Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

stastenka42
25. aug 2011

@qwertinka to fakt? myslela som že to sa nestáva,aby ušlo z maternice 😒 si ma vystrašila 😨 teraz pri et som videla ako su pekne v strede maternice tak snad niesu horolezci 😀 maš nejake príznaky? prsia,bolesti brucha a pod.?ja nič zatial 😒

tanikaheja
26. aug 2011

Ahojte koceny, dlho som tu nebola,mala som trošku problémy ,ale už je všetko ok. Absolvovala som amniocentezu,pretoze som mala zle krvne testy,vysledky dopadli velmi dobre takze cakame jedno bábo zdrave dievčatko 🙂 Teraz sme uz 22 tyzdnov a citime pohyby,Kocky ,ktore ste po transfere budte trpezlive a kľudné všetko dobré dopadne. Písala som ,ze ma moje deticky skúšaju aka som asi mamina,kedze obe deti mam umelym oplodnenim. Teda prvu dcerku pred 13 rokmi a teraz tiez. proste co ma byt sa stane,treba to nechat volne prejst pretoze život si cestu nájde. Pozdravujem všetky tehulky aj buduce ckatelky po transfere, vsetkým Vám držm placeky. 🙂 🙂 😉

pici
26. aug 2011

@qwertinka ano, ten oddych od hormonov a celeho toho kolotoca som proste potrebovala ako sol... neustale na to mysliet ... proste vypnut.. a podarilo sa mi to... zacina treti mesiac nemyslenia na dieta.. na to ako to dopadne a oddychu pre telo... teraz to urcite vide... po et som sa hned hnala do ket a mozno to bolo unahlene...

lili153
29. aug 2011

ahojte kocky ja by som sa chcela spytat ci mozem byt tehotna ked som po 7 dni po et dostala menstruaciu je to trosku slabsie ako normalne ale je?hrozne sa bojim ze to nevysllo ☹

majda27
30. aug 2011

@lili153 sprav si test a zistíš. A volaj co CAR-u.

lili153
30. aug 2011

ja som si test robila ale vysiel mi po9 dni po et negativne ale myslim ze to je na test aj tak este skoro.zajtra idem do sanka a som zvedava ale viem ze babo to uz nebude lebo mrcha sa stupnuje.je mi to hrozne luto mame sice mrazacikou ale uz sa bojim ☹

petuska123
31. aug 2011

baby tak uz fakt hoco najdete na nete ake sluzby ponuka tento pan:::
http://deti.bazar.sk/4106896-spravym-vam-babo

pufa
5. sep 2011

@qwertinka ahoj. aj tebe sa to stalo? si prva, o kom viem okrem seba, ze mal taketo "stastie". Ako ste to riesili? Bola si na operaciu a odstranili vajcovod? ja vajcovody sice nemam, no uhniezdilo sa v rohu maternice. skoda. srdiecko mu pekne bilo. akurat je tomu mesiac, co som bola na operacii. Drzim ti palce, nech to tentokrat dobre dopadne, nech velmi necestuju 🙂

stastenka42
6. sep 2011

@petuska123 akože pekne nechutné 😠 😠 😠 😠 ešte že to zmazali....určite to bol asi najväčší tupelo aký môže byt 😠

fredinek
6. sep 2011

Ahojte ja čakam na vysledok v piatok 2.9 som bola na vloženie embria mala som len jedno vajičko (bola som s toho velmi smutna a vela som plakala).chcem sa opytat na kolky den ste zistili že ste tehotne ?robili ste si test aj same alebo ste čakali až na test v centre? 😵 🙂

sysula11
7. sep 2011

@fredinek ahojky nebud smutna a hlavne musis verit ze vsetko dobre dopadne a test som si robila den predtym ako som mala ist do centra....drzim ti palceky......

fredinek
8. sep 2011

@sysula11 dakujem velmi pekne snažim sa mysliet že všetko dobre dopadne ale mavam take nalady že prepadam depresii že sa to nepodarí......

charlota333
8. sep 2011

@fredinek Ahoj ja som 8 deň od ET tiez cakam ale nerobila som si este test

fredinek
8. sep 2011

@charlota333 ahoj ja som 7 den ale to čakanie je hrozne dlhe?kde chodiš do centra?ja do Iscaru v Ba

charlota333
8. sep 2011

@fredinek ahoj ja chodim do Heliosu Martin, ale dnes mam pobolievanie v podbrusku a zacala som spinit tak mam trochu stres ale snazim sa nevsimat si seba az natolko

fredinek
10. sep 2011

@charlota333 ahoj snad bude všetko v poriadku čitala som že niekedy sa to stava že sa začne špinit a vraj to nič nemusi znamenat. aj mna pobolievalo v podbrušku tak sme v stredu museli znova do Ba ale pani doktorka povedala že je to z prechladnutia.držim ty palce aby všetko bolo ok
🙂

charlota333
10. sep 2011

@fredinek ahoj no uz som zacala aj krvacat , volala som do centra a doktorka mi povedala, ze nic nemusi byt este stratene, ze to moze byt, ako odozva po hormonoch, ale mne sa to nezda, podla mna som dostala ms.a mam prist az v stredu na kontrolu ako som objednaná. Nemali by ma vyšetriť skôr?

fredinek
10. sep 2011

@charlota333 to sa my zda velmi neskoro prečo ta nemože vyšetrit už v pondelok?ja som zavolal do centre ked my začali bolesti a doktorka povedala že musim prist hned.Vela som čitala o umelom oplodneni a tam pisali že krvacanie naozaj nemusi znamenat že sa to nepodarilo.

charlota333
10. sep 2011

@fredinek Ahoj to som este nepocula, ze by po krvacani bola tehu, a ty ako sa citis?

fredinek
10. sep 2011

@charlota333 ja zatial celkom dobre mam troška bolesti ale nekrvacam ,velmi sa bojim ja som mala len jedno vajičko tak neviem čo bude dalej čakam ale to čakanie je hrozne

susesi
10. sep 2011

Ahojte! Pridavam sa k cakatelkam......Som 2 den po KET a to cakanie je fakt hrozne....ale dockame sa 🙂

fredinek
11. sep 2011

@susesi ahoj chcela by som mat tvoj optimizmus.ja idem 16.9 na testy do BA kam do akeho centra chodiš? 😉

susesi
11. sep 2011

@fredinek Urcite mi nepomoze stresovat. Viac som to prezivala pri ET (v maji ) a zistila som ze tam cesta nevedie.... nie je to jednoduche cakat , ale treba verit ze to vyjde 😉 Chodim do KE, gyncare. Drzim palce.

mirka321
12. sep 2011

@susesi držím palčeky, mne vychádza transfer na 23.9.

mirka321
12. sep 2011

@charlota333
ahoj, tak ja som asi rarita, ale ja som bola tehu po 5 dňovom krvácaní po ET
ale dopadlo to v 10tt- zamĺknutým potratom, ale tehu som aj napriek krvácaniu bola....
zázraky sa dejú
držím Vám všetký palčeky

charlota333
12. sep 2011

@mirka321 😕 ano , ja som si robila aj test ale vyšiel negativny, no uvidím v stredu idem na kontrolu, ale uz neverim ze nieco bude. ides na ket? podla toho co citam

charlota333
12. sep 2011

@mirka321 mrzi ma co sa ti stalo, viem ako si sa citila ja som tiez predtým potratila ale bolo to skor ako ty v 6 tt- vraj zapal. aha uz som si precitala ides na transfer. a kde chodis do centra

mirka321
12. sep 2011

@charlota333 ahoj,
áno idem na KET, boli sme v júli , ale nevyšlo to , teraz mám sono 19.9. a transfer vychádza 23.9-24-9., uvidíme...
chodíme do Helíka v MT
a ty kde chodíš?

charlota333
12. sep 2011

aj ja chodím do Heliosu. ako je to ked ides na KET je tam nejaka priprava s liekmi a kedy odporucaju ist na KET ked nevyjde IVF

mirka321
12. sep 2011

na Ket môžeš ísť aj hneď na ďaľší mesiac, ale lepšie je mať pauzu
od prvého dňa cyklu berieš lieky ethinyestradiol, dúfam, že som to napísala O.K., vždy si na tom jazyk lámem 🙂
potom k tomu pridáva utroš.....
ja som bola v júli na KETko a doporučili jeden mesiac pauzu a teraz ideme na ďaľšie....
nečítala som to všetko, ty ideš teraz prvýkrát na KETko?
mne naposledy robil KETko Galo
teraz som si prečítala, kolko máš rokov, môžeme si ruky podať aj ja mám 35r.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre