Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
1. okt 2015

@vevericka13 V tom prípade, môže ti aj skoršie ukázať tehotenstvo. Držím päste. Dala si si aj to lepidlo?

vevericka13
1. okt 2015

@meli8412 nedala, iba predlzenu kultivaciu

hennka2
2. okt 2015

@meli8412 .. srdecne blahozelam 🙂. .. Ty si mala vlozene kolko dnove ? Asi si nemala PK, vsak ?

hennka2
2. okt 2015

@malik .. drzim palce dnes na krvicke ;)

malik
2. okt 2015

@hennka2 vdaka, som nervozna. Ani spavat neviem.Testy mam slabe, ale len pomaly silneju...tak uvidime, ake bude hcg. Snad aspon cez 50. 🙂

hennka2
2. okt 2015

@malik .. to sa ani necudujem, ze nemozes spat :( ... Tebe vkladali 1 blastocystu ? Tesim sa na vysledok a verim, ze bude pozitivny. Ak silneju testy, tak to by mohlo byt dobre, ine by bolo, keby naopak slabli ... tak sa potom pochval, verim, ze huraaaaa spravou ;)

malik
2. okt 2015

@hennka2 vkladali sme 2 blastocysty. Testovala som testom dr. Max, dnes je silnejsi, nez vcera rano. Ranne testy mam vzdy slabsie, nez tie poobedne. Pri dcere som bola na ket. 4 bunkove a hcg na 13 den 69. Tak sa scenar asi zopakuje .... Dakujem za povzbudenie, dam vediet.

hennka2
2. okt 2015

@malik .. vazne to znie superrr, podla mna to vyslo 🙂 Ta injekcia, co sa dava (pregnyl) to uz urcite nebude, takze 🙂 ... aj nieco citis v brusku, alebo ani nie ?

malik
2. okt 2015

@hennka2 pregnyl to nie je. Urcite. Ano, mam trosku pobolievanie podbruska s prsia ma dost bolia. Ako verim, ze vysledok bude pozitivny, len ci aj hcg bude fajn. Tu je teraz robeny. Ty tiez cakas na " verdikt"? 😉

hennka2
2. okt 2015

@malik .. je to troska rozmazane, ale ciarocka tam je .. ono zevraj to HCg niekedy stupa pomalsie, ale asi je to dost individualne u kazdej ... silno drzim palce, uz aby bol vysledok 🙂 .. ja sa zatial len psychicky pripravujem na moje prve IVF ... citam informacie a silno drzim dievcatam na 2 tyzdnovej cakacke po vklade palce 🙂

malik
2. okt 2015

@hennka2 Tak Ti drzim palce, nech Ti to dobre dopadne 🙂

meli8412
2. okt 2015

@vevericka13 Držím päste 🙂 Potom daj vedieť, ako si dopadla.

meli8412
2. okt 2015

@hennka2 Ďakujem ti veľmi pekne. Mala som jedno 3 dňové. Moja dcéra už dala aj meno bábätku 😀 Dnes ideš na krv, však? Držím palce!!!! Potom daj vedieť, ako si dopadla. Do akého centra chodíš?

malik
2. okt 2015

@hennka2
@meli8412
@meli8412 som tehotnaaaa! 🙂 HCG 80,13 9 den po ET ;)

hennka2
2. okt 2015

@malik @meli8412 .. huraaaaaaa, mame tu 2 tehulky, zo <3 gratulujem dievcata a velmi sa tesim s Vami ;)

hennka2
2. okt 2015

@meli8412 .. to @malik bola na krvicku 🙂 .. ja som este neabsolvovala IVF, ale caka ma to ...

chevalbleu
2. okt 2015

@hennka2 Kedy sa chystas na IVF? Ja si dnes zacinam pichat injekcie. Kukni aj na temu "Kto ide tento mesiac na umelé oplodnenie?" mozeme pokecat viac ak mame podobny timing 🙂

lilitela
2. okt 2015

@adka2891 Pozeram, ze uz si bola na sone. Ja sa chystam buduci tyzden, tak snad uz bude aj srdiecko. V Heliose ti prezradili pohlavie? Lebo mne nechceli v tom labaku kde to vysetrovali v CR, tak sa na to chystam este cez Reprofit. Zevraj oni maju v zakone zakaz selekcie pohlavia - aka selekcia? Vsak uz to mam v brusku. Som za to vyvalila 1000 eur, tak nech ma nestvu. Ako sa inak citis? Mne byva dost blbo, toto som z dcerou velmi nezazivala, aj ked nechutenstvom som trpela. Ale mozno si uz len dobre nepamätam.

simi312
3. okt 2015

Ahojte baby prosim vas niektora pred KET musela uzivat liek estrofem??? Mne ho predpisali od 1 dna menstruacie ale citala som pribalovu brozurku a ten sa uziva pri menopauze a v pripade otehotnenia sa ma okamzite prestat uzivat a ja mam v protokole ze v pripade otehotnenia ho mam uzivat az do 2 mesiaca. Som z toho dost zdesena :( prosim dajte mi vediet

meli8412
3. okt 2015

@malik Juuuuj, dratulujeeeeeem!!!!! Tešim sa s tebou!!!!

meli8412
3. okt 2015

@hennka2 Kedy zacinas injekciami?

meli8412
3. okt 2015

@hennka2 A dakujem velmi pekne. budeme na teba myslet, ked ty zacnes.

nelly3
3. okt 2015

@simi312
dobre ti napisali priprava na KET je od 1 dna cyklu brat estrofem, ked ho vysadis tak zacnes krvacat, ak ho uz viacej dni beries, nesmie sa to a berie sa aj ked si tehulka, netreba si citat tie pribalove letaky 😉

simi312
3. okt 2015

@nelly3
Dakujem 🙂 uz som sa tu tiez docitala ze ho baby bezne beru tak uz som kludna 🙂 tak tak letaky odteraz uz necitam, zbytocne len znervoznia 🙂

hennka2
3. okt 2015

@chevalbleu @meli8412 .. dakujem dievcata, ja som este len pozorovatel, ak sa podari, tak do konca roka by som mohla zacat, presny termin este neviem ... urcite dam vediet, lebo podporu budem velmi potrebovat 🙂

hennka2
3. okt 2015

@chevalbleu .. dakujem, urcite sa zapojim i tam do diskusie, ked pojdem na to 🙂

meli8412
4. okt 2015

@hennka2 Urcite, mozes najst u mna podporu. A preco, na co cakas?

hennka2
4. okt 2015

@meli8412 .. potrebujeme si to casovo a financne naplanovat 🙂

vevericka13
4. okt 2015

@malik ahoj, ktory den si si robila test po et?

dagmarik
4. okt 2015

Ahojte baby, potrebujem poradiť. Som pred stimuláciu, mala som začať v strede budúceho týždňa, lenže menstruacia prišla skôr a zajtra ráno musím pichnúť gonal, lenže v chladničke z poslednej stimulku mam len 100 jednotiek a v stimulacnom protokole mam predpísaných až 200 jednotiek. V utorok už budem mat nové pero. Myslite, že by toto mohlo prekážať? Má niektorá z vás s niečim podobným skúsenosť? Mam sa do toho pustiť alebo to radsej presunúť o mesiac? :(
Ďakujem za radu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre