Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alex81
7. aug 2012

@annastasia22 Ahojcek, ja som dnes 19 den po ET 😵 ... ale moc o tom nerozpravam , lebo nic nie je iste. Vo stvrtok idem opat na krvicku a ultrazvuk. Len som velmi opatrna, aby som to nezakrikla 😅 Inac mala som poztivny test uz od 5 den po ET. Tfuj tfuj tfuj pre vsetky ... 😉

kuspitka
7. aug 2012

@alex81 aj ja idem vo stvrto krv a sono.bojím sa ja som 24den po ET

alex81
7. aug 2012

@kuspitka nebojime, nestresujeme, myslime pozitivne ... juchuuuu ... 😵

kuspitka
7. aug 2012

@alex81 kde chodis do centra?

annastasia22
7. aug 2012

halo je tu niekto?

kuspitka
7. aug 2012

@annastasia22 preco sa pýtaš?

foryou25
7. aug 2012

Mne je dnes desne zle toci sa mi hlava, ranajky som este zjedla alw ked sm uvidela obed tak ma naplo az, doktorka tvrdi ze mam vydrzat ze to tehu nevolnosti su, infuzky mi zatial zrusili, ostali len lieky a fragmin, ale vraj ma tak skoro mepustia

kuspitka
7. aug 2012

@foryou25 moja to mi je luto.aj tebe je zle..ja cele dni nic nejem .este aj voda ma napne a poriadne.a babo sa ma dobre?

annastasia22
7. aug 2012

@alex81 tak to ti gratulujem...... ja idem na krv 15,8.....ale nechpem ze preco ides az tak neskoro na krv po ET...alebo si uz raz bola?alebo si nemala PK?vies preto sa pytam lebo si popredu aby som vede co ma caka🙂

alex81
7. aug 2012

@kuspitka Iscare BA 😵

alex81
7. aug 2012

@annastasia22 Ahojcek, uz som bola na krvicke, teraz idem opat po tyzdni. 1x sa chodi na 14 den po ET. Ja som bola skor, lebo mi dr. zistila vodu v brusku OHSS ... takze mi rovno zobrali aj krv ... a teraz vo stvrtok idem opat. Krvny obraz a HCG. Snad pekne stuplo a uz na sone nieco uvidime ... tesiiiiiiim ... 😵

alex81
7. aug 2012

@foryou25 Drzim palceky, nech si cim skor fit. Ja som mala po ET tiez OHSS, mala som aj vodu v brusku, ale dr. mi povedala, ze to nie je na hospitalizaciu. Mam vela pit a odide to samo. A picham fraxik. No asi po 2 tyzdnoch je mi ako tak dobre. Uz nemam brucho ako v 9 mesiaci hehehe ... dokazem sa normalne pohnut, spat, jest. Budem sa tesit na pozitivne spravicky ...

kuspitka
7. aug 2012

@alex81 tak budem drzat palce nech tam nieco je..

alex81
7. aug 2012

@kuspitka Dakujem, napodobne, aj vy sa drzte. 😵

kuspitka
7. aug 2012

@alex81 snazim sa ,ako sa len da.tesi ma to ,že test neslabne

foryou25
7. aug 2012

@alex81 no ja som mala vody tolko ze mi robili punkciu, to znamena ze urobili dierku do bruska a vypumpo,vali vodu, lebo ink by som sa zadusila , lebo stupla az do pluc:( teraz uz je jej menej ale stale tam je

alex81
7. aug 2012

@foryou25 Strasne moc drzim palce nech si cim skor v poriadku. 😵

katuska54
7. aug 2012

@alex81 ahoj moja 😉 tak to je super,ze sa citis dobre 😉 neboj sa,vo stvtrok uz uvidis bambulky 😵 😵 😵

alex81
7. aug 2012

@katuska54 Ahooooj ... no ako Katiiii ... Dakujeeeeem. Juuuj ... som zvedava a uz sa neviem dockat 😵

miskalevica
7. aug 2012

@foryou25 juj takto skoro nevolnosti? Ale zas ked su dvojky tak je to asi normalne,ci? Kazdopadne nech sa ti coskoro polepsi, aj voda v brusku nech sa umudri 😉

makovicka53
7. aug 2012

baby kolko sa odporuca pit pri stimulke?

deinad
7. aug 2012

@annamary27 ja som z vkladanim utrosa problem nemala a cez usta to bolo aj pre mna utrpenie, hrozne tocaky hlavy a tiez utlm...daj vediet po UZ 🙂

deinad
7. aug 2012

Kocky, moc na vas myslim a drzim paste, nech ste stastne z vysledkov, ja uz pracujem, ale urcite budem sledovat vase pokroky 🙂

alex81
7. aug 2012

@makovicka53 odporuca sa pit co najviac, tak 3 az 4 litre ... 😅

radina
8. aug 2012

@deinad Aj ja som rozmyslala, ze by som sla k nim. Myslim, ze v cz su v tomto smere ovela skusenejsi.
Keby ides na vstupny pohovor?

annastasia22
8. aug 2012

ahojte chcem sa vas opytat ci je normalne ze ma po utrogestanu tam dole pali...bojim sa o male,rozmyslam ze zavolam do heliosu alebo to mam vydrzkat ,mozno je to normalne?

melisska
8. aug 2012

@annastasia22 pisala o tom anamari aj kuspitka, zajdi ku svojmu dr. ale nie je to nic vazne nebojkaj sa 😉

alex81
8. aug 2012

@annastasia22 Ahojcek, uz som tu citala, ze babulky po vkladani utrogestanu mali palenie. V takom pripade by si to asi mala papat a nie vkladat. Ak si si nie ista zavolaj do centra, urcite ti poradia. 😉

melisska
8. aug 2012

dievcataka naozaj nemate doma zvysny menopu, fostimon??? prosim

annastasia22
8. aug 2012

@alex81 dakujem za odpoved zasa to nie je az take hrozne len kes si ho tam vkladam tak ma to troska pali a mam to tam stiahnute...tak vydrzim do 15teho a uvidim..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre