Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

boncusik
6. jún 2011

@amelia17 držím palce nech všetko dobre dopadne 😉

amelia17
7. jún 2011

@boncusik dakujem, napodobne! 😀

boncusik
7. jún 2011

@amelia17 tak ako 🙂 čakám ako si dopadla na sone? 😉 sú tam dvojky 🙂 🙂

amelia17
7. jún 2011

@boncusik cavejs, no sranda,neviem nic viac... jedno tam vidiet bolo a o druhom sa len tusi.... vraj budeme mudrejsi o tyzden, takze treba len opat cakat. Ako sa vsak dari tebe?

makovicka53
7. jún 2011

@mabumi ake davky si brala?...ja som mala teraz mrchu otras len den spinenie a dost...ja to nechapem...teraz uzivam 2x1 ethynilestriadol...a brutalne ma bolieva hlava...vydrzim len nech mi narastie ta sliznica ako ma..ja endometriozu nemam aspon dufam dr nic nespominal...ja by som mala mat vklad 25-26.6. uvidime podla sliznice....pytala som sa na tu moj sliznicu doktora ze prco mi nerastie a on mi povedal ze kazda zena je ina...ja nechapem ako to mozu takto odovodnit...vsak nejaky dovod na to musi byt...je mi hrozne kamosky v mojom veku uz maju po 2 deti a ja stale nic...a ty mojka ako sa mas?

lululka555
7. jún 2011

@makovicka53 ahoj tak uz uzivas,super 🙂 mna to zajtra caka,rano tam budem volat,a ak to pojde tak ako ma, okolo 11 hod.by mal byt KET.... 🙂

renattka24
7. jún 2011

@makovicka53 Budem moc drzat paste aby ti sliznica pekne narastla.Inak to mas teda uzasneho Doktora ked ti dal taketo vysvetlenie,ale poviem Ti ze ja mam takeho isteho.Ale co cakaju?nejaku financnu cistku?ved sme si uz zaplatili dost nie?Och normalne ma ti doktori rozculuju.
Drz sa hlavne. 😉

basska007
7. jún 2011

@makovicka53 ahoj...no ja mám prave opacný problem...ja mám sliznicu 17 a tiez mi nevedel povedat ze preco a tiež povedal ze to nie je dobré musel volat nejakému kolegovi a radit sa či mi spravia et alebo nie, ci pockajú do druheho cyklu ci sa nezmenší...dnes som 8 den po et tak zatial cakám čo bude....,ale dufam ze sa to nejako spraví 🙂)), ty ju máš kolko?

boncusik
7. jún 2011

@amelia17 no super hlavne že tam je 😀 a to druhé sa skrýva ešte 😕
ja zajtra volám na vsýsledok HCG takže do 14,00hod riadny stres 🙄

makovicka53
7. jún 2011

@lululka555 ahojky ano u dnes druhy den beriem lieky ...jeeej silno drzim palceky...nech sa dobre rozmrazia a sup ho ku maminke 🙂 ...ozvi sa potom 😉

makovicka53
7. jún 2011

@renattka24 ahojky dakujem si zlata...no ano to bol doktor z CAR preto som ostala vygulana...fakt odvec...uvidim ako mi tieto lieky zaberu teda to davkovanie..dufam ze ano a budem sa tesit z mojich bubliniek v brusku neviem sa uz dockat ....a tebe sa ako dari tehulka 🙂

makovicka53
7. jún 2011

@basska007 pekne narastla 🙂 ....ake si mala lieky a davkovanie ...podla mna je vyssia sanca na tehu aspon sa ma kde uchytit a citis sa ako ?😉...ja som ju mala po stimulke na KET len 6 mm...aj mrchu som mala len 1 den a totalne slabu len spinenie... drzim palce...kto ti robil ET?

basska007
7. jún 2011

@makovicka53 ahoj..vieš čo najprv som pichala diferelin a potom puregon, najprv mi dal 150 1 den, po sone to znizil na 125 a potom uz len na 100....aj som skor skoncila akosi so stimul.dost liekov mi ostalo, hned od zaciatku mi hovoril ze vajecniky zaeragovali uplne uzasne.....ja som teraz 8 den po et a citim sa dost divne, kedze dnes mám den menzesu neviem ci to je tým ale také male bolesti v podbrusku citím tak dufam ze to nic nebude....zajtra asi testnem...et mi robil Tomáš......ty si kedy testla 1 krát a ako si sa citila po et?

mabumi
8. jún 2011

@makovicka53 ahoj, ja som brala estrimax najskôr 1x denne, potom zvysil na 3x denne a tak to zostalo az uplne dokonca (v takejto davke som ho brala asi 3 tyzdne. cize dohromady vyse 5 tyzdnov som ho brala 😒 . ale ja mam tu endometriozu a vo vedlajsich ucinkoch pisu, ze ju môze zhorsit. tak preto si to myslim ze mi to asi "pomohlo". dnes sa idem objednat tak som zvedava. potom napisem.
tak ti budem drzat palce, jun je krasny mesiac, urcite sa to podari. len ta sliznica nech narastie. daj si kazdy vecer poharcek cerveneho vinka s manzelikom 😵

adka1000
8. jún 2011

ahojte baby! neviete mi povedať kedy by som mala ísť na odber vajíčok pred ET? beriem už tri rôzne druhy liekov: diphereline mi končí zajtra / brala som od začiatku 1 ampulu a teraz mi to znížili na polovicu /, menopur budem mať vybraté jedno balenie/ ešte ma čaká jedno balenie / a puregon beriem 125 a už aj s ním budem končiť. sliznicu a vajíčka mám veľmi dobré. v centre ma ešte neoboznámili s dátumom odberu. čo ma ešte všetko čaká? toto všetko vlastne podstupujem 1x. ďakujem

amelia17
8. jún 2011

@boncusik s napätím čakám ako dopadneš, určite čoskoro napíš, veľmi držím palčeky!!!!

pici
8. jún 2011

@adka1000 neboj... urcite ti povedia po kontrole ci este pichas dalej.. alebo koncis pregnylom.. zvycajne den dva po pichnuti je odber...

pici
8. jún 2011

@mabumi ja beriem estrofem.. co je asi to iste ako estrimax... cize mam ratat s tym ze mozno budem mat endo skor ako babo, co? tak to ma podrz... ja tie letaky radsej ani necitam...

renattka24
8. jún 2011

@makovicka53 Budem na Teba velmi mysliet,len nech sliznica rastie a potom rychlo pre fazulky. 😀
Ja sa mam tak dobre sem tam mi je zle a brucho ma boli stale,takze nesmiem nic tazke robit a mame celibat 😀 😀 😀 Tak len nech sa Vam to podari moc Vam to tu vsetkym prajem. 🙂

lululka555
8. jún 2011

@makovicka53 ahoj...takze je to tam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...mali sme tri ,chcela som jedno vlozit,vsetky najvyssej kvality...pekne sa rozmrazilo hned prve a teraz uz len cakat...budem sa snazit nemysliet moc na to a uvidime o dva tyzdne..aj ja ti drzim palce ,nech sa to podariiiiiii 🙂 🙂 🙂

mabumi
8. jún 2011

@pici nemusi to byt ak nemas konske davky. ja som ho tiez brala aj predtym a nic sa mi nestalo. len teraz som mala vysoke davky a dlho, tak si myslim, ze to asi mohlo k tomu prispiet 😒

boncusik
8. jún 2011

@amelia17
moje HCG bohužial O 😖

gabinecka_
8. jún 2011

Ahojte baby, tiež sa pridávam, zajtra mám prvý krvný test. Do teraz som to super zvládala kým som sa nezačala testovať. Včera 8 deň po ET som mala na teste slabulinkú čiarku. Tak sme sa vytešovali ako malé deti s manželom, že nám to pravdepodobne vyšlo, po 3 rokoch trápenia. Pre istotu som sa išla testnúť aj dnes 9 deň po ET - čakala som že tá čiarka bude silnejšia a čiarka bola slabšia, skoro ju nebolo vidieť. Ešte sa utešujem tým, že som použila iný test ako predtým. Som z toho na nervy. Samozrejme mám tiež bolesti ako pri menštruácii - nemala som ich už dva dni a zasa sa vrátili a bolia ma prsia - ale tipujem že to je z Utrogestanu. nie ste na tom niekto podobne?
boncusik @ to mi je ľúto že ti to nevyšlo ☹ , držím palčeky pri ďalšom pokuse. Robila si si predtým test?
Všetkým dievčatám čo vám to vyšlo z celého srdca gratulujem!!! Dúfam, že nám to všetkým skôr alebo neskôr výde.

miminkad
8. jún 2011

@boncusik to mi je luto.ja budem mat vysledok az v piatok,ale testy vsetky negat. ☹

makovicka53
8. jún 2011

@basska007 jej tak to je uplne uzastne takze ty chodis do ISCARE MT?....dobry tam maju pristup?drzim palce...ja som si robila prvy krat na 7 den po...a nic mi neukazal niektorej uz ukaze...skus 🙂

makovicka53
8. jún 2011

@mabumi no vidis to? a mne doktor povedal ze beriem max davku estogenu a to sa mi nezda ked ich beries este viac x...boze ja tomu nerozumiem...dakujem no ved uvidime aka bude...oki ozvi sa 🙂

makovicka53
8. jún 2011

@renattka24 jej ako ti rastu tie tyzdne....dakujem ti si zlata....drzkajte sa 🙂

makovicka53
8. jún 2011

@lululka555 drzim palceky ...hlavne zi ako pred tym 😉 len tazke prace nerob 😉

amelia17
8. jún 2011

@boncusik veľmi ma to mrzí.... 😢 , nebuď smutná, ak sa ti dá, teš sa, že budeš môcť naplno uživať leto, kúpať sa, ísť na dovolenku a tak... snáď to tak rýchlejšie prebolí

pici
8. jún 2011

@mabumi ja beriem 3x2... jezis ja tu endo nechcem naspat... pomoc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre