Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nanynka77
4. mar 2012

@martineluska caveeees, som to ja, ta ciernovlasa.🙂 ako sa ty citis? dufam, ze po tolkych pokusoch bude vsetko u teba v poriadku. na kolku ides zajtra? ja na osmu...svet je maly🙂

nanynka77
4. mar 2012

@bukvickaaa neviem ti odpovedat, lebo ja som taka obarena, ze ja som sa naucila az na izbe od bab, ake su embrya bunkove pri et....🙂 ale robili nejaku x-kovu metodu, co sa mi mari.... drzim ti palce, nech ti vsetko dobre dopadne.

martineluska
4. mar 2012

@nanynka77 ahoooj tak predsa si to ty 😀 ja idem na 10 tu zatial mam test pozit tak som zvedavá 😉 čítam že si začala krvacat 😒 ale ešte to može byt tehu test si si nerobila?

martineluska
4. mar 2012

@nanynka77 a máte aj zamrazene?

bukvickaaa
4. mar 2012

@jajka1980 jej, ty si ma potesila, dodalo mi to silu 🙂 nic nevzdavam a silno verim dalej! 🙂

bukvickaaa
4. mar 2012

@nanynka77 tak ta metoda ICSI, to som mala aj ja... dakujem a dufam, ze aj u teba vsetko vyjde v poriadku a ze zajtra zistis pozitivnu spravicku 🙂

nanynka77
4. mar 2012

@martineluska este aj zuzka ide na deviatu, tak by sme teo mohli nieco vymysliet, ak by sa nam chcelo.🙂 gratulujem, ze mas pozit test, vsak to by aj bolo keby nebol! velmi sa za teba tesim, nech to vyjde a bude vsetko v poriadku. zamrazene nemame..., ale zatial to neberiem tragicky, uvidim co navrhnu dalej. beriem to tak, ze som ln zaciatocnicka...test som si nerobila, dala som si zavazok este vtedy po et🙂

jajka1980
4. mar 2012

@bukvickaaa Tak treba myslieť pozitívne a veriť..ja som pri prvom IVF mala rôzne myšlienky aj pochybnosti- tak to nevyšlo..no veľa robí psychika..tak sa nezaťažuj a mysli len pozitívne..držím palce..bude to dobre..len musíš veriť.. 😉

jajka1980
4. mar 2012

@martineluska Blahoželám k pozitívnemu testu.. 🙂 😉

nanynka77
4. mar 2012

@bukvickaaa bodaj by si mala pravdu! aha, icsi, zase viem viac. hm.... drz sa, vsetko dobre zelam a dakujem

bukvickaaa
4. mar 2012

@jajka1980 dakujem pekne za podporu 🙂 velmi mi to pomaha pri psychickej pohode... 🙂

bukvickaaa
4. mar 2012

@nanynka77 a zajtra sa ozvi, ako si dopadla 🙂

nanynka77
4. mar 2012

tak ste ma potesili vasimi zelaniami dobreho vysledku, ze by som zajtra uz kludne zvladla aj porod!🙂 dakujem vam, velmi to pomoze

nanynka77
4. mar 2012

@bukvickaaa ozvem, o jednej az budu vysledky.

jajka1980
4. mar 2012

@bukvickaaa NZ ( nieje zač) 😉
A ...držím palce..aby to bolo pozitívne.. 😵

bukvickaaa
4. mar 2012

@nanynka77 budeme na teba mysliet 🙂 a drzat palce..

bukvickaaa
4. mar 2012

@jajka1980 dakujem krasne 🙂))

martineluska
4. mar 2012

@nanynka77 ja idem z maminou lebo manžel nemože z roboty 😉 no mna ten test prekvapil aj ked ma strašne pichá v prsiach aj v podbrušku 🙂 pozdravujem zuzku 😉 daj vediet ako ste dopadli 🙂

martineluska
4. mar 2012

@jajka1980 dakujem 🙂 dufam ža sa to zajtra potvrdí 😉 bolo to moje 4 ivfko 😝

nanynka77
4. mar 2012

@martineluska jasne, pozdravim a drzim strasne palce! ja idem sama, moj muz robi zajtra v nitre.

martineluska
4. mar 2012

@nanynka77 aj ja vám držím silno palce baby aj som na vás myslela 😉 😀

nanynka77
4. mar 2012

@martineluska dakujeme ti! pisala mi sms, ze test mala ducha zatial, tak neviem ako je teraz... snad to vyjde, vsak tiez si preskakala. peknu nedelu este🙂

jajka1980
4. mar 2012

@martineluska Tak teraz to vyjde na 100%..nemaj obavy..verím tomu..a príznaky máš jasné a krásne.. 😉

zojaaa
4. mar 2012

@loriana
Ahoj, mna sa tato injekcia netyka, kedze ja som na opu nebola 😀
Takze ja nemam mat z coho falosne pozitivny test 😎
Este stale odolavam testovat, lebo sa bojiiim 😨

zojaaa
4. mar 2012

@bukvickaaa
Ahoj, podla mna je to spinenie pozitivna sprava 🙂
A ak to je take slabsie a skor hnede, tak to by malo byt dobre.. 🙂 🙂
Ja som bola s muzom na takej dlhsej prechadzke a aj do kopca a nic...ziadny tlak, pichnutie....
Drzim ti palce 😎

bukvickaaa
4. mar 2012

@zojaaa no zatial to je take hnedsie a slabsie...ale pobolieva ma v podbrusku ako pred mrchou...tak len verim, ze sa nespusti silne krvacanie... to pichnutie nemusis vraj citit, alebo naopak mozes ale az neskor... ved ja som to pichnutie citila az v piatok v noci 🙂 takze tuto noc teoreticky by si mohla aj ty kedze si o dva dni po mne 🙂)))

zojaaa
4. mar 2012

@bukvickaaa
Vies comu nerozumiem -trochu citim vajecniky, ale kedze ja som na opu nebola, ale darkyna, tak ja by som to nemala citit... 😨 Ale namiesto toho by som mala citit maternicu, a to vobec... 😠 😠

bukvickaaa
4. mar 2012

@zojaaa hm, tak to je zaujimave, ze citis vajecniky... neviem preco, hm... ja som citila, ale ja som bola na opu.... a ty ked si nebola, tak netusim.... nezistovala si v nejakej diskusii najst to?

zojaaa
4. mar 2012

Este som pozerala emimino ale neni sanca to najst, lebo je normalne, ze vacsinu bab mozu boliet aj vajecniky...s darovanymi vajkami nas zas neni az tak vela... 😉
Ale pockam do utorka a v utorok testnem..ty ides v piatok na krv?

bukvickaaa
4. mar 2012

@zojaaa tak drzim palce aby bolo uz v utorok cosi vidiet 🙂 ja idem na krv az v pondelok 12-teho....kedze to vyslo na vikend, tak ma dali az na pondelok.... ak nevydrzim, tak v piatok testnem... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre