Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kukulik30
10. jún 2009

loginka, presne taku ja pijem, nesku a vela mliecka...presne , tak ako vravis, ved , keby sme neabsolvovali IVF, tak ani zdaleka netusis, ze sa nieco v tvojom tele deje 😉 ...a ked som otehu so Samkom, tiez som pila kavu po KET, takze pohodicka..jedine , co som zavrhla, je akykolvek alkohol...

loginka
10. jún 2009

to je jasne, tento vikend som sa vyhovarala na antibiotika 🙂

bittka13
10. jún 2009

tina - suuuuuuper, tesiiiiiim sa !!! nechcem nic zakriknut takze oficialne hura budeme kricat az tak za 2 dni 😀 , ale nepochybujem o II vysledku 😉 😀

ja kavu moc nepijem, ale na colu som maniak 😒 , snazim sa to obmedzovat ale nie vzdy sa dari 😀 a co sa tyka alkoholu... no poharu cerveneho vinka vecer neviem odolat 😀 ale to by snad nemalo vadit 😎 mne kazali pit cervene vino aj minule tehotenstvo lebo som mala nizky tlak a odpadavala som 😝

Inak neviem ako ostatne spolubojovnicky ale ja som uz s bruchom relativne v pohode, uz mi odpuchlo a celkom sa da... niekedy citim take divne tahy ale to neviem ci si len nenamyslam... 😀 jedine co ma pobolieva su prsia 😝 tak snad je to dobre znamenie 😖

bittka13
10. jún 2009

katy7 - ani ja neviem ako sa to ma spravne ratat ?!? ja som si len osvojila ten model co bol pri porode 😀 , ze den porodu je 0ty den a potom sa to rata dalej... no ale neviem... fakt 😵 ale aj v FC mi povedali ze na krv mam prist na 14 den po ET a ked som to ratala tak aj s dnom transferu by to bol 15ty den.... takze ASI to rataju ze 1 den je az druhy den po ET....

loginka
10. jún 2009

ja tiez citim trochu prsia, brucho mam stale velke, sem tam nieco v brusku pocitim
ale moc na to nedam, myslim, ze vsetko mozu byt aj dosledky hormonov, teraz aj ten vagi gel, no podstatna bude krvicka - ale az 19.6. - kto to do vtedy vydrzi 🙄

marsula
10. jún 2009

ahojte baby. Ja uz tusim aky bude verdikt, kedze stale krvacam uz 2 den a pred tym to spinenie. Ale nastastie, rev mam uz za sebou. Aspon to lepsie zvladnem ked mi v PO potvrdia co si myslim. A potom sup do prace. Uz som mesiac doma, to bude navrat 😲

bittka13
10. jún 2009

loginka - ani mi nehovor 😀 , ja denne ocami posuvam kalendar 😉

marsula - mrziiiii ma to 😔 no aspon ta trochu v robote rozptylia 😅 hned ta iste poriadne zamestnaju 😉

matelko1
10. jún 2009

ahojte.
marsula je mi to luto ☹
tina po tichucky blahozelam 🙂
kukulil ako sa citis moja.

luly3
10. jún 2009

tina gratulujeeeeeeeem potichúčky 😀 😀 😀 😀 😀
ale nám to ide 😅 😅 😅

katica1
10. jún 2009

Ahojte....Tina Lulu...super,,,ze ste si vycurali dve ciarky..,,cakam mrchu. 😠 😠 ..este furt nedorazila,,,ale ta bolest brucha je predzvest mrchy...jedina ,zeby zazrak,,,???hmmmmm....drzte sa...vsetky... 😉

katica1
10. jún 2009

Marsula ...skoda...jooojj...sak co nam ostava,,,ideme daleej.... 😝 😝 😝

matelko1
10. jún 2009

katica a bola si na tu krv?

katy7
10. jún 2009

tinus - supeeer, blahoželám, nech len pekne silnie. 😉 Celkom si ma navnadila, ja mam zajta 8 den, ale asi pockam az do 10 a v sobotu testnem, aj ked je to tazke vydrzat 😠
marsulka - uvidis po krvicke, ale mas pravdu, je lepsie byt pripravena, a ak nahodou, bude to super prekvapko
bittka - ja to teda budem dalej ratat ako doteraz, ale uz som sa chcela tesit, ze je to o den viac

tina1
10. jún 2009

dievčatá, ďakujem vám, ale ja sa ešte moc neteším. ˇJe to ešte len taká slabulinká čiarka, čo keď je to chybný test?V piatok testnem zase a uvidíme. Ak tam ešte bude stále, tak sa budem tešiť trošičku viac. Začínam cítiť bruško ako na MS. Tak len dúfam, že vôbec nepríde. Až o ............mesiacov 😀 .

marsula
10. jún 2009

katy, mas pravdu, uz to berem sportovo. Ved 3 meiace ubehnu ako voda dufam. A potom budem stimulovat hlavne na vacsi pocet vajok, nie ako teraz.
Katica a ty ako? Kedy mas krvicku?

kiara15
10. jún 2009

marsula a katy ahojte 🙂 veru aj ja som si svoje odrevala ked som zacala krvacat ale som navnadena na to 2IVF dufam ze laparka dobre dopadne
marsul a kedy ti prichadza do uvahy to druhe?

marsula
11. jún 2009

kiara, no mne to vychadza cca na september. A ty pojdes hned po laparke. Ta laparka bude ok, som si ista

kukulik30
11. jún 2009

Ahojte kocky..tak, ako sa mate cakatelky?

ja som 3d po ET s predlzenou kultivaciou a mam pocit, ze uz ma nic neboli 😒 ziadne pocity, nic..do vecera este nafuknute brusko ,ale inak nic...viem, ze je este skoro, ale ani nemam pocit, ze su bublinky v brusku 😕

loginka
11. jún 2009

ahoj kukulik,
ved ani nemusis, aj mne je to take divne - ani sa mi nechcelo verit ze mi tam nieco dr dal
este ze som to videla na obrazovke 🙂

kukulik30
11. jún 2009

loginka..no, ked is predstavim, ze po OPu som mala bolesti a nabeh na OHSS, ale asi je dobre, ze transfer mi robili az na 6 den po OPU, mala som cas sa dat dokopy, vela vela vela som pila a to asi pomohlo, len ma teraz mrzi, ze nic necitim...do kelu, som strasna,ani tak dobre ani tak dobre... 😀
a ty tiez pohodicka?
ale zmeny ocakavam okolo 6 dna , to uz by malo byt zahniezdene, tak hadam, uz sa nieco prejavi 😉

mirinda10
11. jún 2009

dobre ranko kukulik ak mas blastocysty tak este po ET plavaju dva dni a potom sup zacina sa zahniezdovat u mna je to dlhsie nakolko som mala transfer na 2 den a iba malo bunkovce tak je to neskor po ET ale od OPU sa to pocita na 7-10 den je cas zahniezdovania tak sa pekne s nimi rozpravaj a za chvilu budu vystrkovat rozky 😉

loginka
11. jún 2009

kukulik, a ako si to pocitovala predtym?
mirinda, ja mam tiez malobunkovce 🙂 dufam, ze uz su mnohobunkovce 😀 (alebo mnohobunkovec)
ozaj,chceli by ste 1 baby alebo dvojky?
je jasne, ze jedno bude najnajaj super, ale rozmyslate aj o tej moznosti?

kukulik30
11. jún 2009

mirinda, tak dufam, ze uz od dnes sa budu pekne zahniezdovat, to trva take dva dni 😉 tak nech mi potom davaju ale vediet, ze su ok, elbo ja na to cakaaam a hladkam stale 😀

kukulik30
11. jún 2009

logibka, predtym som mala KEt,a zacalo ma boliet brusko ako na menzes..ale az ku konci 😉

kukulik30
11. jún 2009

ups..oprava loginka 😀

kukulik30
11. jún 2009

ja by som brala aj dvojky 😀 ....ale nie , jasne, ze budem rada , ked sa uchyti aspon jedno jedinke 😵 😵 😵

kukulik30
11. jún 2009

miri a ty uz si vlastne 8. den po ET..tak to uz pomali mozes testovat 😉

mirinda10
11. jún 2009

kukulik budem cez vikend, ja mam dnes 11den od OPU to bolo 1.6. tak chcem este pockat je to pre mna este skoro nie ?

kukulik30
11. jún 2009

mirinda..skoro ako skoro, dievcata testuju aj od 9, 10.dna po ET, aj s trojdnovou kultivaciou..ale mas pravdu, radsej pockaj, nech sa tam ukazu uz pekne // 🙂

kukulik30
11. jún 2009

ja by som tiez chcela v nedelu, alebo v pondelok, ale to zavisi od pocitov, ci nejake pridu, bude 6, den od ET a 12. od OPU...len ci najdem odvahu 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre