Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

radina
7. okt 2012

@tea284 tak vacsinou aj tehu zeny maju takuto teplotu, teda nad 37, ale kludne to moze byt aj tymi hormonmi, utrosom.
Ja mam dnes zasa 37, ale choro sa uz necitim. Mna zasa zacalo pobolievat lave vajko, aj take tahanie citim. 😕

luc_ka
7. okt 2012

@lilith3 Celkovy ucet v Brne sme mali do 20tis CZK (nieco cez 19 ale neviem presne). Bolo to tam rozpisane - ministimulka, nejake injekcie + vsetky vykony.

makovicka53
7. okt 2012

ahojte zienky brali ste niektora antibiotika v ten mesiac ked ste mali aj KET?som chora a inac to nevidim...uz sa trapim dva tyzdne nic mi nepomaha, snazila som sa preliecit kadecim ...zial musim si skocit pre antibiotika... 😒

luc_ka
7. okt 2012

@lilith3 ICSI nam nerobili. OPU bola stvrtok, vklad v nedelu - takze trojdnove embryjka.

luc_ka
7. okt 2012

@tea284 parada. silno drzim palce, nech len silnie.

luc_ka
7. okt 2012

@radina Ja som bola v BA v ISCARE este 2 roky dozadu, tam som sa citila ako cislo a aj to tak dopadlo (zamlknuty potrat po IUI). Nepacilo sa mi tam proste, tak sme sa tam nevracali. Ja som bola presvedcena, ze nam vela hormonov ani vajicok netreba (mam iba jeden vajcovod a ten je zda sa nepriechodny), ale v BA nas na 2 miestach presviedcali, ze injekcie a dlhe protokoly su to jedine prave. Tak som potom uz len hladala centrum s ludskym a hlavne individualnym pristupom. A v Brne nam to zda sa sadlo. 🙂

jajus18
7. okt 2012

@makovicka53 ahoj.ja som sice nebola chora pri vklade,ale v 8tt ☹ mala som zapal priedusiek a antibiotika som brala dva tyzdne,bola som z toho nestastna ...bohu zial sa inak nedalo 😠

alex81
7. okt 2012

@luc_ka Tak len tak potichucky, aj ja som bola a vlastne stale som strasne opatrna ... drzim palce 😵

radina
7. okt 2012

@luc_ka Ja chodim do statneho do univerzitnej nemocnice, ako cislo sa tam necitim, ale mam pocit, ze v istych veciach su urcite pozadu oproti CZ, ci uz skusenostami alebo aj tou uspesnostou.

melisska
7. okt 2012

@tea284 parada🙂 zasluzila si si po tom bolestivom odbere 😉 😵

tea284
7. okt 2012

@melisska Ďakujem moja. Ešte ale určite nemám vybraté. Ty teraz ako pokracujes?

melisska
7. okt 2012

@tea284 no mame este jedneho mrazacika, takze sme dohodnuty na KET, a potom asi koncime 😔

luc_ka
7. okt 2012

@radina Chodis do CAR na Antolskej?

jaja102
7. okt 2012

@jajus18 vies co,tiez tak nejako,18tt,ale ani sama neviem,ci su to vobec pohyby,je to len take jemnučke...a dva dni uz skoro nic,asi je unavene,ako toto pocasie.ty citis casto?

radina
7. okt 2012

@luc_ka Ano , tam 🙂

jajus18
7. okt 2012

@jaja102 no su to take jemne dotyky,musim sa sustredit aby som nieco ucitila...nie,vobec nie casto,niekedy aj cely den nic az na vecer ked si lahnem to zacitim ,este si tych kopancov uzijeme 😉

pondelok2012
7. okt 2012

@tea284 ako ti závidím

pondelok2012
7. okt 2012

@tea284 to koľkatý deň et?

haannka
8. okt 2012

ako testovanie???? vsetkym na dnes drzim palce...

haannka
8. okt 2012

@radina aj ovu test krasne ukaze hcg hormon, teda tehu...skuuuus

radina
8. okt 2012

@haannka Skusila som teraz uz ten tehu, a nic ☹ ... aj ked som predtym vypila doobeda dost caju, uz mam aj tlaky na mrchu.

luc_ka
8. okt 2012

@radina Aj ja som tam bola a suhlasim s Tebou - skusenosti a pristup za Brnom zaostavaju. Ja som tam mala dost problem vobec s organizaciou na ich strane - stalo sa mi napriklad, ze som brala stimulacne lieky ku IUI a potom tam nebolo doktora, co by mi IUI vykonal (lebo dovolenka / seminare).
V Brne som potom bola uzasnuta z toho, ze maju horucu linku a ze Ti doktor odpovie na mail s otazkou do par hodin aj v nedelu. 🙂

deni5
8. okt 2012

tak HCG pod 0.5 takže vobec nič sa neujalo.To je koniec už nebudem pokračovať. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

alex81
8. okt 2012

@deni5 ☹ je mi to moooc luto, ale napriek vsetkemu drzim palce a vela sil do dalsieho boja...

deni5
8. okt 2012

@alex81 už nebudem bojovať.

alex81
8. okt 2012

@deni5 ☹ ☹ ☹

jajus18
8. okt 2012

@jaja102 ozaj,aj si podstupila amniocentezu?

haannka
8. okt 2012

@deni5 ale budeš, my sme už raz také...tiež som už x-krát nechcela pokračovať a vždy ma to nakoniec prešlo...ked som v januári potratila, povedala som že si nejdem ani po zmrzlinky, už nikdy...a po 2 mesiacoch som znova začala túžiť...
a teraz nabuduci utorok idem konečne po nich a ak to nevyjde plánujem ísť do dalšieho ivf-ka...ale mám tušák že výjde 😀

haannka
8. okt 2012

@radina ktorý si deň po et? skus zajtra z ranného...držíííím palce

melisska
8. okt 2012

@deni5 moja ja to hovorim uz par rokov, ze nebudem a stale bojujem, tak nech to cim skor preboli moja 😔 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre