Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martina2207
28. mar 2012

@elapp to je dobrý nápad 😀 😀 😀

martina2207
28. mar 2012

@martina2207 ale nie. len mi je ľúto tých žien čo si to nemôžu dovoliť. ja mám vynikajúceho manžela ktorý by nám dal všetko na svete a chvalabohu sme na tom celkom dobre takže pre to môžme urobiť všetko. Dal mi voľnú ruku takže som sa mohla rozhodnúť čo všetko by som chcela absolvovať. Touto cestou aj keď nechodí na túto stránku by som mu chcela vyjadriť svoju veľkú vďaku za to čo robí, ako sa o nás stará. Že ho milujem a je mojím vzduchom čo dýcham.

martina2207
28. mar 2012

@elapp ale nie. len mi je ľúto tých žien čo si to nemôžu dovoliť. ja mám vynikajúceho manžela ktorý by nám dal všetko na svete a chvalabohu sme na tom celkom dobre takže pre to môžme urobiť všetko. Dal mi voľnú ruku takže som sa mohla rozhodnúť čo všetko by som chcela absolvovať. Touto cestou aj keď nechodí na túto stránku by som mu chcela vyjadriť svoju veľkú vďaku za to čo robí, ako sa o nás stará. Že ho milujem a je mojím vzduchom čo dýcham.

gelinka75
28. mar 2012

@martina2207 fu no obdivujem ta, ze si mala tolko vajicok a ze si aj darovala, to zial nevie spravit kazda, aj k tomu treba odvahu a mat dost vajicok, ja sama neviem ci by som bola schopna darovat svoje vajicka, asi by to bolo rozhodnutie na poslednu chvilu. neviem si predstavit, zeby po svete niekde behali deti z mojho vajicka, cudna predstava 🙂 ale mozno preco nie, ked to niekomu pomoze, no je to u mna na dlhsiu uvahu

martina2207
28. mar 2012

@gelinka75 ja som jednoznačne za, pretože keď si predstavím že by mali všetky rozmýšlať že nie a ja by som bola jedna z tých čo to potrebujú tak by som bola v .... Ale tak je to na každom ako sa rozhodne. Došlo mi tých žien tak ľúto až som sa rozplakala. ale už som v pohode a mám z toho dobrý pocit. 🙂

bique
28. mar 2012

@elapp @martina2207 no baby, tak ja mam iba jeden vajecnik a z toho bolo krasnych 24, oplodnilo sa z nich 16 po PK...tak keby som mala obe, tak mozno mam 48 😀 😀 😀 martina2207 jedna kraaasa...a to, ze si ich darovala, sa ti urcite tisicnasobne vrati v podobe dalsieho zdraveho miminka 😉 🙂

martina2207
28. mar 2012

@bique jáj, si zlato. kiežby to tak bolo. teraz si ma fakt povzbudila 🙂 😵 😉

ursula5
29. mar 2012

@bique veru mladnem spolu s chlapcami 😀 veď aj teraz je to smiešne keď idem po ulici pred sebou malé brušku a s každého boku riadni chlapci už sú vyšší ako ja 😀 tešíme sa aj na chlapčeka hlavne, že to vyšlo a môj drahý má aspoň následníka trónu 😀 😀 😀 😀

jajka1980
29. mar 2012

@ursula5 Tak potom je všetko v poriadku, čo ma teší..Nevadí, že dievčatko nebude..Hlavná vec, že sa vám to podarilo..
Tak pekne oddychuj...
Ja by som prijala čokoľvek..či dievčatko / chlapca..Len nech je zdravé..to je hlavné. 😵

jajka1980
29. mar 2012

@bique Tak bola by som najšťastnejšia...a podarí sa to teraz aj tebe .. 😉

zuzanka.h
29. mar 2012

ahojte žienky ako Vám ide čakanie??? mne moc nie ☹ my už s mm licitujeme, že kedy si spravím test 🙂 mm nechce ale už som ho stiahla na pondelok (7 dní po ET) 😀

bique
29. mar 2012

@zuzanka.h ja uz asi testnem zajtra, tiez 7den po KET 😀 ja som mala v plane az v sobotu, ale test som kuupila vcera, tak samozrejme uz nemam pokoj a moje predsavzatie je v troskach 😀 😀 😀

bique
29. mar 2012

no baby, tahanie v prsiach preslo po 3 dnoch do bolesti v prsiach,podbrusko pobolieva, 2x ma v nom fest pichlo pocas vcerajsieho dna a rano a na obed sa mi kruti hlava a mam divny zaludok 😀 😝 takze zajtra, pripadne ak vydrzim tak pozajtra cakam na teste // 😀 😀 😀 😀 mala tu niektora z vas taketo priznaky?

zuzanka.h
29. mar 2012

@bique príznaky si už nepamätám iba to , že mi bolo zle ale od hladu a s prepáčením som stála grgala 🙂 inak teraz nič ani pichnutie, tlaky nič....

linda81
29. mar 2012

@jajka1980 ahojky....drzim palceky velmi...aj my stimulujeme na 2 IVF...

timona
29. mar 2012

mate nejake skusenosti ako najdlhsie mozu byt embryá zamrazene, aby sa mohli este pouzit?

bique
29. mar 2012

@timona ahoj, mozu byt zamrazene takpovediac donekonecna 😉

makovicka53
29. mar 2012

@jajka1980 ....juj ako ti je fajne doma....ja sa citim tiez celkom ok...a kedy ma ist na krvicku pretoze 14 den vychadza na nedelu a v pondelok je velkonocny pondelok...sa my ideme nacakat 😒

sidlo
29. mar 2012

ahojte baby, tak som tu zo svojimi "novinkami" len trosku vaham ci pisat lebo ja osobne take rada necitam no akosi mi neda odyst len tak bez nicoho. 20.teho som mala ET, dve vraj krasne blastocysty po PK, asi od 27.meho spinenie az do dnes kedy som predcastne isla na krv a vysledok negativny☹ Takze ja som cakala velmi kratko.
Mame este 4 mrazaciky, tiez blastocysty, ktore su ale citlivejsie na rozmrazovanie aj transfer ale musim verit ze budu dost silne a vydrzia to.
@timona som sa pytala embriologicky ci dlzka mrazenia na nich vplyva.....a nie nevplyva

bique
29. mar 2012

@sidlo ahoj, je mi to velmi luuuto ☹ hlavu hore, trosku oddychni a sup do boja zasa 😕 ja cakam po druhom KET 😉 , takze tiez uz toho mame za sebou....ale neprestavam verit 😉 musis aj ty verit, ze s tymi mrazacikmi sa to podari 🙂 niekto nema vobec zamrazene, mi mame este aspon takuto sancu, tak ju treba naplno vyuzit 😉 🙂

sidlo
29. mar 2012

@bigue dakujem. A silno silno vam drzim palceky nech vam to vyjde.
Keby sme tomu neverili tak do toho asi nejdeme len tie sklamania su dost na figu☹
Mala si robene nieco ako imunologiu a hematologiu? Snazim sa zistit o tom nieco viacej a chcela by som si to urobit este pred KETkom.
A ako si znasala pripravu na KET? Tak sa uz nic nepicha hejze?

jajka1980
29. mar 2012

@linda81 Ahoj..Vdaka za palce a aj ja držím palce tebe, aby bola úroda bohatá a kvalitná... 🙂

jajka1980
29. mar 2012

@makovicka53 Ahoj..tak 14 deň je pondelok..Kedže deň vkladu sa nepočíta..takže na krvičku ideme v utorok..
Ty nepočítaj, že ked si bola na vklad v pondelok, že je to 1.deň,,Deň vkladu sa nepočííta.. 🙂

jajka1980
29. mar 2012

@bique Držííím moc moc palce..// Daj potom foto..nech sa nakazíme všetky.. 😉

ursula5
29. mar 2012

@bique no ja osobne si myslím, že na test je zavčasu 7 deň po ET 🙂 trpezlivosť moja a hlavne budeš sklamaná ak ešte nevyjde ak sa aj zahniezdilo, ako opisuješ pichanie tak ešte nemuselo vylúčiť toľko HCG 😉 ale rozhodnutie je na Tebe 🙂

ursula5
29. mar 2012

@jajka1980 presne sme vďační, že sa to podarilo 🙂 a že je maličký v poriadku 😉

bique
29. mar 2012

@sidlo ja som bola na hematologii este pred ivf, imunologiu sme vobec neriesili, lebo nam sa po ET chytili na prvykrat obidve co vlozili, len v 26tt predcasny porod 😢 a to uz s tym nema nic spolocne...takze nam to uz raz vyslo...hematologia bola ok, stitna zlaza tiez...uz teraz spoliehat sa iba na stastie 😖 no a ano, pred KETkom sa uz iba papa estrimax a utrogestan, dokonca som teraz pri druhom nepribrala ani gram 😉 takze priprava na ket = uplna pohodicka, len ta psychika dostava zaberak samozrejme 😒 😠

bique
29. mar 2012

@ursula5 ja viem, ze je to este skoro, ale pri dvojkach mi ukazalo po ET s embryjkami po PK uz na 6ty den po ET a to som pocitala aj ten den vkladu, cize potom na 5ty 😉 o dva dni na 7my uz boli pekne silne // 😀 KET sme mali s embryjkami po PK a budeme uz 7my po, 8my ked pocitam aj den KET 😀 a ked bude este biely, nebudem sklamana, ale pockam na 11 den po a testnem zasa 😉 zatial nebudem sklamana 😅 😕 moja zvedavost je silnejsia ako ja a moj zdravy rozum 😀 😀 😀

bique
29. mar 2012

@ursula5 tak pockam este do soboty, som sa prave teraz rozhodla 😀 😀 😀 to budeme 8den po KET 😀 aj to je este asi skoro, ale zajtra este predsa len vydrzim 😀

bukvickaaa
29. mar 2012

@bique drzim ti palceky aby boli // 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre