Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mabumi
25. máj 2011

@rabarka nezacnes 😉 .
no ja som tiez takym veciam nikdy neverila, ani pocut som o tom nechcela. v duchu som sa tomu vysmievala a kazdemu, kto tomu veril. ale presne, cim viac problemov, tym viac si nachylna uverit hocicomu. ale najviac po smrti blizkeho zacnes rozmyslat kde asi je a ci je fakt mozne to a tamto.... mozno niekto naozaj ma schopnost vidiet taketo veci. ved odkial by to vedela? no to je jedno. uvidime 😵 . vydrzis do pondelka bez testovania? 😅

rabarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvinnka
25. máj 2011

mabumi@ jooooj,mrzi ma to,skus si trosku oddychnut,nabrat silu ,pevne nervy a sup sup na druhe ivf. uvidis nakoniec predsa len budeme spolu cakatelky na mimi....inak ja som mala hcg 10 a to sa tiez berie ako negat.na 10den po ET 😠 chystam sa buduci tyzden zavolat do poistovne,co je so ziadostou 🙂

lume
25. máj 2011

@rabarka Ja by som si na Tvojom mieste test asi spravila tak den pred tym ako by som mala ist na krv. Trochu by ma to psychicky pripravilo na hocijaku spravu.

lume
25. máj 2011

@mabumi Inak si este mlada aj to by mala byt pre Teba utecha. Horsie je to s nami pred 40-tkou. Mam znamu a tym to vyslo myslim az na 4.IVF a ma 41 rokov. Tato informacia mi tiez dodala velku nadej. Vtedy uz skutocne biologicke hodiny biju na poplach.

mabumi
25. máj 2011

@silvinnka to vazne na 10. den si mala HCG 10 a to bolo negativne? a potom si normalne dostala mrchu? ja som si myslela ze 10 na 10. den je OK, kedze je to skoro. potom ti uz test nerobili?

@lume tiez si hovorim, ze mam este aspon cas. ale vsetko je to relativne 😖 . na to aka som "mlada", zazila som uz viac ako moje 50-rocne kolegyne ☹ . ale ja tvrdim, ze po 30-ke sa mi vsetko vynahradi 😵 😵 😵

lume
25. máj 2011

@mabumi Veru, veru. suhlasim. 😅

silvinnka
25. máj 2011

mabumi@ano negat. 10 by mala byt max. do 7 dna po ET-pokial sa vklada morula alebo uz blastocysta....po 10 dni to beru ako negat.,nechcela som tomu verit,pytala som sa 4roch dr a nakoniec aj profesora na antolskej a zial aj ten mi to takto vysvetlil a mal pravdu,vysadila som utros a na 4ty den prisla menzes...ja som citila na 4-5 den svoje tehu priznaky ako pri predoslych tehotenstvach,ale od 8 dna uz nic,takze mozno sa uhniezdilo ,ale hned zaniklo ☹ zial je to tak,medicina sa neda ogebnut ☹(

mabumi
25. máj 2011

@silvinnka teda 😕 , ja uz tomu nerozumiem ☹ . a robili ti ake testy? nezistilo sa preco potratis vzdy? aka je to sila 😖 . ved sa to musi dat vyriesit. podla mna to bude "lahko odstranitelny" problem, len prist na to, kde je 😠 . verim, ze na to pridete a onedlho budes drzat v naruci kusok z teba 😵

ybyta
25. máj 2011

😉 @gabinkaa necitim nič len cigarety aj ked som fajčila mi vadí smrad fuj aboli ta zo stimulky as hormonov vaječník su velké ako hrozná

gabinkaa
25. máj 2011

@ybyta to môže byť dobré znamenie, že výsledky budú pozit, neviem prečo ma bolí pravý, ľavý necítim, tak ma tam pichá

rabarka
26. máj 2011

@lume popremýšľam nad tým, nech ma veru potom nevykotí.

tinusasa
26. máj 2011

@mabumi to je mi luto ☹ velmi som Ti to priala ale zacina leto vonku je krasne tak naberies vela novych sil a na jesen pojdes naplno do toho 😵 😵

mabumi
26. máj 2011

@tinusasa veru, musim 😵
zabudla som kedy mas vysledky ty? viem ze niekto ma ist dnes, musim si to pozriet 😀

silvinnka
26. máj 2011

@mabumi maju podozrenie,ze mam menej kvalitne vajicka,aj krv AMH mam nizsi,tak uvidime....ja dufam,ze teraz pri stimulke bude sa dat oplodnit viac vajok a ostane mi aj niejaky mrazacik a zacnu sa pekne delit,urcite chcem opat PK a vkladat si dam az blastocystu,inak nie....

boncusik
26. máj 2011

ahojte holky pridávam sa k vám na čakačku , včera so bola na kET 2 fazuliek, takže ma čaká dlhýýýýýýýýýýýých
14 dní čakanie na výsledok 😀 😀 😀

tinusasa
26. máj 2011

@mabumi mne to vychadza na utorok ale povedala som si ,ze nebudem testovat a pockam na krv.Velmi ma to taha ale aj manzelik mi zakazal 🙂 tak dufam, ze to vydrzim 😀

gabinkaa
27. máj 2011

@boncusik tak držíme palce aby čakačka dopadla dobre, čítam, že Senica

boncusik
27. máj 2011

gabinkaa dík, už som denes 3 den po KET nervozna 😕

holky čo ste po KET , cítili ste niečo ako tlka v podburšku hned prvé dni po KET?? je to dorbé znamenie?
prsia nemám zatial vobec citlivé tak neviem čo si mám o tom myslieť 😕

marcelka83s
27. máj 2011

@tinusasa ahoj moja krvička u mna negatývna☹ Držím päsťe aby ťi to vyšlo ,ja si dám od toho pokoj tak na rok,budem skúšať prirodzene som sa tom pozhovárala s doktorom ,a on súhlasil.Povedal ešťe ,že ked to bude trvať dlhšie než rok tak sa potom mám ohlásiť znovu,že sa pusťíme do ďalšieho boja.

tinusasa
28. máj 2011

@marcelka83s ach to je mi velmi luto.Verila som,ze ti to vyjde. Asi je to aj tou psychykou, ze velmi sa na to upyname ale viem ,ze to inac nejde 🙂 a mozno sa zadari prirodzene 🙂 Asi je dobre si dat pauzu. Ja tiez este neviem vysledok a test som si este nerobila a k lekarovi na krvicku idem az v utorok. Ked nam to nevyjde tak este mame troch mrazacikov tak asi pojdeme hned do toho lebo som nadupana hormonmi tak uvidime 🙂

makovicka53
28. máj 2011

@boncusik ahojky mna to tiez caka zaciatkom juna...drzim ti palce mozem sa ta opytat kolko si mala sliznicu ked si bola na 1.kontrole na ten 14 den brania estrogenu?a potom kolko si mala ked si sla na vklad? dakujem ti za odpoved 🙂

makovicka53
28. máj 2011

@mabumi ahoj moja citam ze to nevyslo moc ma to mrzi....hlavku hore..mas este nejakych mrazacikov?ja som sa dnes dozvedela ze mam len dvoch ktore sme sa rozhodli aj rozmrazit...mozes mi prosim ta povedat kolko si mala sliznicu na 14 den a kolko pri vklade ak si to pamätas? mna dnes dorazil doktor ze mam len 5mm a to som 14 den cyklu...20 den mame mat vklad...ale ak mi nedorastie nechcem to riskovat kedze mame len dve bublinky...

boncusik
28. máj 2011

makovicka53 ja som mala slinicu 9mm na 10 den cyklu , doktor bol spokojný a dal vklad na 15 den cyklu 😉

miminkad
28. máj 2011

@makovicka53 skus popijat kazdy den tak dve dcl cerveneho vina a ananas,uvidis,podrastie 😉

miminkad
28. máj 2011

@boncusik u mna boli tie bolesti dva dni po ET,treti uz zmizli,pobolieva len pri namahe.na treti den mi nafukli prsia,sem tam strasne zabolia a potom to zas prejde

gerdusha
28. máj 2011

ahojte baby,

sice som zalozila aj diskusiu na moju otazku, ale akosi sa nikto neozval, tak reku spytam sa aj tu vas:

ako dlhu prestavku ste mali medzi soft ivfkami? isli ste po nevydarenom pokuse hned do dalsieho? alebo ste mali pauzu?

gabinkaa
28. máj 2011

@gerdusha ahoj, ja som mala teraz naposledy jeden mesiac, vraj stačí hovoril doktor

makovicka53
28. máj 2011

@miminkad no s tym vinkom som to skusala ale nejak nepomohlo...uz mam dlho s tymto problemy ☹ ale dakujem za reakciu 😉

miminkad
28. máj 2011

@makovicka53 skoda,ze ti to nepomaha ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre