Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

espritka29
20. júl 2016

@loriana Ahoj. Tak ako ti píše @torpilla123 ohss ti nehrozí. Ja som mala nábeh po opu, preto mi ET zrušili a embryjka sme po PK mrazili. Až teraz po mesiaci som mala KET, čo je môj prvý a verim, že aj posledný transfer. Mysli pozitívne, vyhľadávaj a zameriavam sa len na tie radostné informacie. Ostatné hod za hlavu. Mne je dnes lepsie, len som veľmi unavená a ca po každých 2 - 3 hodinkách som si musela ľahnúť. A myslím na našu Mily 😉 Drzim ti palce.

19lilly
20. júl 2016

@loriana nemala si dve embryjka vtedy?

loriana
20. júl 2016

@espritka29 espritka, díky, jasné ja myslím pozitívne, tomu ver!!! žiadne negat myšlienky, dokonca som sa tešila aj v sobotu z toho grcania, totižto som si nahovorila, že to je tehotenstvom, čo je samozrejme absurdné, ale mne to pomohlo a verím všetkému dobrému doteraz hehe!!! už sa teším, ako si budúci týždeň píšeme pozitívne správy 🙂 o únave ani nehovor, ja som si ešte do dnešného doobedia musela lahnúť každé 2 hodinky už od tej soboty, ale poobede ma to prešlo a som stále na nohách, ale našťastie celý čas, nechodím teraz do roboty, takže je to ok, všetko robím v kľudne. Aj moje dieťa je taký kľudnejší typ našťastie 🙂 takže už iba čakanie na verdikt. už nech je budúci týždeň 🙂

loriana
20. júl 2016

@19lilly nie, mne vkladali aj vtedy iba jedno a aj teraz. mali sme celkovo iba dve.

19lilly
20. júl 2016

@loriana ma to napadlo v suvislosti s tym krvacanim... tak to je zaujimave ze si to tak mala

loriana
20. júl 2016

@19lilly to je teda, dodnes ma to udivuje keď si na to spomeniem a ani vtedy mi to v centre nikto nevysvetlil, neriešili, keďže utz bol pozitívny aj krv 🙂

espritka29
20. júl 2016

@loriana tak tak, aby sme coskoro vytvorili novú tému - aprilovky 2017.(Už čakám každým dňom, kedy už bude :D) aby sme sa posunuli do ďalšej etapy a delili sa o radosti a starosti , s ktorými sa budeme potykat počas tehu.

loriana
20. júl 2016

@espritka29 bude to dievčatko a bude sa volať Mily?? 🙂 to je paráda! dievčenské meno viem už aj ja, ale chlapčenské nie 🙂 asi idem pozrieť kalendár 🙂

ssegra
20. júl 2016

@bella2016 ahoj z mojho pohladu ti mozem reprofit len odporucit. Pacilo sa mi ze nas netlacili do dalsej stimulky tak ako v slovenskom centre. Poslali nas na genetiku kde nam nasli problem. Cakali sme skoro 4 mesiace nez sne isli do dalsej stimulky a oplatilo sa, podarilo sa nam to na prvy sup. Ale kolko ludi tolko chuti moze sa stat ze vam nesadnu. V kazdom pripade za konzultaciu nic nedas

espritka29
20. júl 2016

@loriana Ak to bude dievčatko, bude Mily (Milica), ak to bude pipik, tak zatiaľ meno este nevieme. Nám je to jedno, čo to bude, hlavne nech bude zdravucke. U nás to bude zlomové. Manželova rodina má samých chlapcov, naša strana má len dievky, čiže svokrovci by si priali dievcatko a moji rodičia by si priali chlapčeka. Tak sa smejeme, že nič iné nevychádza, len mať dvojičky 🙂

torpilla123
20. júl 2016

@loriana fu,tak ja uz nechcem vemli spamovat,ale moj pribeh je ovela narocnejsi,a bohuzial bolestivejsi po fyzickej aj psychickej stranke.ja mam 34rokov,manzel 37,par tvorime uz 14 rokov,9 sme manzelia a asi 8 sa snazime o prve babo.mam za sebou uz 4 neuspesne ivf,a z toho 2 potraty v ranom 6tt,1 kyretaz a dva krat hospitalizaciu v nemocnici kvoli ohss.ja mam polycysticke vajecniky,nemala som roky ovulaciu,diagnostikovali mi to v 32 rokoch,neskoro,ale tento rok uz nabehla ovulka.avsak mm ma asthenoteratospesrmie,morfologia spermii 0,2% a fragmentacia 20%,a teda v skratke si deformovane a nepohyblive.mame za sebou spustu vysetreni,vsetky mozne,a prave kvoli spermiogramu sa u nas embryjka nevyvijaju,a nemaju dlhu zivotnost.takze po poslednom pobyte teraz v nemocnici,kedy som mala naozaj silne krce dlhodobo,problemy s dychanim a extra silny menzes sme si povedali dost.ja uz nevladzem dalej sa pokusat a v podstate to uz nema zmysel.takze teraz este cerstvo po 4om ivf(v piatok ma prepustili domov)akurat da liecim a zaroven zvazujeme,ze rozbehne asi proces adopcie.drzim palce vsetkym snazilkam,uprimne,a verim,ze aj nam sa skor ci neskor podari byt kompletna rodinka aj s malym babatkom,tak ci onak ale konecne statni.no caka nas este dlha cesta.a ano,som uz velmi vycerpana,ale nikdy sa nevzdam!tolko moj pribeh v skratke.

dadka0110
20. júl 2016

@torpilla123 obdivujem ... a drzim palce...mozno sa nakoniec podari aj prirodzene ako 80percentam parom, ktore zacali riesit adopciu a nemysleli uz tak upenlivo ze chcu svoje babo...velmi drzim palce aby to tak dopadlo aj vo vasom pripade ..

torpilla123
20. júl 2016

@dadka0110 dakujem velmi pekne 🌷

espritka29
20. júl 2016

@torpilla123 Nemám slov. Klobúk dole pred vašou silou, trpezlivosťou, pevnými nervami a vsetkym, čo ste podstúpili a prežili. Verim, že aj Vás si dieťatko nájde. Najprv som váhala, či označiť tvoj príspevok " páči sa mi", pretože prejsť tým všetkým neviem, či je pekné, no zároveň je to obdivuhodne, že ste dostatočne silní a aj po neúspechoch idete ďalej a nevzdávajte to. Drzim palce a posielam srdiečko.

torpilla123
20. júl 2016

@espritka29 dakujem naozaj velmi pekne.aj vsetkym babam za povzbudenie.jedine pozitivum na tom vsetkom je,ze spoznavam tiez vela skvelych dievcat,zien a to ze nie som resp. nie sme v tom sami tiez pomaha.a snad aj moje skusenosti pomozu inym hlavne predist zlym veciam a sustredit sa na tie dobre a pozitivne.

maminka1986
20. júl 2016

@torpilla123 držim velmi palce! ono je nespravodlivost na svete velka! ked vidm take ciganky ako maju deti a nestaraju sa o ne a taketo ženy ako ty teda my -aj ja som po IVF ale už mame 3 mes synčeka-tak nemožu mat deti!
a vieš ako to býva zázraky sa dejuu a ked sa anto nebudete sustredit kludne možeš otehotniet prirodzene ako x iných žien ...aj ja mam PCO viem čo to je a manžel male oligoastehnozoospermiu... nam vyšlo na prvý krt IVF aj KET lebo som mala oHHS odložený ET...
a obdivujem ťa je to psychická a fyzická aj finančná zaťaž a prajem Vám vytužene dieťatko!

maminka1986
20. júl 2016

@espritka29 ak si tehu tak budeš presne ako ja pred rokom..22 som bola na vklad a máme krásne usmiate aprilovčiatko 🙂)) chlapčeka..inak som si všimla že po IVF bývaju skor chlapci aj kamošky maju chlapcov 🙂)) aj ja tak potom daj vedet čo to je ak nezabudneš xi
držim palce!!!

maminka1986
20. júl 2016

@espritka29 ešte dodám aj ma prehánalo a bola osm tehu 🙂))) tak ej to na odbrej ceste

torpilla123
20. júl 2016

@maminka1986 dakujem a vsetko dobre tebe aj syncekovi. 🌻

bobricek1979
20. júl 2016

@torpilla123 budeš mať bábätko uvidíš:-*

espritka29
20. júl 2016

@maminka1986 na KET som bola 14.7., dnes som 6 dpt a na teste sa už čosi črtá 🙂

bella2016
20. júl 2016

@espritka29 drzim moc moc palce aj vsetkym ostatnym 🙂 ja som povedala ze nebudem testovat, ze pockam na krv...ale neviem ci vydrzim 😀 😀

espritka29
20. júl 2016

@bella2016 ďakujem. Ani ja som to neplánovala, len po tej nevoľnosti, kŕčoch, hnackach, a obrovskej únave som ho skusila a čosi na nom je. Tíško sa tešíme, aby sa bubliniek u mňa naďalej páčilo a ostala s nami celých 9 mesiacov v brušku. To isté prajem každej žene.

espritka29
20. júl 2016

@bella2016 kedy si bola na ET alebo KET?

bella2016
20. júl 2016

@espritka29 tento pondelok na ET tak cakam do 01.08 na kontrolu na krv

espritka29
20. júl 2016

@bella2016 Drzim prsty a teším sa na pozitívny výsledok 🙂

loriana
20. júl 2016

@torpilla123 no ani neviem co mam povedat/napisat... je mi to luto. Nesmierne vam drzim palce, nech uz po tom vycerpavajucom boji pride nieco velke pozitivne vo vasom zivote. Vela sily zelam!!! ♡♡♡

14nunu10
21. júl 2016

@torpilla123 nemám slov čím všetkým ste si museli obaja prejsť....klobúk dolu a tiež verím že Boh to už nejako vyrieši čím skôr...obdivujem prístup,odhodlanie,pozitivitu.......veľa šťastia v živote prajem

1veverica
21. júl 2016

@bella2016 jaj moja, ved to je skvele, nie je dolezity pocet ale kvalita, a ked sa rozbehlo vyzera to dobre 🙂 verim ze sa aj uchyti, ked uz je to taky bojovnicek 🙂 Budes testovat, ci pockas na krv? Mne osobne sa tiez vydarilo 1.IVF, ale klasicke, nie SOFT

torpilla123
21. júl 2016

@loriana @14nunu10 dakujem vam baby. Aj ja vam prajem vsetko dobre do buducna! 🌼🌹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre