Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nikusa6
12. mar 2015

@majkulik ahoj.neviem ake mas pocity.no ja som mala tiez pocit ze pride menzes.strasnd ma boleli az palili vajecniky,a prsia boleli...no nakoniec sa z toho vyklul ohss a bolest bola sposobena zvacsenymi vajecnikmy...a presne mi to zacalo 8 den.a vies co je na tom naj;)?ze to bol priznak tehotenstva;) drzim palce!!!

majkulik
12. mar 2015

@martuska00 ak ratam aj den vkladu, tak som 8 den. teraz som si pekne poplakala. . . co uz.

majkulik
12. mar 2015

@nikusa6 jeeej, dakujem, OHSS som chytila pri prvom IVFku. snad by to bolo to s pozitivnym koncom. UZ nemam silu dalej bojovat proti tomu vsetkemu

majkulik
12. mar 2015

@candour ahojky, no kiez by. dakujem

majkulik
12. mar 2015

@martuska00 ako sa citis? my sme boli do vcera na chate, prec od vsetkeho a dnes pobede mi zacalo byt divne.

martuska00
12. mar 2015

@majkulik mne nič neni ja som len 3 den ,vlečie sa to keby to šlo rýchlejšie

majkulik
12. mar 2015

@martuska00 no ani mi nehovor. nervaky mam uz aj ja poriadne. Muza som poslala na pivo, aby som mala klud, dnes na neho nemam ani kustik nalady. ☹

martuska00
12. mar 2015

@majkulik a ako vieš že si neni

majkulik
12. mar 2015

@martuska00 neviem. este som netestovala, ale pocity mam ako pred ms. toto je uz nae 3. IVFko a 4 vklad ☹ .
ale mala som uplne ine pocity ako pred tymi prvymi.

martuska00
12. mar 2015

@majkulik kde si bola na vklade, akej hodnoti ti vkladali

martuska00
12. mar 2015

@majkulik mne sa malá ujala na 7 krát

majkulik
12. mar 2015

@martuska00 na 7??? coze? ako si to zvladala? Je super, ze mas aspon jednu radost doma.
my sme z GF v BA presli do RF v Brne. a som rada, lebo ten pristup je uplne iny.

martuska00
12. mar 2015

aj ja som chodila kade tade a v Brne som sa dočkala pri kom si bola na vklade

majkulik
12. mar 2015

@martuska00 Pri kom? robil mi ho moj doki Stelcl, a bola som tam sama. Vkladal mi dve jedno vyhatschovane a druhe si nepamatam.

martuska00
12. mar 2015

aj ja mám Marcela super doktor

martuska00
12. mar 2015

vkladal mi posledné vajká a povedal aby som nebola smutná ak sa to nepodarí tak počkám čo

majkulik
12. mar 2015

@martuska00 Hej, on je fajn, taky jaso, ale velmi fajn. Prvy krat sa nam prestalo vsetko vyvijat, tentokrat nam zostali z 12 oplodnenych 2 na zamrazenie.

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2015

@nikusa6 ja som.schylata ohss po vklade na piaty den.a od desiateho dna som lwzala v nemocke.presne od 1.9 az do 5.10. A devatnast dni s hrudnym drenom zavedenym
Za tyzden plus trinast kil z tekutiny.desne.ale je z toho uz skoro 11 mesacny zdravy krasny martin;)

nikusa6
13. mar 2015

@cucoriedkacucoriedka jejda.tak to ja som doma a zvladam to ;) nastastie mam nejake lepsie stadium. A v ktorom tyzdni to preslo?ale kazdopadne gratulujem a teda plati vsetko zle je na nieco dobre;)

prdolet
13. mar 2015

Cavte, tak ja mam dnes 4. den, ide to hrozne pomaly. To cakanie je nekonecne

martuska00
13. mar 2015

@prdolet ako sa cítiš

alexia17
13. mar 2015

@nikusa6 si doma na PN? Ja dufam ze sa mi to nerozbehne. Mala som miernu reakciu pred vkladom

prdolet
13. mar 2015

Ahojte, @martuska00 dnes som mala super den, bolo mi veselo a ty sa ako mas? Uvazovala som ako toto cakanie prezit s co najmensou ujmou a zaroven sa nezlozit pri negativnom vysledku. Takze si robim plany, co budem robit ked to nevyjde, nieco k comu by som sa ako tehotna nedostala a bude to nieco nove. A zaroven som sa rozhodla tieto dni uzivat si tehotenstvo, a ked to nevyde, budem mat aspon par dni, kedy som mohla vecerat zmrzlinu a rozok s medom, nic nerobit. A to vsetko bez vycitiek svedomia.

prdolet
13. mar 2015

Jo a baby, co ste teraz cakatelky rovnako ako ja, spravite si doma test alebo pockate az na test v CARe? Ja som sa nechcela testovat ale asi to nevydrzim.

martuska00
14. mar 2015

@prdolet asi to ani ja nevydržím asi v nedeľu skúsim neviem

nikusa6
14. mar 2015

@alexia17 nie niesom.ale prvy tyzden som bola taka ubolena ze som len lezala.

sweeti
14. mar 2015

@nelka79 Ahoj mohla by som sa ta spytat....uz vies ci sa ti
ujali obe vlozene embrijka,alebo kedy sa to da zistit?Ako som citala aj ty mas endometriozu.A tiez uz rozmyslam kolko si ich dat potom vlozit.A co vsetko ste pouzili....myslim PK,embrio glu,ten pristroj na sledovsnie embrii?

dancez
14. mar 2015

@majkulik ahoj chcem sa spýtať, prešli ste do Brna aj mrazáčikmi alebo ste začali nové IVF ?

nelka79
14. mar 2015

@sweeti joj to ešte neviem, na prve sono pojdem až tak o tyžden a pol. nám odporučil dr. dva vložiť kvoli endo. aj ja som to tak chcela lebo ta sviňa je tam a je väčšia šanca. mne vkladali po 3 PK, ICSI + oosight system, embryoskopia.

majkulik
14. mar 2015

@dancez ahojky, nie, z GFnikto mrazaky nechcel. v GF mrazia vsetko. v Brne len kvalitne blastocysty. ale viem, ze baby prenasaju zmrzlinky. ale podla mojho nazoru, uz je jedno, kde ti to vlozia. dolezite je, aku kvalitu zamrazia. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre