Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martineluska
7. mar 2012

@pufa ahoj 14 den nemala som pk len jedno 6 bunkove embrijko 🙂

jajka1980
7. mar 2012

@bique tak mne nepovedali na ktorú mám prísť, kedže sestrička vie, že ja prídem až z Trebišova(1,5. hodiny busom) Len mám prísť tak, aby mohla vziať krvičku..Takže pôjdem rovno z autobusa do SPLN-u..
A poobzerám sa...či ťa nezbadám.. 😉

bique
7. mar 2012

@jajka1980 dobre dobre 😉 krvicku beru od 7,30 do 8,30 😉

bukvickaaa
7. mar 2012

@zojaaa tak tie dve čiaročky sú poriadne silné... 🙂 určite sa chytili obidve 🙂

jajka1980
7. mar 2012

@bique Takže sa stretneme...A držím palce, aby si zajtra dobre dopadla.. 😉

bique
7. mar 2012

@bukvickaaa na druhej strane je dobre, ze ste mlade a uz to riesite, lebo sa nezda, ale cas velmi rychlo leti a aspon vas vek nestresuje 🙂 😉 ja verim, ze budeme vsetky pozitivne 😀 ci uz 20, 30 alebo 40 rocne 😀 😀 😀 verim, ze ja v aprili dostanem na svoju 30tku ten najkrajsi darcek v podobe fotky z prveho ultrazvuku v 6tt 😀 😀 😀 😀

bique
7. mar 2012

@jajka1980 aj ja drzim palce 🙂 tentokrat nam to vyjde, uvidis 🙂

bukvickaaa
7. mar 2012

@bique tak to by si mala najkrajsi darcek aky moze byt 🙂 ja verim, ze vsetkym sa nam podari... musi 😉 😀

jajka1980
7. mar 2012

@bique Tak to dúfam...že obe budeme čoskoro tehulky.. 😀 😀 😀 😀 Verím tomu... 😉

viktoria1975
7. mar 2012

@bukvickaaa @zumike1 dievcata, aspon ste mlade a mate este kopu casu,a le co my uz "starsie" ...? Ziaden cas, len trapenie...ale snad budeme vsetky odmenene za trpezlivost...
@zojaaa blahozelaaaammmm

katka1177
7. mar 2012

@jajka1980 drzim palce.... daj vediet! 🙂)))

jajka1980
9. mar 2012

@katka1177 Ahoj..Tak výsledky z krvi sú dobré, takže odo dneska začíname s pichaním injekcií..
Takže už sa to pekne blíži.. 😉
A vdaka za palce..budú potrebné.. 😀 😀 😀

jajka1980
9. mar 2012

@bique Ahoj moja.. 😉 Tak ako si včera dopadla? Nevidela som ťa v SPLN-e..Ja som odchádzala o 8:30 zo SPLN-u.
Ja som dopadla dobre.. 😵
Výsledky z krvi sú dobré a UTZ tiež.
Takže odo dnes začíname s pichaním injekcií...a na kontrolu mám znova prísť v stredu na UTZ..

bique
9. mar 2012

@jajka1980 ahoj, ty mas kratsie vlasy a melir? lebo ked ano, tak ja som ta videla pred splnom asi ked si uz odchadzala, akurat sme isli autom okolo a v splne sme boli asi o 8,35...takze sme sa tesne minuly 😖 ja mam ist na kontrolu vo stvrtok 15.3., uzv v poriadku, dal mi hormony, nejaky estradiol este navyse, neviem vobec, kedy mi ho nasadi, lebo doteraz som ho nikdy nebrala...tak uvidime 😉 predpokladam, ze potom dalsi stvrtok bude transfer, lebo v januari to presne takto prebiehalo, ale bez toho estradiolu....potom pis, ako sa pri stimulke citis..drzim prsty, nech ti ich tam kvalitnych narastie hojne 😉 😀

bique
9. mar 2012

caute baby...asi polozim blbu otazku, ale vcera som sa zabudla dokiho spytat...mozem pred trasferom normalne cvicit? jasne, ze po uz budem iba polihovat, ale pred by to nemalo ovplyvnovat, nie? dakujem vam za odpovede, dnes mozno este zavolam aj dokimu 😉

silvinnka
9. mar 2012

@bique pokial beries estradiol,dala by som si pauzu od cvicenia....estradiol posobi na rast sliznice maternice,tym padom maternica je prekrvena.....mohla by si zacat cvicit...ja som pri druhom ivf. cvicilao 106 ,velmi ma potom bolelo podbrusko a prislo pred transferom aj spinenie 😒

bique
9. mar 2012

@silvinnka dakujem za odpoved 😉 estradiol este neberiem, zatial iba estrimax jednu rano a vecer, o 6 dni mam ist na kontrolu...ale mas pravdu, nechcem to cele pokazit, tak radsej uz teraz cvicit nebudem 😉 a naco sa vlastne pouziva ten estradiol? lebo hladam na nete a neviem najst, po lieky si idem do lekarne az dnes, kedze estrimax som mala este z januara, tak som neutekala vcera vybrat...takze si neviem precitat pribalovy letak 😖

silvinnka
9. mar 2012

@bique estradiol a estrimax je to iste,len kazd vyrobca ma iny nazov lieku 🙂 na rast sliznice maternice,aby pekne podrastla a vedeli Ti tam vlozit mimiska 🙂

bique
9. mar 2012

@silvinnka tak mne teraz doky predpisal estrimax, ten uz beriem rano a vecer, potom estradiol ? a utrogestan, ten budem brat asi od 10teho dna cyklu ako naposledy....ten estradiol potom nechapem...ked mam aj estrimax...hm?

bique
9. mar 2012

@silvinnka lebo ked som v januari mala stimulku pred KET, tak som mala estrimax a utrogestan...no a teraz este k tomu ten estradiol...tak aky mas nazor? ty si sestricka, vsak? tak preto sa ta pytam 😉 🙂

silvinnka
9. mar 2012

@bique on Ti na recept napisal estradiol?niekedy sa pise estradiol a niekedy estrimax,ale je to to iste ,leniny nazov toho isteho lieku....po prvej kontrole Ti podla mna zacne trosku zvysovat estrimax (estradiol) ...uvidis ako rychlo Ti bude rast sliznica 🙂

bique
9. mar 2012

@silvinnka ja mam na recepte napisane aj to aj to 😒 takze neviem...co citam na nete, estradiol je jeden z estrogenov...tak asi je tych estrogenov viac 😨 ja predpokladam, ze ked ide na 7my den na kontrolny uzv, tak mi ho asi k tomu estrimaxu nasadi...uz som z toho jelen 😎 ale urcite vie, co robi, tak spolieham na neho...lebo ja som po poslednom KET po vysadeni liekov volala, ze mam strasne slaby MS...trval 4 dni a to nebolo krvacanie iba nejake smiesne spinenie...ale teraz dalsi cyklus dosiel presne na sekundu 😀 a MS je normalna...tak neviem, ci to ma nejaky suvis...a este sme minule dali 1 embrijko, my mame vsetky zmrazene po PK, bolo velmi kvalitne a vobec sa nechytilo, nic sa nezacalo diat, hcg z krvi bolo 0,1...takze nic hcg 😖 teraz chceme dat vlozit dve 😉 tak on je odbornik, len aj mne prislo divne, ze mi dava aj ten estradiol...ale asi vie, kvoli comu 😉 😉

bique
9. mar 2012

@silvinnka ano a v januari mi na 7my den po uzv zvysil estrimax na 3x denne jednu a potom od 10teho dna som mala uz brat aj utrogestan...tak uvidim, co mi v lekarni vlastne daju 😀

jajka1980
9. mar 2012

@bique áno..mám kratšie vlasy..dá sa povedať -(bordel) strapaté a melír..ja som asi v ten čas odchádzala a stále som pozerala po babách, ktoré prichádzali ..Tak škoda, že sme sa tak minuli..
Ja idem na kontrolu v stredu..na UTZ..a hormony pichám odo dneska..
Tak vdaka za palce a tak isto držím aj ja tebe palce.. 😉

timona
9. mar 2012

v pondelok j dnes som bola u Dr. zajtra by som mala zacat 4tt, na sone nic nevidel a stale hovoril, ze to moze byt mimomaternicové tehotenstvo, HCG ale pekne stúpa...ale mne sa zdá ze je este velmi skoro nieco vidiet. V pondelok mam ist znova na sono, uplne ma stresuje..

brita
9. mar 2012

@timona Ja neviem, co ta ten doktor takto zbytcone strasi. 😠 😠 😠 Ani v 5. tyzdni niekedy nie je vidiet vobec nic. Takze bud kludna, ak hcg stupa, malo by to byt OK. Vacok ti moze byt vidno az zaciatkom 6. tyzdna. 😉

bique
9. mar 2012

@jajka1980 hehe, tak potom si to bola ozaj ty 😀 tesne sme sa minuly, lebo ja som ta videla z auta, to sme uz isli parkovat a ty si akurat odchadzala 😒 tak nevadi, budeme sa aj nadalej stretavat tu 😒 alebo sa este stretneme na transfere, xixix...lebo tak to priblizne vychadza...potom pis ako sa citis 😉

bique
9. mar 2012

@timona ahoj,...ty sa nestresuje, lebo najskor v 5tt moze nieco vydiet alebo az v 6tt....takze klud a pohodicka, vsetko bude ok, jasne? 😀 😀 😀

bique
9. mar 2012

@timona nestresuj! 🙂

jajka1980
9. mar 2012

@bique Tak my sme šli autobusom rovno na stanicu a odtiaľ do SPLN-u..
Lebo inokedy vystúpime na jazere, ideme k našim a tak do SPLN-u..Takže sme to raz- dva vybavili v SPLN-e.
No škoda, že som ťa nevidela...ale ako sa hovorí:náhoda je blbec.. 😀 😀 😀
Aby sme sa nakoniec nestretli v deň vkladu.. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre