Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

adulik30
11. okt 2012

@bambula27 žiaden strach,.niktdy sa netreba vzdavat ja som toho priamym dôkazom teraz mám za sebou uz 5IVF.Pri 4IVF som ostala tehotná na v 20tyzdny som o svoje bábätka prišla.No a teraz pri 5IVF sa to tiež podarilo takze hlavu hore raz to vyjde všetkým len sa netreba vzdavat 😀

pondelok2012
11. okt 2012

@bambula27 ahoj.presne aj mna to trápi,vôbec netuším či niekomu sa to podarilo

pondelok2012
11. okt 2012

v krvi mám 0,10 hcg.čiže nič.a teraz neviem čo nasleduje.herman mi vraví zavolajte neskôr a potom neskôr už vôbec neberie telefon.vlastne posledné volanie vytlačil. dnes mám 16 deň ket......tak poradte dievčatá čo teraz nasleduje????????????????????????????

bambula27
11. okt 2012

@adulik30 tak to ti gratulujem...ty si jedna z tych mala stastnych. Velmi ti drzim prsty, nech tento pokus uz krkasne dotiahnete do konca. Ale vies....5IVF..ty kokso, ja neviem ci na toto ma kazdy silu....NEvravim, ze ja sa vzdam, ja urcite nie. Ale to pichanie, tie bolesti, negativne vysledky...ved to sa niekto aj na psychiatriu dostane.

@pondelok2012 ach moja, ja ti poradit neviem....prvykrat v zivote idem na odber vajok. Ale mrzi ma to. Fakt nevladzem pocuvat negativne vysledky....uz nie

little_miracle
11. okt 2012

@pondelok2012 ahoj, ak je HCG negativne, treba vysadit lieky a cakat na mrchu.......zial........tiez som si vselicim presla, tak viem ake je to tazke. Drz sa a nevzdavaj to....Neviem ci ta to povzbudi, ale u mna boli vsetky ET a KET na 100% uspesne, len to nevieme donosit ☹ A to som vraj "zdrava" zena... Ale nemienim sa vzdat 😉

alibabaa
11. okt 2012

dost ma picha lavy vajecnik. dufam ze to nie je zle znamenie..
☹ ☹ ☹

depa
11. okt 2012

@bambula27 ano aj ja chodim k hermimu už som z toho všetkeho znechutena ty si mala darkynu alebo tvoje vajička oplodnili ja som musela mat darkynu.

ivka3901
11. okt 2012

@adulik30 ahoj čítam,že máš už toho dosť za sebou aj my sme tento rok absolvovali 4 IVF síce Hcg som mala 9 teda skoro sa to podarilo ale dostala som mrchu,ale momentálne sa dostávame z toho,ale chcela by som ísť na 5 IVF do brna,ale manžel moc nechce ☹ já sa nechem vzdať a chcem bojovať dalej,ale moja psychika je dosť rozhádzaná a sem-tam mám aj depku ale inak tebe gratulujem krásny pozitívny testík 🙂

ivka3901
11. okt 2012

@alibabaa ahoj čítam,že stimuluješ 🙂 držím všetky palčeky zaslúžime si to všetky sme silné žienky 🙂

bambula27
11. okt 2012

@depa ja idem este len zajtra na odber vajicok. V pondelok som mala ultrazvuk, tak mam 20 vajicok. Hermi bol z toho uplne hotovy. Povedal mi, ze to nie je dobre, ale uz to neriesim. Tak ak dokoncil "nerieste, nakoniec moze vsetko dobre dopadnut" Aj ked ma nepokojuju tie bolesti vajecnikov, no uvidime po zajtrajsku. A preco si musela mat od darkyne?

alibabaa
11. okt 2012

@ivka3901 ahoj ivi, dllho som ta nevidela.. som tu moc teraz nebola.. nevychadza mi to.. ☹

martina020202
11. okt 2012

Ahojte žienky teraz som asi 3 hodiny presedela nad vašimi príspevkami a veruže niektorým zo srdca gratulujem no niektorým vôbec nezávidím. Nikdy by ma nenapadlo čo to všetko obnáša a že raz to aj ja absolvujem no hold aj na mňa prišiel mráz. Včera mi vložili 1 malého chrobáčika a ja tajne dúfam že sa mu u mňa zapáči 🙂 teraz nastalo dlhých 12 dní čakania ☹ Snažím sa myslieť pozitívne len pri tom všetkom čo čítam ma kadečo napadne. Držím Vám všetkým palce🙂

pondelok2012
11. okt 2012

@little_miracle úúúúžasné.ale potom kde je chyba prosím ťa????

pondelok2012
11. okt 2012

@ivka3901 mrcha príde aj ked berieš lieky???? ako môže.Ja som vôbec nič nemala počas 16 dní.na 6,7,10 den akoby špinenie ale len ráno. a vidíš krv je negativny.prečo to samo neodišlo nechápem.

pondelok2012
11. okt 2012

@adulik30 prekrásny testík.taký si želám aj pre seba.a vemľmi

annamary27
12. okt 2012

@martina020202 držím palce,lepšie je počas čakania nič takéto nečítať,ja som po kontrolu krvi úplne PC vynechala 😀

kukulik30
12. okt 2012

@melisska nie som tajnostkarka 😀 len vies, tolko pokusov a furt nic, ze uz ani nepisem
a v Brne uz nemame nic..tam sme nateraz skoncili...

dafy
12. okt 2012

takže test snehobiely na 10deň ☹ tak to uz je koniec uz je aj zbytočné do seba pchať tie hormony 🙄

melisska
12. okt 2012

@kukulik30 moja akoze nic, a Samko 😉 😵 😵 😵 co mam povedat, ja aj uz nacisto koncim 😔 drzim palceky 😵

melisska
12. okt 2012

@dafy este pockaj na 12 den a ja vzdy vydrzim aj na ten 14 den pre istotu 😉 aj ked nic, ale co ak bude zazrak? 🤐

katuska54
12. okt 2012

@dafy melisska ma pravdu,skus vydrzat a chod na krv. krv je 100 %.

katuska54
12. okt 2012

@tinka9075 ahoj,tak ako dopadla krvicka? ako to vyzera,budu 3 alebo 2 deticky 😉

depa
12. okt 2012

@bambula27 preto lebo mamchorobu a ta mi brani samovolne otehotniet vraj sa mi netvoria vajička dostatočne velke takže tak a ty

tinka9075
12. okt 2012

@katuska54 ahoj no včera som bola pre výsledky a hcg 50 a to je velmi málo 16 den po ket 🙂 dnes som začala špinit tak ružovo to nevidím ale nevadí dalšia cesta iui v brne a to sa podatrí musí ja tomu verím 🙂 🙂

dafy
12. okt 2012

@melisska meliska nemyslím si este som nepočula ze by niekto mal test neg... a krv by bola pozitívna....a 10 deň to uz je dosť na to aby to test ukázal.....už som si aj poplakala a plačem aj teraz najhoršie je sa pretvarovať pred ludmi a ovladnuť sa aby som sa nerozplakala 😢

dafy
12. okt 2012

@katuska54 dakujem za povzbudenie Katka ale myslím ze uz je to jasné ☹ plus ma dnes zacalo uz aj pri vaječníku pichať

little_miracle
12. okt 2012

@pondelok2012 pricina nikdy na 100% nie je jasna, ale u mna asi tusime cim to je........tak sa teraz tomu snazime vyhnut...
Este co sa tyka mrchy - niekomu pride aj napriek tomu ze berie lieky - niekomu nie. Hormonalna liecba je velmi individualna a kazdy reaguje inak - preto niektore mame aj take opletacky s otehotnenim. Kazdopadne po vysadeni liekov by mala prist tak do 5 dni.

jaja102
12. okt 2012

@dafy som to povedala,vydrž do nedele....jaaaj baba zvedavá.ved si nemala PK,ostatne sme mali,to ako keby si si z tvojich 10 dní odčítala 5,6 dní našej PK,a na 4 den by neuzkazal ani nám....nevesaj hlavu.este skus v nedelu,alebo pockaj krvičku.držím palce

ivka3901
12. okt 2012

@alibabaa vieš už nemám čím prispievať do diskusie 😒 já som sa vrátila do roboty a povedali sme si už dosť stačilo musíme si oddychnnúť od toho všetkého,ale ja by som chcela vyskúšať to Brno,ale nato teraz nemáme peniažky ☹

ivka3901
12. okt 2012

@pondelok2012 aké lieky myslíš?jáj ked som brala utroš tak aj tak som začala špiniť a potom som išla na test a negatívny ☹ a mrcha sa stále viac a viac rozbiehala aj napriek tomu 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre