Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

boobaa
31. okt 2012

@ria191 kokos ale piatok budem len 9 deň, bude to už v krvy že??,

ria191
31. okt 2012

@boobaa áno bude a ak náhodou nie tak pôjdeš asi aj na štrnásty deň v jednom centre to tak robia. Krv na 10. a 14. deň, ale tebe by vyšiel 10. na sobotu tak preto ideš v piatok teda aspoň si tak myslím.

boobaa
31. okt 2012

@ria191 hej hej preto mám ísť v piatok, a v GynFive kam chodím sa robia 2 testy ako si písala.

bique
31. okt 2012

@boobaa ahoj...ja som mala PK, vlad na 6ty den po OPU....6ty den po ET som zacala poobede spinit a trvalo to niekolko hodin, potom akoby utalo...test som robila, bol negativny, o 3 dni nato bol vsak uz slabo pozitivny 😀 14 den po ET bolo hcg nieco malo cez 1000 a to vkladali jedno embryjko 😀 takze nestresikuj, hlavne pohodicka, mna to spinenie nejak zazracne nerozhadzalo, neviem, ci 6ty zmysel, alebo som bola nastavena tak, ze co uz 😕 moze to byt uhniezdovanie, stara krv este po ET alebo OPU, moze to byt hocico 😉 ale podla mna sa uhniezduje a pekne silno, tak preto to spinenie...drzim palceky, za 2-3 dni skus test...ak je to uhniezdovanie, uz by mohol nieco ukazat 😉 a toto tiez bolo nase 2ivf...pri prvom som s dvojickami tiez nespinila a bolo to pozitivne aj tehu prebiehalo normalne, ale v 26tt som o nich predcasnym porodom prisla :( teraz 2ivf s jednmy embryjkom a na 6ty den to spinenie...hlavne nestresuj, stresom sebe ani babulku nepomahas🙂

boobaa
31. okt 2012

@bique ahojky, dakuje´m za podporu, prežila si to čo ja, ja som prišla o dievčatká v 25tt - samovlný potrat, teraz druhý pokus o štastie. Prešlo mi to, to bol fakt taký malilinký fliačik 1 cm, a odvtedy nič, som sa hrozne zlakla. už ma prešlo aj bolenie podbrušla. teraz citim iba mierne tlaky, tak som teraz už kludnejšia. neviem prečo mi písali baby že po 5 dňovej PK sa po ET tieto väčšie embryjká zahniezdia do 48 hodín... tak som s uhniezdovacím špinením nerátala terz po 7mich dňoch. Teraz mi napadlo či ja som sa vo vnútri aj nepoškriabala nechtom ked si tam vkladám utrogestan... boh vie, tak zapájam všetky procesory šťastie v mojej hlave a odratávam hodiny do piatka 😀

adulik30
31. okt 2012

Ahojte zienky chcem sa vam pochvalit vcera som bola v centre na UTZ a mame potvrdenu akciu srdiecka a cakame jedno babo 😀 velmi sa tesim no len tak decentne, lebo vsetko je len na zaciatku,Toto bolo moje 5 IVF a vidite oplatilo sa to vsetko trapenie a cakanie./ pri mojom 4 IVf to nedapadlo velmi dobre cakala com dvojicky ale bohuzial som o nich v 20 tyzdni prisla./ Takze vsetky snazilky " nevzdavajte to a bojujte.'"

alex81
31. okt 2012

@adulik30 Velikanska GRATULACIA 😵

bique
31. okt 2012

@boobaa ono sa uhniezdi do 48 hodin, teda uchyti, ale uhniezdovanie je uplne ukoncene az po neviem kolkych dnoch 😉 a tym, ze do tej bohato prekrvenej vystelky vrastaju panozicky, moze to sposobovat praskanie cievok a spinenie 😉 to som uz odbornicka, co? to mi je luto, presli sme si tazkymi vecami, ale uz bude len dobre, verim tomu 😉 mne sa narodili zivi chlapci, 3 dni nam bojoval na JIS, ale kedze ma odrodili spontanne, lebo kym si v nemocke vsimli, ze ja uz vlastne rodim, tak inej cesty uz nebolo, drobcek nam odisiel do nebicka.., ☹ prvy uz po 2 hodinach ☹ nam normalne vystavili aj rodne listy, tym padom sme museli vybavovat aj umrtne a robit riadny pohreb 😢 stihli sme ho este aj pokrstit, ja som na druhy den po porode odisla na vlastnu ziadost, aby som mohla byt pri malickom, lebo mi ho previezli do inej nemocky...nezelam to ani najhorsiemu nepriatelovi ☹ ale uz bude iba dobre a dockame sa toho zazraku 🙂 nam uz v ziadnom pripade neodporucali vkladat 2, ja mam oslabeny krcek, keby ma sledovali aj prvykrat viac, nemuselo sa to stat 😠 tentokrat uz nenechavam nic na nahodu....vy ste kolko vlozili tentokrat?

makovicka53
31. okt 2012

@jankaknm ahojky tak ako si pochodila dufam ze ma dobre spravicky 🙂

henika40
31. okt 2012

ach dievcence, ste tu teraz 3... a vsetky ste prisli o dvojicky ☹ nedokazem si ani predstavit, co ste museli zazit, je mi luto vasich strat ☹
obdivujem vas, ste velke bojovnicky.... prajem vam vela stasticka, tento krat to musi mat stastny koniec!...

adulik30
31. okt 2012

@alex81 dakujem velmi pekne

ivka3901
31. okt 2012

@adulik30 ahoj čítam,že si absolvovala už 4 IVF a 5 IVF bolo úspešné veľká gratulácia my sme tiež po asi 4 IVFKách síce toto 4 sa skoro podarilo,ale dostala som menzes a chceme skúsiť to Brno bojím sa toho,že to zas nevyjde,ale zas na druhej strane čítam,že sa netreba vzdávať a bojovať dalej 🙂

mysiatko
31. okt 2012

ahojte žienky,
chcem povzbudit tie co spinite...hlavy hore nie kazde spinenie a krvacanie hned znamena koniec, ja som spinila od 7 dna po ET cely tyzden, niekedy zo mna isla aj cervena krv a dnes mam malu sibalku doma a je to bojovnicka vo vsetkom...drzte sa vsetky a prajem pozitivne krvicky

leontinka27
31. okt 2012

Ahoj Baby prosim Vas brala som gonal a zajtra si mam zacat pichat merional 3 a cetrotide. prosim Vas musim si ho pichnut rano alebo do urcitej hodiny???alebo je jedno kedy si tie inekcie pichnem.pojdem si to dat pichat na pohotovost lebo sama sa neodvazim.dakuje za radu

ivka3901
31. okt 2012

@leontinka27 ahoj ak si si pichala v určitú hodinu gonal tak v tú istú hodinu by si si mala pichnúť aj ten merional a cetrodite síce já som merional ešte nemala,ale všetky inekcie som si pichala v tú istú hodinu 🙂

leontinka27
31. okt 2012

@ivka3901 dakujem pichala som si ho do 9 00 hod rano. dnes ked som isla na kontrolu som si ho pichla az v centre o jedenastej.tak by to nemalo vadit ked si budem inekcie pichat doobeda nie. ked nevadilo ze v centre som to pichla az tak neskoro.

ivka3901
31. okt 2012

@leontinka27 neni zač no v tom ti teda neviem poradiť 😒 lebo já som si ich pichávala zakaždým o 17 00 hod navečer takže tak,ale skús sa spýtať sestričky v centre zato nič nedáš 🙂

leontinka27
31. okt 2012

@ivka3901 skusim opytat bab este na nasom centre...dakujem

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haannka
31. okt 2012

@jankaknm je mi to veľmi ľúto...nejak tu všetky nemáme šťastné obdobie...prajem veľa síl 😢

makovicka53
31. okt 2012

@jankaknm moja to mi je luto..oddychni si a nazbieraj vela sil do dalsieho boja...mna caka ortiel v piatok 😒 ...tiez sa citim kadejako

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinnna1
31. okt 2012

@jankaknm to mi je velmi luto ☹((, drz sa

alibabaa
31. okt 2012

babulky, cakam na piatok veeelmi veeelmi som nan zvedava, v pondelok nam povedali, ze mame HCG 117. je to nase 2ET. tak pevne verim ze o 9 mesiacov si donesieme domov ruzovy vonavy uzlicek 🙂

boobaa
31. okt 2012

@bique my sme vlozili opat 2, mala som hroznu dilemu, ako sa správne rozhodnut a nakolko dievcatka boli jednovajecne, tak sme pre istu dali 2, keby sa znova rozhodlo 1 embryjko ist prec aby ostalo aspo 1 s nami. och, prezili sme peklo, uz to nikdy nechcem zazit, nikdyyy. ja som problem nemala, dievcatka boli zdrave, len vyssia sila rozhodla ze sa narodit nemaju. príčinu nezistili, ziadny zapal v mojom tele, krcok bol v poriadku ... ostane mi to záhadou. Tak teraz sa modlim aby sa aspon 1 embryjko udržalo... musime byt silne a vydržať až do ciela 🙂

boobaa
31. okt 2012

@bique zabudla som este podakovat za vysvetlenie uhniezdnenia 😀 😀 😀

karinka6
1. nov 2012

@jankaknm je mi to luto, treba sa vyplakat a život ide dalej. Ja som cely pondelok prerevala a dnes uz mi je lepšie. Tak hlavu hore, nevzdávat sa lebo dalšie pokusy sú pred nami.

karinka6
1. nov 2012

@haannka ahoj no ako sa cítiš. Mna strasne boli brucho ako keby by niekto chcel maternicu vytrhnut a mrcha nikde. Lieky som vysadila už v pondelok tak neviem.

annamary27
1. nov 2012

@adulik30 gratulujem a držím palce,aby bolo všetko o.k.aj naďalej 😉

boobaa
1. nov 2012

baby ked si vkladam utroš ,,dole,, tak posledný deň a pol mám potom také krvavé vlásočnice na minivložke, možem to mat z podráždenia?? nemyslím si krvám z maternice (mrcha) ale asi len z krcka či z niečoho iného. stalo sa to aj vám?? dnes som ráno tabletky zapila a nič, teraz poobede som si ich dala dnu a zasa ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre