Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mabumi
8. apr 2011

@makovicka53 a nejdeš aj tak na tú kontrolu? ja by som už asi išla, aspoň už budeš vedieť výsledok 😅 a čo ak sa to cez víkedn vráti?

makovicka53
8. apr 2011

@mabumi nie nemyslim si a ked hej tak pojdem v pondelok 🙂 to bolo v case mrchy preto asi tie bolesti...ee nejdem pockam a dufam ze bude dobre 🙂

mabumi
8. apr 2011

@makovicka53 ok, tak bude 😀
baby teda fakt je to napínavé... to vyzerá ozaj na plodnú jar a šťastné vianoce 😀 😀 😀

makovicka53
8. apr 2011

@mabumi juuuj kiezby si mala pravdu...stastne maminy by z nas boli na vianoce jeden nadherny balicek :by nas prekvapil 😵 😵 😵

renattka24
8. apr 2011

@mabumi Tak to je nas tu viac tajnostkarok 😀 😀 Podla mna je to tak lepsie a nie som az tak psychicky napäta 😎 Narodeninky mam 23.04. a ty?? 😀
@makovicka53 Tak moja asi si tie bolesti preniesla na mna 😠 Vecer ma zacalo boliet podbrusko a trva to do teraz.Ale ked nechodim tak ma to neboli...ale da sa to vydrzat...tak skusim pockat.Ty v utorok a ja asi v stredu uvidim ci si manzel vybavi volno 😀 Uz sa nam to krati a hodinka pravdy nastane uz coskoro 😀 😀 Ja som fakt zvedava ako dopadneme 😀

renattka24
8. apr 2011

@mabumi Tak to dufam ze mas pravdu boli by krasne vianoce a keby boli dvojicky tak by sme boli najstastnejsie zienky pod slnkom 😀 😀
Dorotka ako ti je????Testiky lakaju?? 😝

luly3
8. apr 2011

@makovicka53 to je dobre že ta to prešlo a kedy máš ísť na krvičku hm????

mabumi
8. apr 2011

@renattka24 ja mám narodeniny 21.4. 😀
tak som si urobila štatistiku, je vás tu 7 čakateliek momentálne 😀 . škoda, že sa mi to odložilo, bola by som medzi vami. ale aj tak dobre, lebo to aj tak prežívam s vami. v máji budem mať možno viac kľudu 😎 , ale tak dúfam, že tiež nebudem sama 😝

renattka24
8. apr 2011

@mabumi Takze oslavujeme spolu.Pre mna by bol najkrajsi darcek pozitivny tehotensky testik😀 A nemyslim si ze tu budes v maji sama.Kazdopadne ta budeme sledovat a urcite tu bude vela dalsich cakateliek a hlavne ze budete uspesne😎

makovicka53
8. apr 2011

@renattka24 no moja tak pekne lezkaj mna to bolelo stale vsak aj teraz citim ale to su bolesti mierne proti tomu 🙂 naozaj ides v stredu? 😀 parada ja v utorok ...dufam ze nas dr potesi

makovicka53
8. apr 2011

@luly3 no som aj ja rada.akoze citim brusko ale uz ne krce ...v utorok mam ist

luly3
8. apr 2011

@makovicka53 tak v útorok no to utečie ako voda 😀 a testíkovať kedy budeš hm????

@renattka24 už to tiež máš zapár čo 😉 na druhý tt bude plný očakávania čo 😉

makovicka53
8. apr 2011

@luly3 no neviem neviem ci to rychlo utecie asi ako pre koho 🙂 ...test mi dnes donesie muzik..neviem ci zajtra ranko alebo v nedelu ranko dako sa bojim ci co

silvinnka
8. apr 2011

dobre ranko kocky,ja som jak vecne spiaca sipkova ruzenka,cely den prespim ☹(
makovicka53 som rada,ze Ti bolesti ustupili 🙂) len sa na dalej pekne opatruj,strasne sa to vlecie ,zelen 2 den po transfere,no co uz ,ako sa vravi trpezlivost ruze prinasa,tak verim,ze budeme vsetky uspesne 😀

luly3
8. apr 2011

@makovicka53 zajtra by si bola 11 deň po ET???to ja už som mala krásne //
nech kúpi mamatest s 10 sú v jednej krabičke 2 testy a stoji okolo 3,30

makovicka53
8. apr 2011

@luly3 ano ten som mu kazala snad ho budu mat ano 11 den....no co ma byt to bude ak kupi urobim zajtra a dalsi v pondelok 🙂

makovicka53
8. apr 2011

@luly3 teraz sa ako citis?

makovicka53
8. apr 2011

@silvinnka ahojky a dobre ranko 😀 no mas pravdu vlecie sa to strasne...dakujem veru som rada ze mi je lepsie

luly3
8. apr 2011

@makovicka53 dobre sem tam ma pichne v podbrušku niekedy slabšie niekedy
silnejšie ale inak mi nič nieje cítim sa fajn 🙂

makovicka53
8. apr 2011

@luly3 tak pichanie je ok si myslim...no som ja zvedava na seba....mna veru nepicha nic..mierne pobolievanie...a ty si na PN?

renattka24
8. apr 2011

@makovicka53 Som naozaj rada ze ti bolesti ustupili.Teraz som si pocitala lieky a pojdem az vo srvrtok😠 Aspon si manzel nemusi brat dovolenku.Tak budes z nas prva tehulka?Zajtra napis vysledok a nie ze nebudes kvoli tomu spat ako bbtina😀Ta si ho robila myslim ze rano o 6:00😎

makovicka53
8. apr 2011

@renattka24 😀 niee ked sa zobudim okolo 8h tak pojdem ocikat s malou dusickou..boze tak sa bojim...verim strasne tomu...este aj tie bolesti aaach jaaaj..

makovicka53
8. apr 2011

@renattka24 ake lieky si pocitala

renattka24
8. apr 2011

@makovicka53 Neboj lepsie budes vediet na com si.A podla mna to prijmes lepsie od samej seba ako keby ti to mala povedat sestricka nejakym zlym tonom.Ale ty si tehulka😎Lieky ktore uzivam denne,predpisali mi 3 balenia ale kedze ich uzivam 3x2 tabletky tak mi budu ns ten 14 den po ET chybat,takze na krv pojdem o den skorej a hned mi aj predpisu dalsie balenia.Mam 1den k dobru,budem vediet skorej vysledok😀

marcelka83s
8. apr 2011

ahojťe ešťe mám otázočku bola som si dneska v lekárni vybrať dekapeptyl ale nedostala som k ním taký dezinfekčný roztok a zabudla som si ho kúpiť 😒 ,môžem si inekciu pichnúť aj bez neho ? vieťe mi poradiť? prosííím už dneska si ho mám začať pichať

ame
8. apr 2011

@makovicka53 ale sa nam to krati, co? tak si rozhodnuta zajtra testovat? ja budem v nedelu urcite, lebo ak bude biely, nastupujem v pon. do roboty...a to nechcem....takze tam musim najst //

@marcelka83s ja som dezinfikovala obycajnou alpou ak ked mi dosla a obchody boli uz zatvorene, tak mi dal manzel na to obycajnu slivovicu, dezinfekcia ako dezinfekcia :D

mabumi
8. apr 2011

@marcelka83s pretri si to alkoholom 😉

marcelka83s
8. apr 2011

Oks pretrem potom pálenou heeeh 🙂 myslím že hruška sa nájde 🙂 🙂 🙂

makovicka53
8. apr 2011

@renattka24 jeeej tak parada...no uz len nech vieme tie vysledky 🙂

makovicka53
8. apr 2011

@ame ano som rozhodnuta...ja ked najdem biely tak sa vyrevem ale verim tomu ze budem vysmiata musim byt 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre