Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

roja310
14. nov 2010

@martini Ahoj, neviem aká je pravda, mne povedali, že pri dvoch je vyššia šanca - každé centrum je asi iné 😉 . Tak ja som si nakoniec po dlhom dohadovaní s manželom dala dve 😉 . Kedy si bola na KET-ku?

martini
14. nov 2010

@roja310 ja som bola na ET v stredu, teda som 4. deň po transfere. Ale už druhý deň má bolí v podbrušku presne tak ako pred mrchou. Tak mám z toho nič moc náladu. Tak sa pozitívne utešujem, že tak vraj pobolieva aj uhniezďovanie... Nemáte s tým niekto skúsenosti?

martini
14. nov 2010

A koľko tabletiek utrogestanu denne beriete?

annamary27
14. nov 2010

@martini ahoj,ja som brala pri prvom ivf 3*2tabletky utrogestanu.

lilinka81
14. nov 2010

@ybyta AHOOJ ,AKO SA DARI U SUSEDOV,NIECO NOVE 🙂 ?

marcelka83s
14. nov 2010

@martini presne také bolesťi som mala aj ja ako prd mrškou ale chválabohu nedošla a už zajtra idem na krvičku ,aspon vieš ,že niečo sa tam dnuka robí po ET som nemala žiadne bolesťi a aj testy boli negatývne.

heydi
14. nov 2010

@balinka ahooj ja som tiež dostala ale neskôr deň pred odberom v utorok idem na kontrolný utz...do akého centra chodíš ja do ferti...a kamoške povedali že musia prejsť dve mrchy 😉

balinka
14. nov 2010

@heydi ja chodim do GF v BA.mne presli dve mrchy,tak v pohode 😀 a kedy ides na vklad? 😝 a si spokojna voFC?

roja310
15. nov 2010

@martini Berieš aj nejaké lieky? Pokiaľ nekrvácaš, tak to ber tak, že je to na dobrej ceste 🙂 . Mňa tiež pobolievalo brucho, teda aj pobolieva, ale hovorím si, že to tak má byť. Doktor povedal, že horšie by bolo, keby som krvácala. Takže pokiaľ nekrvácaš (ževraj špiniť trošku môžeš), tak je to OK 😉 . Držím palce. 😉

roja310
15. nov 2010

@martini Ja beriem 2x2 tbl. 😉

roja310
15. nov 2010

@marcelka83s Držím palce 🙂

heydi
15. nov 2010

@balinka zajtra budem vedieť ale zatiaľ som veľmi spokojná...nemôžem nič zlé povedať...

balinka
15. nov 2010

@heydi tak super 😉 a robila si testik?ja som dnes piaty den a najradsej by som si ho urobila uz zajtra,ale viem,ze je to strasne skoro.tak to necham na vikendik 😉 a zajtra uz budes vediet vysledky?

heydi
15. nov 2010

test som si nerobila dostala som mrchu deň pred odberom..zajtra idem na kontrolný ultrazvuk po neuspešnom et a povie mi kedy pôjdem na Ket 🙂.... tak držím Ti palce nech to dobre dopadne 😵

marcelka83s
15. nov 2010

už len hodinka a viem výsledok velmi sa bojííím ☹

ybyta
15. nov 2010

@lilinka81 ahoj moja no ja idem 7.12 pre recepty do BRNA a uvidíme ako či aj hned po menzes začnem pichať čo povedia moc aj bojim lebo to hradíme sami v MARTINE cez poisťovňu 50.000 sme ešte doplacali v PIEšťANOCH 2700 EUR ATO brno do 4000 eur ako ak by to nedaj PAN BOH nevyšlo ☹ neviem su to pálky............................finančne ale musí musí ati čo moja ako ? 😉

marcelka83s
15. nov 2010

dievčatá nevišlo mi to testy negatývne všetko som pre to zrobila aby to vyšlo ☹ ☹ ☹ bolí to

anika142
15. nov 2010

@marcelka83s ahoj, to je mi luto. Poznam ten pocit bohuzial. Drzim Ti palce nezufaj, urcite sa to podari, len treba verit. Ja cakam teraz na menstruaciu mam ju dostat koncom novembra no dufam ze pride na cas lebo by som chcela ist na Ketko. A ty mas nejakych mrazacikov?

annamary27
15. nov 2010

@marcelka83s to je mi lúto? ☹ ☹ ☹ a kolký den si bola na kontrole?už nepojdeš na žiadny test? 😒 v našom centre chodíme na 10ti a aj 14ti den po ET na kontrolu a až v prípade dvoch negatívnych testov je koniec.

balinka
15. nov 2010

@marcelka83s ahoj.je mi to velmi luto ☹ poznam ten pocit a je to hrozne 😒 ale hlavu hore a bojovat dalej 😉 ja som bola po ET na krv po desiatich dnoch a ziadny dalsi som uz nemala 😒

matiasko
15. nov 2010

@marcelka83s je mi to moc moc luto 😢
dobre to poznam tie hnusne sklamania 😒 ja viem kazde slova teraz budu boliet ,ale naozaj treba hlavku hore a povedat si ,ze nabuduce sa to urcite podari vsak RAZ sa to predsa musi kazdej podarit 😉

deinad
15. nov 2010

@marcelka83s bud statocna, hlavu hore a ide sa dalej...aj mne samej sa to tazko hovorilo, ale my zeny sme silne a vydrzime toho vela, drz sa...

roja310
15. nov 2010

@marcelka83s Joooj, škoda ☹ , smutnú správu si napísala ☹ . Ako plánuješ postupovať ďalej? Hlavne hlavu hore, aj keď je to ťažké...

mychalkaa
15. nov 2010

@marcelka83s ahoj Marcelka 🙂
Je mi luto,že som nebola prihlásená,keď si písala :( určite by som sa s tebou podelila o pocity....velmi pomáha (aspoň mne) keď sa možem o tomto porozprávať s niekm kto tirž prežíva to čo ja ...
Tak dnes je pondelok a už by si mala vedieť výsledok,tak držím všetky palce čo mám a dúfam že bol pozitívny tak ako aj ten moj :D
Keď mi sestrička povedala "TEHOTNÁ" hned so sa od radosti rozplakala 🙂
A ak to náhodou nevyšlo, nevešaj hlavu,smutok a sklamanie prejde a skúsiš znova,už budeš na všetko dobre pripravená 🙂 a niekde som čítala,že pri druhom pokuse je percentuálne väčšia šanca ako pori prvom....
Tak pozdravujem všetky snažilky,čakatelky a tehulky :D
A mooooooooooc to každej prajem 🙂

marcelka83s
15. nov 2010

Dakujem dievčatká teraz som sa zobudila ani neviem ako som zaspala ráno som skoro vstávala lebo som sa už ťešila a poobede tá správa,ma tak zložila že som až zvracala vôbec neviem čo mám dalej robiť zajtra sa mam dohodnuť s doktorom mám ešťe štyroch mrazačikov neviem či teraz pred vianocami sa mi chce púšťať do toho,ja neviem ovládať túto sytuáciu to čakanie atd.to sa dá naučiť?mne to asi dosť kazí sytuáciu.Dakujem velmi dievčatká ,že vás mám sťe velmi zlaté

marcelka83s
15. nov 2010

@mychalkaa srdečne ťi gratulujem mne to žial nevišlo ,ked sa pusťím do dalšieho boja tak mi dáš recept ako byť úspešná

lilinka81
16. nov 2010

@ybyta fuuu tak to su pekne palky 😲 ,...to musi vyjst,ved tam su Pani doctori a maju vysoku uspesnost.To by mohol byt aj Vianocny darcek 😵 😵 😵 ,...daj vediet ,budem drzat palceky...Ja som bola v piatok a dala som si po rozmrazeni PK,tak zasa cakaaaaam a duuufaaam 😉

mychalkaa
16. nov 2010

@marcelka83s Moc mi to je luto Marcelka :(
Keď pôjdeš na ďalsí pokus určite napíš.....moc ti to prajem...
Určite sa dočkáš aj ty pozitívneho výsledku 🙂

heydi
16. nov 2010

Takže KET vo februári...tak zatiaľ Vám držím všetkým palčeky 🙂

roja310
16. nov 2010

@marcelka83s Ak ti môžem poradiť, choď do toho už na ďalší cyklus. Teda, ak ti to dovolí lekár. Aj ja som počula, že keď ideš hneď, je vyššia úspešnosť. Držím palce 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre