Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
16. aug 2012

@michelitta caukoooo...nedalo mi to, tak som kukla trosku na nete...oni ti udali hcg v jednotkach na liter, testy zachytavaju v jednotkach na mililiter...takze sa to preratava...nasla som presne taky priklad, ze 6500 mIU/ml (6,500 IU/L).....takze podla toho by malo byt hcg asi viac, ci? nejakych 300U/L 😀 nemam pravdu? drzim ti na zajtra silno silno palce, ja verim, ze porastie a budeme tehulikovat spolu 😀

bique
16. aug 2012

@michelitta na teste mas podla mna na akoze take nizke hcg dost peknu ciarocku, ja som mala na 14den po ET hcg 1000 a kukni do albumu aky som mala den pred tym test 😉 takze myslim, ze je to na dobrej ceste...pisali tu baby, ze pri takom hcg mali ledva ducha...ty ju mas pekne viditelnu, aj rapiclear ti ukazuje tyzdne 😀 a dnes si uz testovala? drzim palciaky, mne aj 3 dni ostavali ciarky rovnake, takze aj ked nezosilnela, vobec to nevadi 😉

bique
16. aug 2012

@kuspitka v tehu su pocity rozne a aj mala raz prestane zlostit 😀 zacnes si to aj ty uzivat, neboj 😉

kuspitka
16. aug 2012

@bique joj moja,ale ked tato mala je plana a poriadne..

annamary27
16. aug 2012

@michelitta u nás v centre berú pozitivitu nad hodnotu 10 a hlavné je aby ti to pekne stúplo,neboj sa ,ver bábatku,že sa ťa drží zubami nechtami 😉 držím palce.

slavka_2012
16. aug 2012

@kuspitka neboj sa vsetko zvladnes 😉 jaa som to prezila a preziujes to aj ty,,,tiez som mala dievcata po sebe a bolo to tazke ,ale dnes maju uz 20r a 21r a len sa na tom smejeme 😀 a poviem ti obidve boli zive a zle ako certiky 😀 a dnes mam vnucika a je to maly lucifuk 😵 a aj napriek tomu sa pokusam o tretie babo a moze byt ako oni 😅 a ja budem najstastnejsia zena na svete ked sa to podariiii 😉 Hlavu hore,mala z toho vyrastie 😉

kuspitka
16. aug 2012

@slavka_2012 viem moja,ale niektore mamičky čo apíšem beru tak,že kvoli malej mame druhe,ale nie chceli sme druhe.boli peniaze tak sme isli do toho.uz by o par rokov neboli ,boli by ine veci čo by sme chceli a druhe dieťa by som potom nechcela,lebo by som mala dobru pracu a zas si potom hladat to uz nie.teraz ,alebo nikdy.aj iny mamičky to zvládli zvládnem to aj ja

slavka_2012
16. aug 2012

@kuspitka tak to su slova do bitky 😉 sledujem to tu a vsetko s tebou prezivam,velmi ti drzim palce 😵 drzte sa!!!!

kuspitka
16. aug 2012

@slavka_2012 dakujem..som rada,že aspon niekto je pri mne

haannka
16. aug 2012

@kuspitka ahoj...ja som bola presne taka nestastna z mojho syna ked mal okolo 3 rokov...bola som hotova, ze je to moje jedine dieta a ja sa budem hanbit co som z neho vychovala(hoci som sa snazila co najviac)...tiez ma mamky utesovali ze to prejde-neverila som, myslela som ze toto uz nikdy nebude lepsie ALE prisiel vek 4 roky a mam doma uplne ine dieta 😉. prejde to len musime byt trpezlive a verit...ty to mas o to tazsie ze cakas babatko, velmi ti drzim palce a prajem vela sil. :-*

michelitta
16. aug 2012

@bique @annamary27 ahojte kocky a vsetky vlastne..no robila som si este rano,kuknite album,ale nesilnie,hadam to neni relevantne,pockam zajtra na krv..inac ma sem tam dost pichne,az sa skoro zlozim,ale inac to hned prejde.. vsak to ze nad 10 sa tiez berie,ale ked citam,ze kolko je standart,nic nemozem riesit 🙂 a Gabito by som mala na prepocet 6000 nie?😀 JA SOM TIEZ deges,na matiku nie som,len na jazyky 😝 😝 🙂) nic uvidim zajtra..dakujem,..

michelitta
16. aug 2012

@kuspitka neboj sa to zvldnes,mozno su to len sem tam take stavy psychiky,ale uvidim,srdce ti to prebije 🙂

makovicka53
16. aug 2012

@bique a tiez si pichala d bruska?

ria191
16. aug 2012

@makovicka53 neboj sa určite je všetko OK zbytočne sa nestresuj, môže sa pichať aj do bruška a štípať vôbec nemusí 🙂. Veľa šťastia na OPU, peknú sliznicu a samozrejme ten najkrajší výsledok 🙂 🙂 🙂

kuspitka
16. aug 2012

@haannka podla mna s ato zmeni len muism byt trpezliva a celkom to ide...kazde dieta je ine..

makovicka53
16. aug 2012

@ria191 dakujem zlata si 🙂

bique
16. aug 2012

@makovicka53 ano, do bruska 😉

bique
16. aug 2012

@michelitta joj moja, ked si mala 30U/L, tak sa posuva iba ciarka a pridavaju nuly, nie dvojnasobok 😀 sme sa nepochopili, ale neva 😀 😀 😀 zajtra drzim palce a cakam dobru spravu 😉 🙂

makovicka53
16. aug 2012

@bique fuuu mi odlahlo...drzte sa aj s miminkom...🙂

annamary27
16. aug 2012

@michelitta aj mna pichávalo,až som si musela lahnúť predýchávať a hladkať bruško,kým to neprešlo.

bique
16. aug 2012

@makovicka53 aj ty sa drz a o chvilu urcite tiez s miminkom alebo miminkami 😉 🙂

bique
16. aug 2012

@michelitta mna nepichalo, ale tlaky ako na mrchu mam doteraz...a obcas nejaky ten krc, aby som si nemyslela, ze to prejdem len tak 😉

michelitta
16. aug 2012

@bique moja ja som aj tak nepochopila s tym hcgckom to je to iste nie?ked uml/ml je ako U/l ci?😀 vysvetli mne dementovi🙂))

deinad
16. aug 2012

@annastasia22 blahozelam 🙂

deinad
16. aug 2012

@radina tak nic ine neostava, len to prezit a ist dalej, zbytocny smutok ani stres nepomozu, ja skor ako v oktobri do dalsieho ivf-ka nepojdem, takze za ten cas sa trochu moje telo zregeneruje, okrem toho mam ATB teraz..a aspon si oddychnem od hormonov a s cistou hlavou pojdem do toho. Buduci piatok idem do toho Brna, tak som velmi zvedava, ze co nam aj tam povedia...

deinad
16. aug 2012

@ivka3901 ja uvidim, ako v Brne pochodime, co nam tam povedia, ideme buduci piatok. A na ivf chcem ist az v oktobri, mozno novembri, este sa rozhodnem..

bique
16. aug 2012

@michelitta tak tebe povedali vysledok v litroch na medzinarodne jednotky a na testoch sa uvadza v mililitroch na medzinarodne jednotky...liter premenis na mililiter a mas vysledok 😉 uz chapes? xixi

michelitta
16. aug 2012

@bique gabi ja mam na testoch U/l ty si mala nieco ine?🙂aj tak si myslím ze to je to iste a je to malicko..idem z volisu,len som piskala a citala kona😀 samozrejme mi nejake body usli🙂 no som strasne zvedava co zajtra,a ked vas tak citam co potom o tyzden a o mesiac a atd😖

ursula5
16. aug 2012

@michelitta držím zajtra moc palce!!! hlavne si ver a aj fazuľke 😉

michelitta
16. aug 2012

@ursula5 katusik ahoj,dakujem ti pekne,popravde som nemala ani cas ti zablahozelat k mailckemu,zelam vela zdravicka,nech ste stastny a si dobry priklad pre nas ze sa to da dotiahnut do konca 🙂 idem ti posmejdit album 🙂) ja si verim,ale je to fakt malicko to hgc,moc sa nechcem nadejat,menzes este nemam aspon jedno pozitivne a citm tlaky v bruchu hlavne na maternici tak dufam,ze je to dobre znamenie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre