Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mircalla
3. júl 2009

no treba byt trpezlivy...kedy testujes?

janula18
3. júl 2009

Skusila som dnes, mamatest s citlivostou 20

mircalla
3. júl 2009

a bolo nieco vidiet? podla mna je hrozne skoro este

janula18
3. júl 2009

Ja viem že to je skoro. Ale sú tam //
Len dúfam že ta druhá bude len silnieť.

mircalla
3. júl 2009

no parada...........🙂)

kukulik30
3. júl 2009

mirka..super super...tesim sa, to uz bude riadne vysoke hcg 😵 😵 😵

janulka, aj tebe nech krasne silnie ciarocka...ukazala pekne skoro..tak nech vydrzi a budete sa tesit zo surodenca 😵 my sa tiez na dalsiu mrsku chystame ketovat, dufam, ze uspesne 🙂

mircalla
3. júl 2009

ja som doteraz ani netestovala, dnes som testla na 14. den po Et prvy raz a ciarka je nadherna uz

lyndus
3. júl 2009

juuuuuuuuuuuuuj babulky blahozelam, super spravicky hned na rano, tesim sa z vas tesim 😀 este nech ybyta napise, ze hcg pekne narastlo a bude to super 😀

janula18
3. júl 2009

lyndus, ty si si dala pri transfere koľko vložiť?
Lebo ja som dali dve, a teraz sa obávam že ak sa uchytilo len jedno, že či nezačnem špiniť ked sa druhé bude vyplalovať.

Neviete či ak su vložené dve a uchytí sa len jedno, či zákonite to musí odísť krvou? Alebo sa to môže nejak vstrebať, a nemusí byť špinenie

kukulik30
3. júl 2009

janulka, nie nemusis vobec spinit, ja som so Samkom otehotnela z 1. IVF po KET...a vkladali mi dva a chytil sa iba on zlatusik...a vobc som nespinila, nekrvacala 😉

janula18
3. júl 2009

dakujem kukulik to si ma veľmi potešila. Lebo sa toho dosť obávať. Teraz už aby čiarka silnela

lyndus
3. júl 2009

janula tak ako pisala kukulik, ani ja som vobec nespinila ani nic a chytilo sa z dvoch len jedno 😉 tak drzime palceky, nech ciarka silnie, ale je fakt, ze ked mas uz 5 den //, vyzera to na dvojky 🙂

janula18
3. júl 2009

lyndus dnes je 7 den. Mne vkladali jedného 1-2, druhého 2-3, tak neviem mne vychádzajú len dve deti. chlapec a dievčatko. Chlapca už doma mám tak toto bude dievčatko 😀
Mojej susede to vyšlo na všetky štyri deti

lyndus
3. júl 2009

mno sak uvidis, hlavne nech sa vam dari 😀

bittka13
3. júl 2009

janula, mircala - gratulujem !!! super spravicky 🙂)) BOMBA !!!

sonikah
3. júl 2009

Tak dievčence narýchlo som si Vás prečítala, že čo a ako a blahoželám tým čo našli dve čiaročky, dodávam silu tým čo nenašli, lebo viem že ich čoskoro nájdu. No a tie čo šli na krvičku určite bude pozitívna a bude krásne rásť. pekný deň žienky. 😉

marcela24
3. júl 2009

dobre ranko dievcata, mozem sa k vam pripojit ? velmi sa tesim tym co mate // 😉 tak nech sa babatka krasne drzia.

marcela24
3. júl 2009

ja som dnes 7 den od ET a som uuuplne mimo, skoro celu noc som nespala a rano som si aj poplakala, som akosi mimo. mam pocit, ze zase to nevyslo ☹

tinkaza
3. júl 2009

ahojte..

mircalla - no vidíš, BLAHOŽELÁM....super, tak predsa je na svete aspoň trošku spravodlivosti, a vidíš, ako si sa bála kvôli tým stresom a tak...

ja stále špiním, ms to asi ešte nie je, dnes by mi normálne mala prísť, ale neviem, špinenie je niekedy silnejšie, niekedy slabšie, možno je to už aj ms, taká nejaká divná, neriešim...
som dnes 12 den po ET, ale netestujem, vydržím, v pondelok idem na krv...

držte sa žienky... 🙂 🙂

marcela24
3. júl 2009

inac nemam ziadne priznaky, brucho ma vobec neboli, akurat prsia mam nalilate ale to mam skoro vzdy pred mrchou a co je najorsie tak krcom maternice mam hore a je makky ☹ nemate s tym niektora skusenosti ? lebo ak by som bola tehu, tak by podla mna mal byt dole a tvrdy 😒

henika30
3. júl 2009

Ahojte divčatá.Aj ja sa k vám pridám ked móžem.Blahoželám tým ktorý sú tehotné.Ja som 7 den po ET a len čakám,pondelok idem na krv.marcela prečo si myslíš,že ti to nevyšlO?Nestresuj tolko,všetko bude ok

marcela24
3. júl 2009

ja neviem, som z toho taka smutna ☹ nic nenaznacuje ze by som mala byt tehu. a ty nerobis test ? ja chcem zajtra rano skusit

marcela24
3. júl 2009

prepac, ani som ti nepozdravila 🙂 som fakt asi mimo 😀

henika30
3. júl 2009

nič si z toho nerob.nemusíš nič cítit,aby si bola tehotná.J budem test robit až v nedelu na 10 den

henika30
3. júl 2009

marcela nestresuj.kedy ideš na krv?

marcela24
3. júl 2009

vo stvrtok 9.7. a ty mas nejake pocity ?

marcela24
3. júl 2009

krcok maternice si si neskusala ?

henika30
3. júl 2009

mne bolia prsia,a niekedy aj pobolieva bruško jak pri mrche,ale pri prvom IVF ma nič nebolelo a bola som tehotná,takže klud.všetko je ok 😵

henika30
3. júl 2009

ako mám skúšat krčok maternice?to som ešte nepočula

marcela24
3. júl 2009

takze ty si uz bola tehulka ? no to neviem , ked si nesledujes krcok, ci budes vediet posudit, ci je makky alebo nie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre