Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
8. dec 2010

@marcelka83s nakoniec som sa vypýtala do roboty od pondelka,lebo manžel ma tak mierne sprdol,že čo budem doma,nejak tých 7a pol dna tam vydržím,na obed 22.12.budeme zatvrárať a máme dovolenku do 4.1.2011.

goralenka
8. dec 2010

Tak aspon mam to stastie, ze keby sa mi do prace nechcelo, manzel by ma nechal doma aj mesiac - ze si to zasluzim... aspon jedno pozitivum...

annamary27
8. dec 2010

@goralenka aj ten moj by ma nechal,šak pri prvom som bola dlhšie doma a potom sme šli do Turecka,ale teraz má aj pravdu,že moja kolegyna to tam už dlho sama ťahá a má aj ona zdravotné problémy,je aj staršia,tak sa poteší,že sa vrátim a nebude na to sama.

goralenka
8. dec 2010

@annamary27 ved ano.. len ma to napadlo pri tvojom slove "sprdol".. ten ked vidi, co to so mnou robi, tak este aj varil pri stimulacii, chudak..

15:30 som mala vziat utros, samozrejme som vsetko vysadila.. ale nechapem, stale nekrvacam, vzdy sa mi to spusti hodinu po tom, ako som mala brat dalsiu davku.. este aby som to tak nedostala a musela to riesit, nacisto by ma porazilo....

marcelka83s
8. dec 2010

@annamary27 no aj moj manželik by ma nechal aj rok doma keby som chcela ,asi si nanho zlá ked ťa posiela do práce 😀 ,máš ťažkú prácu?aj ja asi zo smenami budem narovnako sťebou tiež už od 22.12 budem doma.Predstav si poznam jednu z MK ,ale ona je z Prahy a ma 41rokov a dve deťi tiež išla na umelé povedali jej ,že čaká dvojičky lenže jedno embryjko je slabšie a že sa uchyťilo o päť dní neskôr , a sranda ,že...nakoniec to jedno počala prirodzene a to druhé je umelo vložené takže nie sú to dvojičky ,lenže teraz má strašné krče, cíťi že to jednno chce odýsť a bojí sa že potraťi obidve.Tak take som ešťe nepočula

annamary27
8. dec 2010

@goralenka ja som si včera pred volaním vysledkov ešte dala utroš a dnes na kontrole u dokiny 15.30mi vraví,že už začínam krvácať,ale asi mi to príde poriadne až zajtra.

annamary27
8. dec 2010

@marcelka83s ťažku robotu?!ako sa to vezme ,niekedy to nie je med lízať,robím v zdravotníckych potrebách. 😵

martini
8. dec 2010

@annamary27 @goralenka Tak škoooda baby, že to teraz nevyšlo...ale nič nie je stratené. Dušička sa nám zahojí, nervy spľasnú a peniaze sa nasporia... alebo zachránime nejaké to maličké stvorenie od života bez rodičov... a vraj keď budú dve jednotky v roku, teda 2011 tak to bude šťastný rok... 🙂

Ja som bola dnes na ultrazvuk endometria. je to dobré, takže 14teho ma čaká to KETko.

goralenka
9. dec 2010

no.. ja som to stale nedostala..... vzdy to je do par hodin od vysadenia liekov.. uz j eto viac ako 24 hodin a nic...boli ma podbrusko ako keby kazdu chvilu mala ta mrcha prist, mam len ciry vytok, prsia mam na prasknutie, zacalo ma pichat v krizoch.. fakt sa modlim, aby som sa rozkrvacala hned, mne sa to uz skutocne nechce riesit ☹

matiasko
9. dec 2010

@goralenka neboj uz ti vsetko nasvecuje ,ze mrcha coskoro pride 😉
ja som ju vzdy dostala cca 2-3 den od vysadenia tak ziadnu paniku 😉 nebojkaj nebudes musiet nic riesit 😉
paradox je ze najprv chceme aby neprisla a potom sa jej nevieme dockat 😉 a uz stacilo stresov lebo stresov uz bolo dost a skodi to 😉 😵

goralenka
9. dec 2010

@matiasko dakujem.. ja so vzdy zacala krvacat 2 hodiny po tom, ako som mala brat dalsi utrogestan..a teraz ani len naznak... chcem si to odkrvacat, lebo viem, ze ti dvaja su este vnutri a nerobi mi to dobre....a hlavne sa zbavit vsetkeho toho hormonalneho svinstva co do mna natlacili.. maternicu mam tiez plnu na prasknutie normalne to citim...

matiasko
9. dec 2010

@goralenka no ono sa toho hormon. svinstva tak rychlo nezbavis 😒
telu to trosku trva kym sa toho zbavi 😒
neboj vsetko bude ok 😉
ja mam zajtra tiez test aj ked uz viem ako dopadne ☹ ale snazim sa byt v klude 😉 vlastne ja som v klude uz od zaciatku ,lebo som tomu davala iba minimalnu sancu aby to potom tak nebolelo 😠

goralenka
9. dec 2010

@matiasko kym mas nadej tak si ju nechaj...
aj ja som vedela ako to dopadne ale ked mi sestricka povedala negativne, revala som jak male decko..na niektore spravy nikdy nie sme dost pripraveni...

matiasko
9. dec 2010

@goralenka ja viem ☹
vies ja neplacem hned po neg. sprave ale na mna to pride tak neskor 😔
a hlavne nechcem plakat pred manzelom ☹ on strasne nema rad ked placem strasne ho to potom boli
tak ja radsej ked m nevidi 😕 este ,ze som zajtra do 17.00 sama 😔

goralenka
9. dec 2010

@matiasko a mozno sa aspon u teba stane zazrak a bude to pozitivne!

matiasko
9. dec 2010

@goralenka nie nebude ☹ urcite vcera som tiez robila testik a nic 😠
ale asi bol pokazeny lebo mam pocit ze tam vidim akysi tien druhej ale iba z jedneho uhla 😠 a nieje ani ruzovy
a to by uz na ,,12,, den malo byt poriadne vidiet s 10 -tkovym testom. proste iba proformu na krv a konecne vysadim tie hnusne lieky 😝 😝 😝

goralenka
9. dec 2010

@matiasko co ty vies.. jedna kocka pisala ze na trinasty mala len ducha ledva viditelneho.. mozno budes mat stastie 🙂

matiasko
9. dec 2010

@goralenka ne to by muselo byt na teste vidiet 😒
ja som s tym zmierena a ruku na srdce na 12 den uz musi test na 100 % nieco naznacit 😀

goralenka
9. dec 2010

@matiasko a nemusi ... ja som brazdila posledne dni konika.. nemusi... dokonca jedna kocka pisala, ze na strnasty mala z KRVI negativny a stale jej to meskalo tak isla k svojmu gynekologovi..a on zhrozeny ze ved vy ste tehotna.. niekde som to tu citala.. v tom pripade podla mna skor islo o chyby labaku..ale naozaj pisali aj baby ze na trinasty mali mocovy negativny a krvny bol pozitivny...
nechcem ta utesovat len konstatujem, ze vsetko je mozne.. nechaj si este aspon den nadeje...

depa
9. dec 2010

Jaj babenky ja to už mam iste včera som bola na krv a je to negatívne. Takže ma čaka vklad mojich mraziačikov už som s tým trocha zmierená ešte že moj muž je viac v pohode ako ja utešuje ma že už druhý raz to určite vyjde. takže v januári si to zopakujem už mam z toho strach ale tentoraz si dam už aj lepidlo prvý krát som ho nemala možno aj preto to tak dopadlo.

matiasko
9. dec 2010

@depa u nas lepidlo neni ☹
ale ja som skusala uz mozne aj nemozne vsetko co len centrum ponuka 😒
@goralenka zlatik si zlata 😵
ja som bola uz 3x tehu a viem ako som sa citila 😉
ver mi toto na tehu urcite neni 😉
ja si dam teraz pauzu nechcem teraz ziadne lieky ,sona ,krv,nervy a vsetko s tym spojene 😠
chcem klud. mame este 3 mrazakov po PK ale este neviem kedy pride pre mn ten cas ,ze si chcem po ne 😒
teraz sa tesim na vianoce lebo ich nadovsetko milujem 😵 😵 😵 😵

ondre
9. dec 2010

@matiasko no tak to mi je luto a neskusala si po OPU ist na genetiku? zevraj je tam vacsia uspesnost

annamary27
9. dec 2010

ahojte.no bolo to zaujímavé u toho liečitela,mám z neho dobrý pocit.Najprv ma premeral s takým prístrojom a hádal choroby moje a v mojej rodine,trafil mamin žlčník,problémy so štítnou žľazou,myom u tety,obezitu,tráviace problémy u otca,aj to že som bola krátko kojená z čoho vychádza aj to,že aj ja mám vraj problém v štítnej žľaze a preto sa mi embryjká neuchytia a po čase pustia.Uhádol,že mávam problémy žalúdočné,že som mala zápaly moč.ciest,že mávam búšenie srdca,že mávam bolesti krčnej chrbtice ,ktorá vyžaruje do pravej lopatky,no proste nevídané ako sa trafil.
Odporučil mi obmedziť kávu,viac vody piť,menej soliť a vraj bude so mnou lahká robota,lebo moje telo si velmi rýchlo pýtalo tie liečiky,ktoré mi ponukal a potom kyvadielkom kukal či a ktorý chcem.Teraz má tri prípady,kedy ženy po návšteve u neho do mesiaca otehotneli.
Chcela som zajtra zavolať a prihlásiť sa na konzultáciu do GF,ale normálne rozmýšlam,že to asi nechám na neho.utorok by nám mali prísť tie lieky od neho.Moja gyn mi síce robila štítnu žľazu,ale asi pred rokom,ked ma pripravovala do CAR a vtedy som mala výsledky negatívne.ešte sa jej spýtam ,ked pojdem po ms na dalšiu kontrolu,lebo mi akurát počas návštevy volala,že hcg mám už iba 3,8,tak ju poprosím,aby mi štítnu zas vyšetrila.
Ešte mm poprosil ,aby kukol,že čo budeme mať a vyšla nám dcérka ako prvé.

annamary27
9. dec 2010

@martini držím palce na Ketko,ja už som sa aj oprášila a urobila dalšie kroky,kupila matersku kašičku pre mna aj muža a práve sme prišli od liečitela. 🙂

annamary27
9. dec 2010

@goralenka vieš,že aj mne to ide velmi pomalinky 😠 ,ako by sa krámy včera u mojej gyn zlakli,ked zakričala ,že vy už krvácate 😀 chcem to mať za sebou,kým pojdem do roboty,nech tam netrpím.

annamary27
9. dec 2010

@matiasko držím palce,aby ťa zajtra krvička strašne pozitívne prekvapila 😉

majda27
9. dec 2010

@annamary27 ahojky. Prosím ta odkial je ten liecitel co si bola unho? Ja by som tiez chcela nejakého vyskúšať.

annamary27
9. dec 2010

@majda27 on je z Nitry a kontakt na neho je 0905275450.

katyka10
10. dec 2010

ahojte dievcata.ja sedim u gyndy a chcem si dat zrusit pn.ale nejak mi je bleeee a hlava toci.mala ste niektora po transfere nechut do jedla?ja od zaciatku a trans.som mala 3.12 a stale to pokracuje.aj ked nasilu zjem tak to ide hned von.

annamary27
10. dec 2010

@katyka10 prečo si chceš zrušiť PNku,nebude ti v takomto zlom počasí lepšie doma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre