Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

isabella22
7. sep 2015

@alison758 tak to je super....ja stres nemam ale len by ma skusili nastvat ostavam doma....za tu snahu mi to nestoji....

alison758
7. sep 2015

@isabella22 to je samozrejme ;) a teda nevadi to prostredie v ktorom robis?myslim rontgen

isabella22
7. sep 2015

@alison758 no sedkam na ritke a kontrasty si pichaju lekari cize vraj nie....

zwalsh
8. sep 2015

Dievcata tak mam za sebou markery v 13tt, pohlavie zatial nevieme ale este stale mi nedali tehu knizku, vraj az po dalsom odbere co je za mesiac, to uz budem skoro 18tt, tak neviem, podla mna ma knizka sluzit na to, aby ked idem k lekarovi aj on bol informvany, co vy na to? Dostal niekto takto neskoro tehu knizku?

maminka1986
8. sep 2015

ahojte ja mam ist na prvu poradnu až 24.9 neviem pride mi to neskoro či s ami to zdá? budem končit 12tt..už som bublinku nevdiela 2 a pol týždna :( tak som zvedava ale zle mi býva poriadne

maminka1986
8. sep 2015

@fifitko25 ahoj to mi je luto že ani druhý pokus ti nevyšiel a nereagovala si..viem že prvý krát si nereagovala a teraz čitam že aj druhý ..tak držim palce

fifitko25
8. sep 2015

@maminka1986 ahoj, na druhy pokus som reagovala, vlozili mi zdrave dievcatko, len sa zial nechytilo ☹ 😢

isabella22
8. sep 2015

@zwalsh a kedy budes vediet vysledky???no nesttetla som sa s tym ze tak.neskoro praveze skor ako neskor....ale asi zalezi na gynekologovi

isabella22
8. sep 2015

@maminka1986 dist neskoro mne robil vcera v 9.tyzdbi 1.poeadnu aj 6 skumavok krvi nabral stery sono porobil a v 11.tyzdni idem na screening

maminka1986
8. sep 2015

@fifitko25 aha tak ...to ma mrzí :( tak držim palce nadalej

maminka1986
8. sep 2015

@isabella22 mne bude všetko robit toho 24...asi mu to pride skoro robit lebo sa može ešte všeličo stať do 12tt alebo 14 tt tak...no nevadi...kedže je všetko v poriadku asi preto to stačí uvidime potom 🙂

maminka1986
8. sep 2015

a našla som takže je to v poriadku http://www.pluska.sk/mamina/tehotenstvo/tehoten...

marculik
8. sep 2015

baby vieťe niektorá faxove čslo dr.Pospíšilove?

isabella22
8. sep 2015

@maminka1986 mne povedal ze zakladne odbery sa robia do 8.tyzdna pak ostatne....to je asi individualne

maminka1986
8. sep 2015

@isabella22 neviem podla mna je skoro robit v 8 tt ked mnoho žien dovtedy aj potratí...alebo aj potom lepšie poevdané...pýtala som sa aj 3 kamošiek teraz a povedali mi tak ako mne že v 12tt všetko brali

isabella22
8. sep 2015

@maminka1986 verim svojmu gyndosovi a mal tam dokonca aj tabulku pred sebou nalepenu co sa kedy ma zo zakona brat cize tak 🙂 ale hlavne nech je to ok ci o 2 tyzdne abo teraz budu odbery....

zwalsh
8. sep 2015

@isabella22 vôbec neviem lebo mi to nepovedali nemám rada tú sestričku čo tam je. Nebudem sa na nič pýtať. V podstate viem ze ma kvôli veku hned poslu na amniocentézu tak uvidím a ako sa máš ty?

isabella22
8. sep 2015

@zwalsh no aj mna sa pytali do buducna ci budem chciet amiocentezu niemkvoli veku som mlada ale kvoli tomu rontgenu kde pracujem no neviem este....hlavne bud v klude asi vie robi inak si s lekarom spokoj a?len ta sestricka je cudna??

isabella22
8. sep 2015

@maminka1986 a ja som potrebovala aj papier do roboty na ,,ulavy"nakolko som rizikova kvoli tomu rontgenu kde robim preto budem viac sledovana mozno aj preto mi robil skorej odbery...musim chodit castejsie na kontroly a tak

isabella22
8. sep 2015

@zwalsh inak sa mam dobre vobec nevraciavam co musim zaklopat je moje plus a vdaka tomu mozem chodit aj do prace...obcas mi zacnu take strasne kontrakcie a potom to prejde....este 3 tyzdne a ukoncime 1.trimester ak boh da

maminka1986
8. sep 2015

@isabella22 aha no to určite aj preto ti bral aby si mala aj ulavy hned je to rizikové...a chodíš do práce stale?nebojiš sa je to predsa len no rtg vieš ako..mne býva velmi zle som rada že som doma momentálne neveim ako by som to zvladla horzne mi býva :((nevraciam ale mam taky hnusný pocit je mi proste zle cele dni

isabella22
8. sep 2015

@maminka1986 no nevraciam ale zle mi byva v tom zmysle ze som aj hladna a zjem trosku nieco a uz mam plny zaludok....nie nebojim sa som prec od ziarenia teraz rlbim papire picham kontrasty na CT...neviem si predstavit byt doma tolke mesiace...aspon som medzi ludmi aj ked obcas nadavam

maminka1986
8. sep 2015

@isabella22 no apson že tak..mne to nevadi že som doma apson sa nenamaham a nemusim sa bat o malé ..a ked mi je zle si lahnem takž eot ma velke vyhody

isabella22
8. sep 2015

@maminka1986 aj nevyhody cumiet doma a len premyslat ci bude vsetko ok...v praci ked mi je zle poviem ze sa idem na 5 min vystriet a akceptuju to.... a aj lekar mi to schvalil cim menej premyslam tym lepsie....presne aj toto vravel tolke zeny zbytocne vypisuje co sa boja troska fyzickej aktivity co je v podstate aj v tehu potebne len zalamoval rukami...

maminka1986
8. sep 2015

@isabella22 prepáč ale píšeš na moju osobu že som doma a zalamujem rukami? lebo ja som doma tak bud taka dobrá a navažaj sa do niekoho ineho dobre? chod si do roboty a rob teda mne je to fuk

maminka1986
8. sep 2015

@isabella22 si dost drzá a sebavedomá vstup si do svedomia lebo mam pocit že si velka macherka odrazu tak ešte neskáč kým si nepreskočila...končim s tebou debatu lebo za každým si bola nadradená maj sa

isabella22
8. sep 2015

@maminka1986 ja neviem co sa urazas myslela som to v dobrom....nie konkretne na teba....ale mne je to tiez fuk trc doma kysni a obdivuj sa kazdy den ci ti nahodou neprislo zle aj z vody maj sa

afrika
8. sep 2015

@isabella22 ahojte, hoci niesom momentálne po IVF (mám nového partnera s ktorým to išlo bez IVF), no mám za sebou pár vkladov.. vždy som bola na PN celú dobu, mala som jeden potrat za druhým (dokopy 5). tým samozrejme nechcem strašiť. chcem tým napísať toľko, že je každého vec, či PN bude alebo nee.. nikdy mi žiadny dr nepovedal, že PN je zbytočná, práveže vždy mi ju odporúčali.. prajem veľa kľudu a negatívne správy ignorovať 🙂
@maminka1986 držkaj sa 🙂

georgia2411
8. sep 2015

@isabella22 no ako čitam tuto diskusiu medzi vami a maminkou ...
nie každá má prácu a može ju mat po prvé neveiš čo je za tým a ako som to čitala je vidno že si to myslela na nu..dobre ti napísala ešte nekrič kým si nepreskočila..a možeš sa hanbit za to čo píšeš
@maminka1986 ty si z nej nič nerob! aj mna by to nahnevalo ale len pekne oddychuj doma kolke potratili ked chodili do práce a aj jej sa to lahko može stať

georgia2411
8. sep 2015

@maminka1986 aj ja som bola v 12tt na odbery takže pohode nebojkaj sa ---aaa takže ta trapka isbela chce byt len zaujimava a aby mala ulavu v práci hlavne že tu píše ako ju bavi práca :D tak načo si si dala ulavy? trapne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre