Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivka3901
12. jan 2015

@wanda1986 ahoj musín ťa sklamať aj o lúčkach aj o bešenovej my sme bili cezbleto a v oktobri som malla ET a nuč ☹ ale tú reprodukčnú imunologiu si chod vybaviť čím skor,lebo je to beh na dlhé trate my čakáme už od novembra a eštelen nabudúci týžden budeme mať výsledky a kde je ešte liečba ☹

ingrid0105
13. jan 2015

@wanda1986 no mna dnes prijali do novej prace, takze tiez to nebudem silit, ale rozmyslala som , aj tak mi odporucili len soft, ze to podstupim, vsak to som nemala volno nikdy ale nepodstupim cerstvy ET ale az KET . Mne stale pride mrcha strasne skoro, a tak prichadzam o embryjko. Mna tlaci akurat moj vek kurna 😀

martuska00
14. jan 2015

ahojko,baby chystá sa niektorá na ET

candour
15. jan 2015

@martuska00 Ja vo februári, mala som ísť v januári ale necítila som sa na to..kam ideš ty v ktorom centre? držím palce!

candour
15. jan 2015

@wanda1986 Ahoj Wanda, nedaj sa odradiť, moji rodičia byvajú blízko Lúčok chodím tam celý rok keď som u nich, a hoci sa mi tiež s IVF zatiaľ nedarí, tá voda tam je úžasná, nikde inde na SK nie sú porovnateľné ženské kúpele, čo sa vody a ich bahna/ rašeliny týka...samozrejme jedno okupanie nestačí..z imunológie tu všetci robia neviem, čo ako by na nej stálo celé IVF, ja ju tieč absolvujem aktuálne, ale nemyslím si, že len ona zaručí úspech...základ je aj psychická pohoda, netlačiť na pílu a nepchať sa zbytočne liekmi, ktoré netreba.. môj názor

martuska00
16. jan 2015

@candour do Brna

candour
16. jan 2015

Zda sa ze na sk to uz neskusa nik🙂okrem nas par ks.hanba inak pre sk centra,ale tak im treba.vam v brne nech to vyjde.

wanda1986
17. jan 2015

@candour a to ja len tak tie Lúčky som spomenula, nešla som ta pre oplodnenie 🙂 ale ked uz sme boli v bešeňovej, tak sme išli na druhý deň kuknúť lúčky 🙂)) my netlačíme na pílu už od začiatku, ale v gynfive ma nenormálne sklamal urolog, to je fakt. nič nezisťoval, v podstate povedal že spg je zlý a nechápe sám prečo a bum, už som bola v kolotoči IVF. preto chcem najprv zistiť čo sa dá 🙂

leplezetlen
17. jan 2015

Ajja sa chystam na ET vo februari ☺

candour
17. jan 2015

@wanda1986 ja nechodim do gynfiv,vzivote som tam nebola a ani by nesla.ale su aj na sk lekari odbornici.treba si najst co komu vyhovuje,aj alternat.cesty popri medicine a hlavne sa ozbrojit trpezlivostou a kludom,to je zaklad🙂drzim palce

gabikacentrum
21. jan 2015

ahoj baby ja som po et uz 8 den nemam ziadne bolesi an nic mi neje neviem co simam mysliet ci je to ok alebo nie mate nejake skusenosti napiste som uz stoho zufala ☹

gabikacentrum
21. jan 2015

je tu niekto ma dakto take skusenost halllllllllo

juditam
21. jan 2015

@gabikacentrum ahoj,ani ja som nemala žiadne bolesti,nič...ale spravila som test a 8.deň už tam boli 2čiarky,držím palce...

gabikacentrum
21. jan 2015

ahoj ja som si dnes na obed robila a nic som aj sklamana ale dajak tomu testu neverim neviem preco ja som asi tak na treti den po et mala take silne pichanie v brusku asi tak min a potom nic ani terz nic ani prsia ma nebolia proste nic je mi to divne lebo baby pisu vseliake bolesi a ja nic aj ten test bol negativny neviem uz fak co si mam mysliet

renitr
21. jan 2015

@gabikacentrum este to nevzdavaj, treba stale pozitivne mysliet. Viem je to tazke a narocne cakanie ale naozaj drzim palceky aby sa tam tie // objavili 😉

gabikacentrum
22. jan 2015

dakujem renitr je to ozaj tazke dnes uz mam bolesti tak dufam ze to dopadne dobre rano som si robila test a bola tam aj druha ciarka ale uplne slabulinka tak dufam ze bude teraz silniet

katka17044
25. jan 2015

@martuska00 aj ja sa chystám dnes som si pichla prvú injekciu 🙂

renitr
26. jan 2015

@gabikacentrum naozaj drzim velmi velmi palce 😉

gabikacentrum
27. jan 2015

ahoj renitr tak mam to potvrdene som tehu a tsim sa velmi bola som na krv a uz cakam len na ultrazvuk 🙂

ihned13
28. jan 2015

no asi je to vsetko len o stasti, ak sa ma zadarit tak sa ti zadari v ktoromkolvek centre, my sme spokojny s ISCARE, uz mame doma 3,5r kvetinku a teraz je na ceste dalsie 14tt, jednoducho som si povedala ze do 40 ciatky budem mat 2 deticky a zda sa ze sa to pomali naplna, takze velka vdaka doc.Valkimu, klobuk dole je to odbornik, teraz rlieci aj moju svagrinu ktora sa nevie zbavit roznych zapalov, ktore jej jej gynekolog na strednom slovensku ani len nevedel diagnostikovat, nemoze otehotniet koli zaplom inak uz ma tiez 4,5r babu prirodzene ale kedze sa snazi o dalsie a nejak sa nedari a vsetko ine je vporiadku musi sa zbavit najpr tazkosti co ma a doc. povedal ze to musi ist prirodzene ako doteraz!!! vobec neni taky zeby hned zacal prehovarat na nejake IVF, IUI, ket a ine oplodnenia, nevidi dovod kedze uz dvakrat otehotnela normalne bez akychkolvek liekov. doc. ke kapacita vie co robi, odbornik na urovni z mojho pohladu.

karkana
29. jan 2015

@ihned13 ja to nemôžem povedať,,,keby som otehotnela, aj ja by som ho chválila,mne len vkladal a vkladal, vyš.žiadne a ked som mu aj dala nejaké výsledky, nezájem,,,,,,,,,,,,,,a keby ich bral vážne, mala by som dieťa,,bolo treba fraxiparin,,,,každá žena má iný názor,ja som tam 12rokov chodila tak som mala dosť času tam tráviť,,,aj aký je,,,je fajn,no niekedy len rýchlo a bezhlavo niečo robí,,,,a nakonci, ked mu volám, že zas to skúsim ma odbije vetou, aby som si adoptovala,,,,,,,,,,,,,,,aj taký je

ihned13
29. jan 2015

karkana pozeram ze uz ste si adoptovali? no my sme tiez presli celym adoptacnym procesom a ked sme koncili tak sa nam zadarilo, ale sme boli dalej v poradovniku 2 roky a az po dvoch rokoch sa nam ozvali, ale zatial sme stale len odkladali, a ked som si dala poziadavku ze chceme malicke hned narodene tak nam stale tlacili uz velke rocne deti, no teraz sa mi to potvrdilo ze je naozaj mat babo od uplne malinka lebo rocne dieta uz vela vnima vela prezilo, a tazsie si zvyka na novu mamu tatu ked bolo niekde inde a zrazu zmena.
Ved aj mna odbijal ze ale ved jedno uz mame, ale ja som mu nedala pokoj az kym sa nepodarilo druhe, aj sestricky vkuze ze ved uz jedno mate, no treba ro brat sportovo, mna to tam tiez nebavilo velakrat som bola zufala, ale niekde v kutiku duse som verila ze sa to musi raz podarit, ked embrijka boli vzdy kvalitne, vzdy sa rozmrazili, len asi sa vkladali v nie vhodnu dobu, je to vsetko len o skusani, ci uz z tabletkami, bez tabletiek, my sme mali celkovo 12 x vklad z toho 4x sa chytilo ale z toho 2x potrat., velakrat som si ja povedala pan docent uz nechcem tabletky ideme bez, a ked bolo bez vzdy sa chytilo ale nie vzdy stastny koniec. Ja to viem pochopit je to o hubu tam chodit xxxxx rokov, nas je to uz siedmy rok, no hadam uz to dotiahneme do uspesneho konca. Aj ten fraxiparin ja som brala pri malej asi od 7mesiaca, som si do brucha pichala, a to mi az moj gyn poslal na hematolohiu a tam n mi nasadili, ze koli zrazanlivosti krvi, no je tu toho vela na konikovi, niekto je spokojny ,niekto nie, ja som len opisla moju situaciu, a teraz som k nemu poslala aj moju svagrinu.

ihned13
29. jan 2015

ale vraj to Brno si kazda chvali, tak neviem my sme neskusili, tam ale asi sa komplet vsetko plati kedze je to v CZ, no mozno aj my by sme tam skoncili kebyze tento posledny pokus sa nezadari. ale tiez kazdy nema na to ist do Brna. tak my sme to zzato skusali len tu na svk. a o tom ginfiv som nic dobre nepocula, na to sa baby stazuju viac

stastenka42
29. jan 2015

@ihned13 pokial ides ako samoplatca tak ta to vyjde rovnako a mozno aj menej ako u nas. ..pokial mas cez poistovnu tak to tiez preplacaju, ty v ramci EU mozes mat kde chces, a z nasimi centrami sa to naozaj neda porovnat. ..ja som bola aj v Ginfiv aj Ferticent. .hruza hruza. .az konecne v Brne sa zadarilo a mame odtial malu 🙂 treba vyskusat 🙂

ihned13
29. jan 2015

@stastenka42 ja uz mam malu 3,5r z Iscaru a teraz druhe na ceste 14tt 🙂 to sme len tak diskutovali.Dakujem, myslim ze uz o tretom nesnivam ledaze by sa stal dalsi zazrak a podarilo by sa to prirodzene, ale budem spokojna s dvomi 🙂

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luly3
9. feb 2015

@martuska00 ahoj aj ja idem do Brna 😉 RF

martuska00
9. feb 2015

@luly3 kedy ideš

luly3
9. feb 2015

@martuska00 na začiatku marca začnem stimulku😉ty???

martuska00
10. feb 2015

ja mám nasadený utrogestan a v piatok na sono ešte presne neviem kedy bude vklad ja mám 2 mraziačikov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre