Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

denda1301
1. apr 2010

ahojte babulky aj ty aleluli 🙂
teraz som dofrčala od doktora,ale nie je to so mnou asi dobré(no bohužiaľ som to tušila 😨 na sone niečo videl aj nevidel,taký bol ani mastný ani slaný 😒 😒 😒 vraj aby som ešte počkala že to ešte predsa može byť(hej ale presvedčivo to nevravel)no a vzali mi krv aokolo 12,30 majú byť výsledky.Zuzana ty si ako ja ja som testla na 6deň a nič potom som chodila ako omráčená po dome 😖 😖 😖 ja som si tiež ináč test kupila ale asi zbytočne,ked mi povedia dnes že HCG-net tak ho niekomu podarujem 😠 .S tým uhniezdovaním je to divne,mne doktor v Heliose povedal,že 2-4 dni a moj že aj viac,asi nechodili na rovnakú školu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luko
1. apr 2010

lusina...máš pravdu...ale v našej téme (pipiny z GF) jedna kočka mala napr. 9 den po ET uplne čistý test a na druhý deň krv pozitívna...takže občas aj motyka vystrelí 😀 bohužial...tiež jej to nedopadlo dobre nakoniec ☹

maryah
1. apr 2010

denda, no mne sa zdá, že 10 dní po transfere je veľmi málo a ešte tam určite nie je nič vidieť... keďže som na PN tak chodím aj ku svojmu gynekológovi na kontrolu a zrovna som bola u neho na 10 deň po ET... spýtala som sa ho, že nech mi ukáže na sone niečo... on sa len usmial a povedal, že 10 dní je príliš málo... že po 10 dňoch má embryo nejaké 3 mm a že na UTZ je niečo vydieť až ked má 5 mm čo je zhruba 14 dní po ET... nechápem prečo Vás centrum posiela tak skoro na testy... jedna kočka bola na UTZ na 14. deň po ET a nič tam dr nevidel, ale je tehotná a to, že tam tebe niečo aj videl a aj nevidel je veľmi dobré znamenie... 🙂 taaakže hlavu hore moja, si tehotná 🙂

denda1301
1. apr 2010

maryah dík za pozitivizmus 🙂 🙂 🙂 🙂 .bodaj by motyka vystrelila.Dnes som si kupila ružičky do vázy,idem urobiť nepečenú tortu na sviatky(segrine deti ju milujú) a idem si hlavu zamestnať upratovaním.Mala by som som aj okná umyť,ale nechce sa mi 🙄 🙄 🙄 .O 12,30idem volať tak dám vedieť babulky zatiaľ pa pa

zuuuzana7
1. apr 2010

denda tak nech je aspon krasne hcg, kedze uz leklar bol taky nemastny, neslany, aj ja si myslim, ze na 10 den tam este neni co vidie, jedine zvacsenu sliznicu, ale tu mame tak ci ona po hormonoch zvacsenu ... cize nech je len pekne tu motyku vystrelit 😉

maryah
1. apr 2010

ja som si okná umyla minulý týždeň, tak mám našťastie pokoj... joooj, už bude čoskoro 12:30... už sa neviem dočkat ako to tu denda rozbehne 😵 😵 😵

maryah
1. apr 2010

luko ahoooj, kedy sa chystáš na KET-ko?

maryah
1. apr 2010

denda, nenapínaj nás 😅

denda1301
1. apr 2010

nik mi to neberie na ambulancii 😠 😠 😠

denda1301
1. apr 2010

a teraz je obsadené ja nechápem 🙄

maryah
1. apr 2010

no teda, napínajú ťa 😠 😠 😠 asi išli na obed, pre nich to asi nie je dôležité ako pre ženu... tak volaj stále 🙂

maryah
1. apr 2010

tak už sú tam... tak sa nepohni od telefónu 🙂

denda1301
1. apr 2010

muž mi volal 3x chudáčik 😉

maryah
1. apr 2010

chudáčik, ani s mu nečudujem 😒

denda1301
1. apr 2010

mám zavolať za 10minut lebo milostivé prišli z obeda???ja sa z tohoto čakania jedneho dna asi zblaznim 😖 😖 😖

maryah
1. apr 2010

bože môj... to nechápu aké je to pre teba dôležité??

denda1301
1. apr 2010

je to na rit na 99% nie som volal mi doktor ☹ ☹ ☹ tak mám čakať menzes

maryah
1. apr 2010

to je 1. apríl??? to fakt???

denda1301
1. apr 2010

síce je 1.apríl,ale toto je skutočnosť bohužiaľ.Dúfam,že aspoň Vám všetkým baby to dopadne dobre.Už možem isť aspoň tie okná umyvať,lebo doteraz som sa nemala namáhať 😀 😀 😀

maryah
1. apr 2010

no do riti... to ma veľmi mrzí moja... ☹ ☹ ☹ nevieš čo budeš robiť??? či teraz ani nemáš náladu o tom rozmýšlať?

denda1301
1. apr 2010

ale mám čo by som nemala to je život maryah.Musíme sa s tým jedine vyrovanať nič ine neostáva.Prvom rade idem do fitka zhadzovať kilá.Od 1IVF som nabrala z 54 na 60kg 😲 to je od oktobra.Budem chodiť do roboty a tešiť sa na dovolenku do Egypta.Milujeme z mužom Egypt.potom sa budem tešiť na začínajucu jar aako si niečo konečne zacnem siať travu,a kvetinky.No a potom neviem na čo sa budem tešiť ale ved ja si už niečo náidem 😀

maryah
1. apr 2010

no super moja, to je to na čo potrebuješ myslieť... drž sa mi... tento odkaz si zkopírujem a budem si ho čítať 🙂

zuuuzana7
1. apr 2010

denda, ☹ ☹ ☹ ty mas ale silu clovece ... kde vlastne chodis do centra ak sa smiem spytat, nieze by som sa v slovenskych centrach vyznala ale by ma zaujimalo ...
a co keby nabuduce ta silnejsie stimulovali? nerozmyslala si o imunologickom vysetreni?
jeminecko neviem co mam napisat a ako ti poradit a pomoct ... je to tazke ... drzim palce, aby sa na vas coskoro usmialo stasticko a dopralo vam vase vysnivane babetko 🙂

aaddeell
1. apr 2010

denda je mi to luto ☹
ale presne tak isto rozmyslam aj ja ked to nevide Egypt to isti 😎 budem chudnut lebo som pribrala a tesit sa z leta 🙂

denda1301
1. apr 2010

ste úžasné baby 🙂 🙂 🙂 pripadám si ako keby som vás poznala už dlho 😵 ja sa s vami nelučim síce budem mať menej casu na maili,ale určite ma poteší každá dobrá správa ktorú si prečítam,že to niektorej(dúfam,že všetkým)vyšlo 😵
Zuzana ja chodim do MT do Heliosu.Neviem či už má ňm dalšiu silu v sebe bojovať 😢 možno ešte raz to skúsim,ale to budem musieť zmeniť lekára a tak skoro to asi nebude.

denda1301
1. apr 2010

možno skor adopcia aj ked kým nám to touto birokracoiu preide budem mať 42 😅

bakosko
1. apr 2010

ahojko denda1301,čitala som tvoje članky je mi to moc luto ale nevzdavaj to,ja som bola na 4 IVFa taras idem na KETKO ,viem že najhoršie je čakat 10 dni po IVF ,ak sa to teras nepodari idem dalej,tieš si vybavujeme papiere na adopciu neni to take hrozne 😀 pa

maryah
1. apr 2010

denda, držím ti päste, si silná osoba a beriem si z teba príklad 🙂 . my sa tiež chystámč na dovolenku trošku sa odreagovať... z tou adopciou máš pravdu, ale čím skôr začnete tak tým lepšie. to IVF-ko ešte raz skús, ešte ho preplatí poisťovňa tak by bola škoda to nevyužiť, ale medzi tým si podajte aj žiadosť o adopciu... dúfam, že sem ešte vavítš pozrieť nás... 😵 drž sa moja 🙂

maryah
1. apr 2010

bože, aké mám preklepy... ležím na bruchu a zle sa mi píše a potom to tak aj vyzerá 😅 😀

denda1301
1. apr 2010

jesan,že zavítam musím o vás vedieť ako vám rastu bruchá do krásy 😵 😵 😵 manžel mi kupil kvetinky kyticu ruží milo ma prekvapil zlatko moje 🙂
bakosko kolko trvá vybenie papierov na adopciu?ešte nemám o tom žiadne info

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre