Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

siinda
5. feb 2013

@poppy28 tak ti poviem že ked si tam videla dušika tak si tehulka a po akej si dobe si mohla ist znovu na IVF? ja som tam nikdy nic nevidela a viem že dievcence tam mali dusikov a teraz su tehulky,,tak sa šetri a hned daj vediet 😉 jooj ale sa tesim a hrozne ti to prajem 🙂 🙂

annastasia22
6. feb 2013

Ahojte dnes dom bola na sone a nevizera to nadejne....sliznica len 7mm a je to malo na uchytenie:(

poppy28
6. feb 2013

@kathrin17 no musim ho docasne nejasko zmiast aby mi na to neprisiel 🙂dnes to bolo zase pozitivne a uz to normalne vidno jasna ciarka muselo sa velmi skoro uhniezdit ked uz od 6 dna mi ukazuje pozitiv test.
@yasminne drzim palce my mame teraz jedno prvy krat sme dali dve a neujali sa nam ale malo som vtedy pila hadam to bolo aj tym kocky treba vela pit naozaj aj tri litre a viac denne stale aj po vklade nezanedbavajte to ako ja prvy krat, som presvadcena ze teraz to vyslo iba koli tomu ze som pila vela vody drzim vam palceky 🙂

zuzu1122
6. feb 2013

ahojte zienky, som dnes 5ty den po ET, rada by som vedela, aky mate nazor na stresovu pracu? je mi jasne, ze to ci sa embryjko uhniezdi alebo nie nezavisi od toho ci budem na PN alebo nie a viem, ze po ET by sa zena nemala fyzicky namahat ale co psychicka "namaha"? ja chodim do prace, ale nechcem nic zanedbat koli stresu... dakujem za kazdu odpoved 🙂

pechlinka
6. feb 2013

@zuzu1122 Ahoj...nie je dobre sa stresovat...treba mysliet pozitivne...byt kludna.. 🙂 drzim paste.. 🙂

zuzu1122
6. feb 2013

@pechlinka dakujem 🙂 len s tym stresom to ide tazko ked na teba v robote dost tlacia 😖

martinazvo
6. feb 2013

@poppy28 s tym pitim mas pravdu, mne uz to liezlo usami ale manzel ma strazil, aj po vklade min. 3 litre denne

pechlinka
6. feb 2013

@zuzu1122 To ja viem...preto teraz nechodim do prace.. :( tiez mam dost stresovu pracu.... :(

zuzu1122
6. feb 2013

@pechlinka takze vobec nebudem vyzerat ako nejaka cintlavka, ked budem doma... keby to bola len nejaka normalna bezna kancelarska praca tak v pohode, ale my musime splnat tvrdy predaj... 😒 dakujem ti za odpoved 🙂

yasminne
6. feb 2013

@annastasia22 este len stimulujes? kolky dc si? 7mm je dobra sliznica 😉

yasminne
6. feb 2013

@poppy28 drzim ti palceky ! a beries nieco teraz ako utrogestan? nechcem byt neprajna no moze ti skreslit tehu testy aj pregnylom sa to skresluje ...

poppy28
6. feb 2013

@yasminne jasne ja som bola tiez doma iba jede a pol dna a tiez myslim ze dolezity je ten klud a nie ci niekto lezi alebo nie ide o to nemat stres a nerobit namahavu pracu takze ja som sa tym riadila a asi to pomohlo 🙂

yasminne
6. feb 2013

@zuzu1122 ziaden stres nie je v tomto case vhodny si myslim, radsej ostan na PN a skus relaxacne cvicenia na uvolnenie 😉

poppy28
6. feb 2013

@siinda dakujem moja ved aj tebe by som to dopriala je to zvlastny pocit este mi to nedochadza asi az ked mi to povie doktor ale uz viem ze sa to podarilo, dusika vidim uz 4 dni, aj dnes aj vcera uz normalne viditelna ciarka sice slabsia ako ta druha ale je tam normalne vidiet a je cervena skusim dnes vecer to sem dat na foto ak mi to pojde lebo s telefonu neviem davat foto do pc tak len skusim 😉 isli sme po dvoch mesiacoch zase sme cakali na schvalenie zmluvy, keby im to tak netrvalo mozes ist na to aj dalsi mesiac ale ta poistovna to zdrzuje

poppy28
6. feb 2013

@zuzu1122 ahoj moja stres sa vobec nedoporucuje, zaklad uchytenia embrijka je aby si bola v psychickej pohode a ked nebudes tak sa ani nezahniezdi ak mas taku pracu radsej si daj PN nemusis lezat ale treba byt v pohodicke 😉 tie dva tyzdne sa urcite bez teba zaobijdu

poppy28
6. feb 2013

@martinazvo ano ja mam pocit ze preto sa to teraz podarilo lebo prvy krat som pila iba liter a pol od vkladu nikto mi nepovedal ze mam stale pit tie tri litre aspon, az teraz som sa to dozvedela, tak myslim ze to mi vlastne teraz pomohlo, ale chvala bohu ze je konik a tu zistis vsetko 😉

poppy28
6. feb 2013

@yasminne ano utogestan mam stale, viem ze pregnyl skresluje ale mne tmavne uz ta ciarka tak hadam je to ok

martinazvo
6. feb 2013

@poppy28 mne to napisali aj v CAR do spravy po vklade 🙂

martinazvo
6. feb 2013

@yasminne utrogestan nevplyva vobec na tehu testy 🙂

yasminne
6. feb 2013

@poppy28 😉 verim ze ano!

yasminne
6. feb 2013

@martinazvo
@poppy28
utrogestan by to nemal ovplyvnit ved sa berie aj v tehu, vsak 😉 mne sa to len spojilo s tym ze drzi vyssiu BT 😉 aj ked uz je jasne ze tehu to nie je...

martinazvo
6. feb 2013

@yasminne njn, ale BT a TT predsa nemaju nic spolocne 🙂

poppy28
6. feb 2013

@martinazvo vidis mne to vobec nepovedali az tuto bab som sa pytala a povedali mi ze to treba stale aj po vklade tolko pit inak by som to vobec nevedela

poppy28
6. feb 2013

@yasminne
@martinazvo baby neviem co je BT a TT :D

martinazvo
6. feb 2013

@poppy28 BT = bazalna teplota, TT = tehotensky test 🙂

poppy28
6. feb 2013

@martinazvo 🙂
aha tie skratky az tak nepozbam 🙂 ja myslim ze ten test by utrogestan nemal ovplyvnit ci?

martinazvo
6. feb 2013

@poppy28 urcite nie, neboj, to len pregnyl......... utrogestan je progestron a testy meraju HCG 😀

yasminne
6. feb 2013

som vas tu teda doplietla 😀 sorry!!!! 🙂

yasminne
6. feb 2013

inak ja mam s tymi tekutinami problem, nutim sa pit ale tri litre ked tu citam to je aj v horucavach na mna vela :-/ no snazim sa nalievat poctivo.

poppy28
6. feb 2013

@yasminne
@martinazvo ok baby to dufam lebo sa bojim kym mi urobia krv aby to bola pravda 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre