Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sofia17
5. jún 2012

@martina2207
ahoj, moj velky obdiv ako si to zvladla. Presne to o tom ze niekto odide a niekto pride mi hovorili vsetci pred tyzdnom v pondelok ked sme boli na odbere vajicok. Z domu mi volali ze mi zomrel moj milovany havík (vela som sa vyplakala). Viem ze ty to mas ovela tasie ale musime dufat ze to teraz vyjde.

Babenky na kolky den by uz mohlo byt na teste nieco vydiet? Este som netestovala ale na buduci tyzden ma drahy narodky a to budem 10 den po vklade (a embryjka budu mat po PK 15 dni) - myslíte ze by tam uz mohlo nieco byt? Inak akurat v ten den mam dostat aj mrchu (mam totiz 26 dnovy cyklus).

martina2207
5. jún 2012

@sofia17 to už by si mala vedieť. a mimochodom. ďakujem

sofia17
5. jún 2012

@martina2207
Chodis do roboty alebo pekne doma lezkas? Ja som doma kedze v práci mame strasny blázinec ale mne to lezanie uz ide na nervy, ale ked kus chodim tak mam take blbe krce v bruchu a ked lezim tak je vsetko ok. Uz ani telka ma nebaví, knihy co som mala som uz precitala. Skoda ze sa nemam za cely den ani s kym porozpravat. Drahy chodi domov az cca o 18,30.

martina2207
5. jún 2012

@sofia17 ostala som doma. ale že by som ležala to nie. ale chcela by som. no vieš čo moja? dovarím, lahnem, zoberiem notebook a môžme sa baviť spolu. OK? 🙂

sofia17
5. jún 2012

@martina2207
jasne je som si uz polievocku navarila, tak tu teraz uz len lezkam ....

annamary27
5. jún 2012

@kuspitka ja rátam ten môj vklad tak koncom júna,1.júl možno.

kuspitka
5. jún 2012

@annamary27 tak ja uvidím ešte.koľko máš vajíčok?

loriana
5. jún 2012

@sofia17 ahoj, podľa mňa si na ten 10.ty deň kľudne urob test, keď má tvoj muž narodky, mne na 10-ty deň robili už odber krvi, nakoľko som začala krvácať, bol pozitívny a ja som si aj tak po pár ďalších dňoch urobila test, aby som videla tie dve // 🙂)) Môže sa ale stať, že druhú čiarku budeš mať veľmi slabučkú, tak si kúp taký naozaj citlivý, ja si nepamätám značku, ale viem, že tie papierikové sú menej citlivé, ako tie umelohmotné, tak veľmi držím palce!!!

sofia17
5. jún 2012

@loriana
dakujem
ozaj baby co ste uz testovali a mate nejaké dobré odskúsané tehu testy napiste mi znacku, ktory je co naj....

annamary27
5. jún 2012

@kuspitka ja len začnem 13.6 s pichaním injekcií.ale v prvom pokuse bolo vajok 19 a v druhom 15,tak verím v podobný počet aj v tomto pokuse.

martina2207
5. jún 2012

@sofia17 mamatest. tie sú najlepšie a najcitlivejšie

chmurkaxy
5. jún 2012

@sofia17 ahoj Sofi, podla mna je ok aj Pepino s citlivostou 10, ktory predavaju v DMke. nie je drahy a ukazuje tak, ako to naozaj je. a je velmi citlivy, mne ukazal uz na 8 DPO pomerne peknu ciarku, aj ked to cele nedopadlo dobre.

gelinka75
5. jún 2012

@annamary27 meral len raz, bolo to 160/95, ja nechapem z coho, vzdy ked som aj doma merala, aiebo aj v centre tak bol v pohode, mozno som bola v strese, po hodinovom soferovani, bohvie, opytam sa na kontrole, v centre mi merali uz tlak viackrat, vzdy to bolo ok

kuspitka
6. jún 2012

@sofia17 ahoj.skus urobiť mamatest ten je najlepší.

kuspitka
6. jún 2012

@chmurkaxy tie testy som pocula,že su dobre aj z tesca..
ty si tehotna?

kika017
6. jún 2012

Ahojte baby, som teraz pred 2.IVF a chcela som sa Vás spýtať či ste niektorá dávali robiť genetiku aj manželovi. Ja mám genetiku OK a Dr. sa vyjadrovala, že ak chceme môžeme ju dať spraviť,ale že podľa jej skúseností je veľmi malé % mm, ktorí majú zlé výsledky z genetiky. Odrádza ma hlavne to dlhé čakanie na výsledky, všetko by sa nám to zase posunulo ...

bique
6. jún 2012

@annamary27 tak aj ja drzim palce, ja zacnem s pichanim asi 14.6., tak budeme trpiet spolu 😀

karkana
6. jún 2012

@kika017 no nám genetiku automaticky robili obom,určite by bolo dobre 🙂

loriana
6. jún 2012

@kika017 ahoj, aj nám robili genetiku obom, prišli sme obidvaja naraz, asi to majú všetky centrá inak... My by sme si ju dali urobiť aj tak, aj keď sa Ti vôbec nečudujem, že sa vám nechce čakať, to bolo naozaj to najdlhšie časovo... Držím veľmi palce!

chmurkaxy
6. jún 2012

@kuspitka nie, bolo to biochemicke tehotenstvo. nic to vsak nemeni na tom, ze ked to malo ukazat dve ciarky, tak tam boli aj pomerne skoro 🙂 ked som nebola tehotna, nikdy mi ten test neukazal ani naznak akehokolvek ducha, takze im dost verim 🙂

annamary27
6. jún 2012

@kika017 ahoj,nám urobili genetiku v centre obom hned pri vstupných vyšetreniach,potom sme šli do ivf.

gaganka81
6. jún 2012

ahojte, zajtra ma čaká hsg vyšetrenie - tzv. prefuky vaječníkov. Máte s tým skúsenosti?

kuspitka
6. jún 2012

@chmurkaxy mne po IUI ukázali stále na 15den //

jomini
6. jún 2012

@annamary27 ahoj, platili ste daco za genetiku?

depa
6. jún 2012

ahojte kočky ake mate skusenosti s dr. hermanom z košic ja chodim k nemu no neviem už som zufala toto bude už asi piaty raz čo pojdem na prenos neviem či mam ist alebo skusit druheho dokyho musim amt darkynu pri prvej som bola trikrat a teraz čo mam druhu tak som za sebou bola dvakrat fakt neviem čo mam robit poradte.

chmurkaxy
6. jún 2012

@kuspitka a cakas babatinko? 🙂

lucitas
6. jún 2012

@gaganka81 Ahoj, ja som bola minulý rok na HSG. Predtým bola aj moja sestra a tá mi povedala, že ju to bolelo, aby som sa na to pripravila. Tak som sa psychicky pripravila na strašnú bolesť, a možno preto som to tak nevnímala. Je to ako keby ťa silno bolelo brucho pri menzese. Je to taká bolesť, ale naozaj sa to dá zvládnuť. Určite by som na to ešte išla, nie je to vyšetrenie, ktoré sa nedá vydržať. Každý má iný prah bolesti. Takže priprav sa, že to bude bolieť a uvidíš že to nakoniec bude v pohode. 🙂 Aspon pre mňa to bolo. Držím palce na zajtra a daj vedieť ako to dopadlo.

lucitas
6. jún 2012

@annamary27 Ahoj, chcela by som sa Ťa prosím spýtať do akého centra chodíš? Akými injekciami stimuluješ keď máš toľko vajíčok? Ja som stimulovala s Gonalom a Merionalom a mala som len 3 vajíčka. ☹ Ďakujem

lucitas
6. jún 2012

@nelly3 Ahoj, ako bolo v Brne? Koľko by Ťa vyšlo IVF tam? A v ktorom centre si bola tu?

nelly3
6. jún 2012

@lucitas
ahoj, bolo fajn, bola som v reprofite, dohodli sme sa na soft stimulacii, cena bude cca okolo 1500€, mozno menej, tam si ako samoplatca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre