Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
17. dec 2015

@efkaelfka U kazdeho gyn. je to ine, niekto davaknizku az po ukonceni prveho trimestra, niekto skorsie. Ja stale chodim do car. a aj u toho gyn. budem rodit. 🙂

slivuska30
17. dec 2015

@nikus47 ja som momentalne sruhy tyzden PN...

slivuska30
17. dec 2015

@nikus47 nemysli na zle veci.....drzim palceky....vsetko dobre dopadne....

ema0408
17. dec 2015

Baby, dokedy ste brali Estrimax?

efkaelfka
17. dec 2015

@ema0408 ja ho mam postupne vysadzovat...vychadza mi to do 8tt

stella25
17. dec 2015

@ema0408 do konca 12tt

ema0408
17. dec 2015

@efkaelfka
@stella25 dakujem....lebo niekde som citala, že sa berie do akcie srdiecka, tak som sa zlakla, lebo ja som uz mala akciu srdiecka a este stale beriem 3x1

nikus47
17. dec 2015

@slivuska30 ďakujem pekne,vieš ten strach tam predsa len už je aj keď sa ho snažím potáčať...a ty si chcela byť doma na PN či ťa vypísali doktori?mne hematologička povedala že mám ísť na PN,ale už robím len v piatok a potom až v januári tak sa som nešla na PN na tých pár dní.

leoriki
17. dec 2015

@maculicek1977 V marci som mala 1 IVF a v juni druhe ☹ pri oboch stimulkach som mala len dva vajicka..,takze na mrazenie nic neostalo ☹ brala som DHEA,ale nepomohlo..mne to vychadza niekedy na koniec januara,dufam teda,ze ma v poistovni dovtedy vybavia..no mozno sa tam niekedy stretneme..

maculicek1977
17. dec 2015

@leoriki ahojko tak teraz možno nasadia niečo iné, aby tých vajok bolo viacej, joj to je tak strašné...... musíme len dúfať, že nám to vyjde!!!!!! Keď budem vedieť viac, tak ťa určite budem kontaktovať, že ako kedy, aby nám to vyšlo OBOM!!!!!Mne po IUI a stimulke clostilom teraz tak rozhádzalo cyklus.....odhadujem to tiež na ten koniec januára.......Tebe tá stimulka neurobila nič?

slivuska30
17. dec 2015

@nikus47 no ja som ani nechcela ist na pn....lekari ze mam mat kludovy rezim...tak som preistotu isla...a na kedy mas termin?

hennka2
17. dec 2015

Ahojte dievcata, tie, co mate niekolko dni po ET. Mali Ste dajake prve priznaky ? Lebo ja som 4 dni po ET a mam taky pocit, ako mavam pred kramami+zimu, tu tiez obcas mavam pred kramami. Je mozne, ze je to nedobre znamenie ? Mala Ste niektora takyto stav hned na zaciatku par dni po vklade ?

meli8412
18. dec 2015

@hennka2 Ja som 16tt a tiez som mala take stavy, akoby som mala dostat ms, sem-tam ma bolelo pod bruskom, a ta zimnica, moze byt aj kvoli utrosu. Drzim palce. Sice tie bolesti prisli neskorsie, ale dr.hovoril, ze sa embryjko zahniezdi do 2-3 dni.

julciatko1
18. dec 2015

@hennka2 ahoj 😊 ake beries lieky? Ja som 4. den po ET a bolia ma prsniky, ale beriem utrogestan a ze raj je to z toho... Zacali ma boliet hned druhy den po vklade. Inak mi nic nie je.

efkaelfka
18. dec 2015

Takze dnes neplanovana navsteva CARu kvoli spineniu a zisteny mi bol v maternici hematom 20x15mm ☹ Mate s tym niektora skusenosti? Dost ma to vylakalo ☹

meli8412
18. dec 2015

@efkaelfka V ktorom si tt? Ja som sa dostala do nemocnice v 13tt, kvoli hematomu, mala som 4x2,5cm.

nikus47
18. dec 2015

@slivuska30 termín mi dali 4.8.2016 🙂 ty máš kedy? 🙂

ckatka
18. dec 2015

vcera som si spravila referencny test - ci mam este pregnyl v moci,...a zdal sa mi biely, nech som pozerala ako som pozerala,...mozn nejaky kanalk by sa tam nasiel, keby som si isla oci vyocit,... dneska rano som spravila dalsi (som vlastne 10DPO - 7dni po ET) - a ja tam slabu ciarocku vidim... uvidime odzajtra ci zacne tmavnut....drzte palce 🙂

maculicek1977
18. dec 2015

@ckatka držím palčeky nech ti to vyjde!!!! Už keď tam je raz duch, tak už bude len viditeľnejšia, no a máš darček pod vianočný stromček!!!! 🙂 .

ckatka
18. dec 2015

@maculicek1977 dakujem, strasne dufam ze to uz nie je pregnyl,... predsa - dostala som iba jednu injekciu - bezne mi pichali dve.... a ked somsa dobre zadivala, bol tam dusik fakt asi po minutke - dvoch
inak mi je strasne divne - a z utrogestanu mam hrozne zavraty a som ospala...

efkaelfka
18. dec 2015

@meli8412 som len v 7tt, takze mam mat kludovy rezim, este ze mam do silvestra dovolenku 😉

meli8412
18. dec 2015

@efkaelfka Oddychuj. Ja som hned zacala krvacat, vela krvi, nastastie, vsetko dobre dopadlo, zatial... Stale krvacam, ale uz starou krvou. Drzim palce!

efkaelfka
18. dec 2015

@meli8412 dakujem za povzbudenie, oddychovat budem, kedze to je to jedine co vraj moze pomoct 🙂 Aj tebe drzim palce, nech je to vsetko v poriadku.

hennka2
18. dec 2015

@meli8412 ... dakujem meli, to vies, po roznych neuspechoch je dost tazke mysliet pozitivne, ale treba ... uvidime, co bude ...

hennka2
18. dec 2015

@julciatko1 @meli8412 .. ano, ano, beriem utros a estrimax, tak mozno z toho, netusim, len viem, ze taketo pocity som mavala pred kramami ...

hennka2
18. dec 2015

@meli8412 .. meli, a ked je zahniezdenie medzi 2-3 dnom, co to znamena, ked zeny spinia medzi 7-9 dnom po ET to vacsinou byva ? nie je prave vtedy to zahniezdenie ? dajako mi to nevychadza ..

meli8412
18. dec 2015

@hennka2 Chápem ta, tiez som zazila par neuspechov, asi vela bab s tebou suciti, pokial niekto nezazije, tak nevie. Mam vcela znamich, ktory ani neskusali a maju deticky a ty su nahorsi, mudruju, kedy idete na to, a preco neskusate, vela z nas to zazila a zaziva.
Myslim na teba, na nas vsetkuch babule.

meli8412
18. dec 2015

@hennka2 U kazdej je to nak, mne dr.povedal, ze sa vtedy zahniezduje, ale velakrat, aj ked sa podari, zena spini aj pocas tehu, aj ked nema hamatom, v tedy, ked ma mat ms.

hennka2
18. dec 2015

@ckatka ... ahoj, a ako beries utros ? 4-0-4 ? okrem tych zavrati a ospalosti, mas dajake ine pocity ?

hennka2
18. dec 2015

@julciatko1 .. a kedy si mala vklad ? v pondelok, ci utorok ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre