Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dafnedafne
19. apr 2015

Pocujte, a ma niekto z vas aj nejake naladove vykyvy? u mna to je asi najdivnejsia vec, lebo fyzicky nic okrem prs necitim, ale dnes som cely den prerevala ako tur...aj vcera nic moc. Co si mam o tom mysliet? 🙄

ivka3901
19. apr 2015

Baby idem riešiť další problém s vysokým krvným tlakom beriem na neho tabletky concorn 5 a ževraj sa v tehu nesmie ☹ síce já oficiálne ešte tehu som neni,ale idem to riešiť 😒

anina303
20. apr 2015

@dafnedafne Vykyvy nalad to je asi aj odtych hormonov.Ja som bola a som podľa sestri aj polovičky niekedy na nevydržanie.Ofučim sa a tiez poplačem a potom je ok.Niekedy sa aj potom smeje sama zo seba 🙂 .Mňa prsia boleli už od 3dňa stimulky.Bolesti v podbrušku po vklade až do dnes.A tie ostane zmeny trvaju asi tyždeň.

anina303
20. apr 2015

@ivka3901 Poriešiš to neboj doki už bude vedieť čo a akè lieky.

majkulik
20. apr 2015

@dafnedafne jemineccku, a ako. som velmi naladova, a zacinam byt aj dost unavena. . . .

majkulik
20. apr 2015

@ivka3901 este je cas, skus medvedi cesnak - resp. stavu z medvedieho cesnaku. je to prirodne a 100%

anina303
20. apr 2015

@majkulik pravidelne po ET spìme poobede hodinku aj hodinku aj pol 😀

majkulik
20. apr 2015

@anina303 to je velm idobre, spanok je velmi potrebny. . . .

rearo
20. apr 2015

Tak takuto noc som este nemala...celu noc som nemohla zaspat nervozna ako pes z toho...a nenormalne bolesti kosti uplne ako ms,uz som sa len kontrolovala ci som ju necostala...

ereska
20. apr 2015

Mna len znepokojuje ze nic nejako nepocitujem ze by mu tam bolo az tak dobreee ;)

nikadomi
20. apr 2015

Baby ja som asi mimo, furt musim testovat 🙂 i ked vcera som vydrzala bez a dneska zaseee 🙂 budem zavisla o chvilu ale zajtra uz krv. A doma mam posledny test tak uz ten musim posetrit 🙂 tak vas este kusok namotivujem, dolny je dnesny a horny z predvcera no vyzera, ze silnie, tak sa vytesujem 🙂

ereska
20. apr 2015

@nikadomi to je uzasneeeee moc sa s tebou tesime aj ja chceeeeem ;)

ivka3901
20. apr 2015

@nikadomi júúúúúúúúj krásne čiarky aj céééééééééééém také😀 možem ti gratulovať je to tam 🙂

ivka3901
20. apr 2015

@anina303 mám to nechať až napotom,ked sa mi na 100%potvrdí tehu?či?

ivka3901
20. apr 2015

@majkulik počula som o nom:-I on znižuje tlak?lebo som si 2 dni nedala tabletku na tlak a večer mi muž len tak preventívne omeral,že 144-90 a to je zvýšený☹

katka17044
20. apr 2015

@nikadomi nááádherne to bude krásne císlo hcg tmavá ciarka

majkulik
20. apr 2015

@ivka3901 ano, znizuje, staci cajova lizicka denne. babke to krasne upravilo tlak, vysadila tabletky

rearo
20. apr 2015

@nikadomi gratulujem ti moja... 🙂

candour
20. apr 2015

@nikadomi gratulujem, kolky vklad si mala prvy?prve ivf?

nikadomi
20. apr 2015

@candour dakujem 🙂 druhe ivf... Pri prvom som mala tri vklady a teraz bolo len toto jedno na vlozenie. Predtym som mala este tri razy IUI

rearo
20. apr 2015

Dievcata idem sa zadrhnut nakrajanou cerv.paprikou s uhorkou a balzamikom s ol.olejom....kazdy den to musim jest... 🙂

silvia545
20. apr 2015

@nikadomi júúúj krááása 🙂 no takto nám tu budeš dávať každý deň testíky,aby sme mali motiváciu,,a hlavne nám pošli tehu vírusíky 😉

silvia545
20. apr 2015

@rearo no neviem neviem moja 😀 chúťky začínajú ? 😉

silvia545
20. apr 2015

Ahojte baby,,mňa už tak bolia nohy ☹ od rána chodím vkuse cikať 😖 tuším si tam posteľ a tv presťahujem,lebo sa mi vôbec neoplatí odtiaľ ani vísť 😀

renitr
20. apr 2015

@silvia545 ale to by mohlo byt dobre znamenie ze sa pekne uhniezdilo, ci??? 🙂 drzim ti palce. Planujes aj testovat? Chceme tu pekne 2 ciarocky 😉

nikadomi
20. apr 2015

@silvia545 posielaaam 🙂 hapciii hapciii hapciii 🙂 tfuj tfuj tfuj !!!

ereska
20. apr 2015

Baby ja obcas cez den citim taku tazobu na zaludku ako ked ste prejedene pri tom nejem velke porcie.

ereska
20. apr 2015

@nikadomi este este este vsetky chceme byt nakazeneeeee 🙂

ereska
20. apr 2015

@nikadomi inak ten testik silnie silnie neviem ci nie aj trojnasobne ;)

rearo
20. apr 2015

@silvia545 chute su ale len na salaty,ty ja ti neviem mne sa to nepozdava pri prvom tehu som ani nevedela ze som tehotna az kym som nezacala vracat automaticky som nedostala ms ,ale teraz zjem kefu ked ho nedostane v blizkej dobe tak ,a boli brucho az zimomriavky idu pomne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre