Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
23. máj 2011

ahoj 🙂 zdravím tie čo ma už poznaju aj tie čo ma nepoznaju amožno ich povzbudím čakám po 5 IVF 😔 bola som v Reprofite Brno mam vložené 3 krasne expandujuce Blastocisty tfuj tfuj hádam už po 20 rokoch snaženia sa PAN BOH ZMILUJE čAKAM OD 18.5. BABY HLAVU HORE ja čakam 20 rokov na bábatko 😉

marcelka83s
23. máj 2011

@sobka Ďakujem,vidím ,že vieš o čom hovoríš🙂 ja len tak uvažujem ,že čo ďalej keby náhodou to nevišlo ,aj keď je ešťe skoro uvažovať 🙂 Radšej nebudem na také myslieť lebo moje fazulky by sa mohli uraziť ,že čo to tá mama tu spletá ,že nám vôbec nedôveruje🙂 🙂 🙂

sobka
23. máj 2011

@ybyta más moj obdiv, klobuk dole 😉 velmi ti držíme palce, verím , že tentokrát tvoje krasne blastulky nesklamu, budeme cakat spolu, ja som len jeden den po tebe, kedy más ist na krv? ja 30.5, na 11den od KET, ako sa cítite?
@marcelka83s ty kedy mas testovat?

renattka24
23. máj 2011

@mabumi No ale mas pozitivne to ze mrcha nedorazila.A ako sa inak citis?Prsia ta nebolia?necitis sa nejako inak?Takze rano tam volas?a nechces tam ist radsej hned na krv???Kto bude tak dlho cakat na vysledok?? 😀 😀 Urcite bude pozitivny,musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ybyta
23. máj 2011

@sobka ja na krv pojdem mojmu gyndošovi ked budu testy 30.5.pozitívne potom pojdem na krv si tiež dám spraviť asi ten deň pred testami krv trvá ale 2 dni 😉

marcelka83s
23. máj 2011

@sobka v piatok mám ísť na krv a asi si ráno pred tým spravím test

shehzade_91
23. máj 2011

ahojte dievcata...potrebujem od vas poradit..som tehotna v 7tt+6 a uz zacinaju lietat komare a ja som na ne alergicka..mame stresne okna a vrajze sa na ne neda dat sietka proti hmyzu tak som z toho zufala..do teraz som pouzivala do zastrcky BIOLIT proti komarom no len teraz sa bojim aby to neuskodilo babetku kedze neviem coto vsetko od tial vypusta do vzduchu..vy si co myslite mate z niecim takytmo skusenost???dakujem za odpoved pekny vecer vam vsetkym prajem

amelia17
23. máj 2011

ahojte, ja mam teraz stvrty den po transfere, doteraz som mala obrovske bolesti vpravo v podbrusku a bolelo to pri vsetkom, najma pri plnom mocovom mechure. Nic mi nechutilo jest, nafukovalo ma a mala som zapchu. Vcera sa vsetko zmenilo, mam velku chut do jedla, ale zase beham stale na velku potrebu.. no radost nie? Vajecniky bolia nadalej, brucho mam nafuknute a povinne pijem 5 litrov vody denne... nebavi ma cakat na termin o 2 tyzdne, stale sa pozorovat a setrit, to nie je moj styl...
nadeje si asi ani nerobim, aj ked sa pristihujem, ze stale na to myslim, ci tam este su, ci ziju a delia sa, alebo ci je to uz vsetko stratene... ja som mala 23 vajicok a riadne ma prestimulovali (aj ked som mala najnizsiu davku Gonalu). ale ich bolo velmi vela nekvalitnych... je tu este niekdo kto caka na terminik krvicky 2.juna? ako sa citite po ET? ako ste sa citili po punkcii? co som citala, vela ludi bolo v pohode, ja som po punkcii lezala este 6 hodin na infuziach kvoli hyperstimulaku a pri vkladani som skoro umrela, lebo s plnym mocovym mechurom ma strasne boleli vajecniky, som sa v podstate doplazila do saly...a ledva som vydrzala este tych povinnych 20 minut lezania po tom

mabumi
24. máj 2011

@renattka24 ahoj, tak dnes test opat negativny ☹ , zajtra som objednana na krv. uz aby to bolo 😢 . sice uz viem, ze to zas nevyslo, ale kym to nemam definitivne potvrdene, tak stale cakam nejaky zazrak 😖
test je uplne biely, ziadny naznak. neviem co si mam o tom mysliet. ci som si to v ten 7. den namyslala, alebo co sa stalo. vôbec nespinim ani nekrvacam, ziadne priznaky, prsia akoby som ani nemala... 😒

elise
24. máj 2011

@amelia17 do akého centra chodíš ja som dnes 4 dne po transfere, mala som 23 vajíčok ale oplodnili 18, mna to trochu pri vaječníkoch tiež bolelo ale teraz je už dobre, nafuknutá sa cítim, a neustále som hladná mne krvička prvá vychádza na 31.5 a druhá na 4.6.

elise
24. máj 2011

@shehzade_91 do zástrčky proti komárom bábetku neuškodí ale musíš častejšie vetrať skus si kupiť v ikei taku sieťku nad postel to ti pomôže 🙂

renattka24
24. máj 2011

@mabumi Ach jaj ako je to mozne??Ale este mas malinku nadej,je dobre ze nekrvacas.Vysledky budes mat hned poobede ze?Ale mozno testy nemas dobre kolko bab tu bolo a mali negativne testy, aj napriklad ked krvacali a boli tehotne.Pockaj do zajtra a potom uvidis.Ale keby to naozaj nevyslo co ma bude velmi mrziet ☹ , pretoze viem ako sa citis,tak skus hladat niekde inde pomoc,ci?

silvinnka
24. máj 2011

@mabumi ahoj,jaj kurnik sopa,to slovo negativny som nechcela pocut....skus pockat este do zajtra na krv ako vravi Renattka...viem ako sa citis...ja som myslela ,ze sa zblaznim a hlavne pri myslienke,ze musim ist uplne od sameho zaciatku...teraz este stale cakame len na schvalenie ziadosti z poistovne.... snazim sa mysliet na ine veci a dari sa mi,pekne chodim do prace,nabijam sa pozit. energiou zo slniecka,stretavam sa s kamosmi,sem tam Zumba a same male kravinky 😉 pri ktorych nemyslim na mimi 🙂) pomaha to.... 🙂 drzim paste a aspon v kutiku duse verim,ze zajtra pride dobra sprava a krv bude pozitivna 🙂)

mabumi
24. máj 2011

@renattka24 ano zajtra budu vysledky po druhej. uz to hadam nejako vydrzim. zacina ma aj brucho boliet, no neviem 😒 . uz su to aj nervy. ako to myslis ze mam hladat pomoc inde? myslis ine car alebo co? no neviem, budem musiet vsetko podstupit od zaciatku, kedze uz nemam mrazacikov. musim si povybavovat este vysetrenia, co mi chybaju. ja uz tak neznasam lekarov ☹

mabumi
24. máj 2011

@silvinnka dakujem, si zlata. kedy ste posielali ziadost, hned po krvi? aj ja by som chcela hned. ale pocitam s tym, ze kedze ide leto, tak k dalsiemu ivf sa dostaneme najskôr az na jesen 😒 . ja sa v praci neodreagujem, lebo su v nej same problemy, ktore mi na psychike tiez vôbec nepridavaju ☹ . jediny môj relax je nasa stavba, kam sa chodim narobit 😀 aby som na vsetko zabudla, ale aj pri tom vacsinou myslim na babo a na to, ci to nestaviame zbytocne velke ak tam mame byt sami ☹ . no uvidime, tu moznost nepripustim, my to niekedy vyhrame 😅 😅 😅 . urcite 😉 . drzim palce nech ziadost cim skôr schvalia, mozno budeme cakat spolu 🙂

silvinnka
24. máj 2011

@mabumi zlatko,ja som si dala zobrat krv uz na 12 den po ET,tym,ze som mala vsetky testy negat.... ano hned som volala do CARU ,ze krv je negat a objednala sa na konzultaciu....prisla som ,pokecala a hned aj spisala ziadost na druhe ivf. bolo to 4.5. ,takze pekne cakam,menzes mam na den presny akurat ta cysta ma serie,uz ma 8cm ani cez menzes sa nevstrebala,ani nepraskla...nevadi 🙂) ked som podpisovala ziadost,trvala som na inych liekoch ,co mi nakoniec aj docent odporucil,verim,ze teraz budem mat viac kvalitnych vajok a ostane aj nejaky mrazacik 🙂) verim,ze obe budeme coskoro tehulky a teraz toto ivf. bude to prave orechove pre obe... 😠

mabumi
24. máj 2011

@silvinnka presne tak, musi byt 😠 😵

tinusasa
24. máj 2011

@marcelka83s ahoj v splne lekar vela nenarozprava nevyznam sa velmi len mi ostava im verit. A inac sestricka je tam skvela a pytala som sa jej ci nieje potrebne ist na ine vysetrenia ako je imunologia...tak mi povedala,ze to by ma doktor poslal tak neviem nechavam to na nich.A ako sa citis uz si testovala ?

amelia17
24. máj 2011

@elise ahoj, ja chodim na Antolsku... mne povedali, ze mam prist na krv o 2 tyzdne, takze to by bolo 2.6., ale neviem ci mozem aj skor... lebo urcite uz aj po 10-tom dni by to mohlo byt zrejme, a z tych oplodnenych vajicok ti kolko prezilo? aj ste mrazili?

marcelka83s
24. máj 2011

@tinusasa Ahoj tak isto je aj v gyncare že doky sa velmi nevyjadruje ked chcem niečo vedieť tak sa ho musím spýtať,ale ja tiež niesom velmi zhovorčivý typ takže mne to aj vyhovuje🙂)),Ozaj sa ho pýtam iba to čo chcem vedieť a on mi odpovie asi jednou vetou a to je všetko🙂Netestovala som ,povedala som manželovy že zajtra si kúpim test ale on mi to nechce dovoliť .Pri prvom IVF som si zrobila a bola som z toho smutná. Ja tiež nemám imunologiu spravenu ani genetiku,akurat hematologiu mám lebo internista ma poslal mam málo krvných došťičiek vlastne je to tak na hranici ,že zatial mi nič nedali .Cíťim sa celkom fajn akurat ma pobolieva trošku ako pred MS a trošku prsia ale nie stále ,radšej nech ma bolí ťelo tak aspon viem že niečo sa so mnou robilo🙂Dnes by som mala mať menzes ale mne sa stále cyklus posúva tak o 5dní.A ty ako sa cíťiš?

ybyta
24. máj 2011

ahojte rozmyšlam tie čo beru 2
krát 2 utrogestany toje strašne malá davka to sa ani to vnutro nepripravi na babatko aj mne tak dávali v Martine akrvacala som aj v Piešťanoch ale v BRNE automaticky nasadia mi estroferm a4 rano utroši a4 večer anekrvacala som tfi tfi 😉

gabinkaa
24. máj 2011

@ybyta tak držím moc moc palce, my sme tiež boli v RF v Brne na ET 20.5. tiež sme teraz v stave čakania 😉

elise
24. máj 2011

@amelia17 prežilo mi 18 a 15 ich zmrazili tak uvidíme ja dufam že námn to teraz víjde

ybyta
24. máj 2011

@gabinkaa VINDE TO nám musí 🤐

tinusasa
24. máj 2011

@marcelka83s takze tie centra su vlastne rovnake v tej zhovorcivosti ked sa nepytas nedozvies sa 🙂 🙂 ja som mala vklad uz 16 den cyklu a pobolieva ma brusko tak slabsie a prsia hlavne rano mi idu odpadnut ale to je asi tymi hormonmi 😒 😒 ale dufam , ze nie 🙂 ja sa tiez bojim testovania a neviem ci naberiem odvahu. to cakanie je hrozne a prave na to myslim aka som bola v pohode po vklade a aj cez vikend ked sme boli na chate skoro vobec som na to nemyslela ale teraz sa to uz u mna stupnuje 😅 joj uz nech mame potom a tesme sa z pozitivnych vysledkov 🙂

marcelka83s
24. máj 2011

@tinusasa ja som štvrtý den od vkladu dostala depky a od vtedy sa snažím byť v pohode hoc jak to dopadne aj tak to už neovplivním.Dúfam aj ja že sa budeme ťešiť🙂Ty kedy máš ísť odber?a ako ťi naordinoval dr.lieky?je beriem 2krat2 duphasony,3kratestrimax a vnoci1utrogestan

lume
24. máj 2011

@ybyta Drzim palce, nech Vam to konecne vyjde.

renattka24
24. máj 2011

@mabumi Nechapem preco je to take nespravodlive.No ano myslim zmenu Car,alebo len nejakeho dalsieho lekara a jeho nazor.Alebo nejake dalsie vysetrenia.....Sak sa to musi raz podarit........Je to na nervy ze musite podstupit dalsie IVF a uplne od zaciatku.No budem Ta povzbudzovat aby si to vydrzala,a hlavne v praci, kasli na nich venuj sa sama sebe.Ja viem ake to je byt v praci a zaroven to tam neznasat............Hlavu hore,mozno bude zajtra mile prekvapenie.A ty budes dalsia z tych, ktorej ukazal test negativny vysledok ale krv bola pozitivna 😅

tinusasa
24. máj 2011

@marcelka83s ja mam ist 14 den na odber a inac beriem 3x estrimax a 2x2 utrogestan a tiez som sa pytala na duphaston a povedali mi,ze ten sa berie iba pri cerstvych cize len pri ET

mabumi
24. máj 2011

@renattka24 no bodaj by si mala pravdu a zazili by sme aj my ten zazrak 😵 😵 😵 .
nechapem moje pocity, napriek smutku sa stale akosi neviem zbavit nadeje. zo zaciatku som do toho ista az skoro s nechutou - vôbec som neverila, potom som do toho uplne spadla ked mi povedali, ze sa pekne prebrali a odvtedy tak verim. 3 testy negativne a ja stale nedokazem prijat ten fakt, ze to proste nevyslo ☹ . mala by som vediet, ze krv bude negativna, ale ja som aj tak zvedava, ci nahodou predsa len...
ach jo, to zas bude zajtra den 😢 😢 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre