙂 🙂 Ale dost mi tato stranka pomaha takze budeme bojovat.Ja mam este dve sance ale neviem za aku dobu to mozem zasa skusit??A ked mam mrazacikov nemusim ist na injekcie staci uz len uzivat Estrofem na pripravenie maternice a potom uz len ET??Ako to je neviete?

alabu
3. feb 2011

@luly3 nie je dolezite aka silna je tam ta ciarka....podstatne je ze je...otestuj sa vtedy ked mas a ak tam bude akakolvek silna resp. slaba ciarka chod na krv....test sice nieco ukaze ale nemusi ciarka silniet kazdy den....dolezite je ze tam je...9. otestuj..ak bude urcite chod k lekarovi....mam znamu ktora mala potvrdene lekarom ze je tehu a test bol negat 😉

anika142
3. feb 2011

ahojte, ja budem testovat zajtra no neviem ako dopadnem, ja uz ani neverim, ze raz budem tehotna ze budem mat svoje mimi. Ale budem bojovat dalej co najskor na dalsi pokus no rozmyslam ze ked sa mi teda potvrdi ze nic z toho tak by som si dala vysetrit na hematologii ci nahodou daco sa nenajde. No vraj sa tam dlho caka.
Myslite ze keby som teraz testla tak to bude este fajn ked som len raz bola na wc ale teraz rozmyslam ze testnem.

anika142
3. feb 2011

myslite ze ked na 10. ty den je negativny tak to este ma nejaku sancu sa chytit? ci to vobec embryo este vo vnutri je.

renattka24
3. feb 2011

@anika142 Nesmies sa vzdavat,je to hrozny pocit,ze mozno nebudes mat svoje mimi ale ja verim,ze sa ti to podari.Bolo by to moc nespravodlive.....Kolky krat si bola na ET??Skus testnut za to nic nedas....
Ako mi pisali baby tak hovoria,ze je moznost,ze sa embryo uhniezdilo neskorej a preto nam ukazuje neskorej tie ciarky...Ale ja som si dnes robila test a je uplne negativny....to mam 14 den.Takze ja uz to mam iste...Drz sa.

anika142
3. feb 2011

@renattka24 ja som si teraz spravila a je negativny ani naznak, no to mi je luto ze je negativny ja mam 10 ty den. Ja som uz jedeno IVF podstupila toto je moj druhy pokus. Obdivujem zeny co su na 6 a viac pokuse klobuk dole. Ako napr. luly3. No vzdavat sa urcite nebudem. pokial na to budem mat nervy a peniaze urcite to budem skusat. Ak sa mi v pondelok potvrdi ze nic idem co najskor do dalsieho pokusu no neviem kedy budem moct ist zas. No pravdu povediac sa mi nechce opakovat tie pichacky, punkciu a tieto veci no co uz pre mimi neurobim. Drzim palce nech nam sa to podari vsetkym co tuzime po babatku

renattka24
3. feb 2011

@anika142 No aj mna to mrzi ze mas negativny.Ale este pockaj do pondelka mozno sa ti tam nieco objavi.
Tak to mas pravdu obdivujem ich aj ja.Musi to byt poriadne tazke a hlavne pevne nervy pri tom.
Ja idem zajtra na krv ale len mi potvrdia,ze to je negativne..A ked to je negativne co potom?Doktor ta aj prezera a skuma preco sa to nepodarilo??Predsa musia prist na to preco..

anika142
3. feb 2011

@renattka24 na to nepridu preco, to sa neskuma pokial ja viem, neda sa to povedat, vies ja som tiez nad tym ked som bola prvy krat rozmyslala, no ja uz sa bojim aj ked som po transfery ze to zo mna hned vypadne to embryo uz len na ceste domov to tazko povedat ci vypadne prec, to nezbadas volnym okom.

renattka24
3. feb 2011

@anika142 To je ale fakt hrozne....Keby sme aspon vedeli ako ho tam udrzat a co preto urobit...Asi to nijako neovplyvnime.Co sa ma stat sa stane...Tak drzim palce aby si bola druha po bbtine tehulka🙂))Verim ze sa ti to rozbehne..pa

luly3
3. feb 2011

@anika142 @renattka24 😉 babulky troška si poplačeme a ideme dalej raz sa nam to mosí podariť 😕

anika142
3. feb 2011

@luly3 dufam, ze ano

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre