Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

denda1301
6. apr 2010

Zuzana nestrácaj nádej ja som sa vratila zo sanatoria a moja maternica sa im pre zmenu nezdá vraj po ms by mala mat 5mm a má 14mm??? vraj tam už mali tehotných vela ktoré mali silne krvácanie a boli tehulky.To ti chcem povedat,že krv ti povie tak mysli pozitývne 😵

christie
6. apr 2010

ahojte dievcene, dovolim si vstupit k vam, kedze dnes som bola na ET a mam 2 blastocysty vlozene. Vraj boli pekne (doktor to mal poznacene ako poznamku), tak nech sa pekne aj uchytia. Na krv idem az o 14 dni, neviem, ako to vydzrim.
Ako som citala, tak vy ste si predtym robili testy, tak na 10 ty den po ET by uz mohli nieco ukazat?
Ahojte a vsetkych drzim palceky.

aaddeell
6. apr 2010

sonulienkas 2 IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.
herriett 1IVF, PK,ET 31.3. (2), krv 12.4.
aaddeell 1 IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 12.4.
maryah PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
christie ET 6.4. (2), utorgestan 3x2, krv 20.4.

aaddeell
6. apr 2010

ahoj christie vitaj medzi nami

christie
6. apr 2010

dik, ked pises aj lieky, ta daj mi tam Jamieson Kyselina listova, kombinovat po tyzdni budem s Calibrum babyplan. Ten utrogestan je spravne 🙂

denda1301
6. apr 2010

ahoj christie drž sa 🙂

aaddeell
6. apr 2010

sonulienkas 2 IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.
herriett 1IVF, PK,ET 31.3. (2), krv 12.4.
aaddeell 1 IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 12.4.
maryah PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
christie ET 6.4. (2), Jamieson Kyselina listova, calibrum babyplan,utorgestan 3x2, krv 20.4.

aaddeell
6. apr 2010

a kde je dnes sonulienkas ???

maryah
6. apr 2010

zabudli ste vložiť sobku... 😉
zuuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
sonulienkas 2 IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.
herriett 1IVF, PK,ET 31.3. (2), krv 12.4.
aaddeell 1 IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 12.4.
sobka 3IVF,PK, ET31.3. (2),krv 12.4.
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
christie ET 6.4. (2), Jamieson Kyselina listova, calibrum babyplan,utorgestan 3x2, krv 20.4.

čaute baby 😵 😵 😵 , vítam nové baby a dúfam, že budete úspešné. zuzana, to mi je ľúto, si na tom ako aj ja, neboj, mrazáčikovia budú úspešní 😉 😉 😉 ja volám zajtra do centra, mám ísť na tie mrazáčiky tak dúfam, že ma zlatíčka nesklamú 🙂 🙂 🙂 🙂 , ale verím, že nie...

zuuuzana7
6. apr 2010

baby tak hcg 50 ... cize o dva dni na krv ... ale dekze krvacam, tak ze to asi podla vsestkeho biochemicke tehotenstvo je ... ☹

maryah
6. apr 2010

ahoj zuzana... asi máš to isté čo som mala aj ja ... ☹ ☹ ☹
ja som začala špiniť jeden deň pred testom... test z moču som mala pozitívny, bola tam slabšia čiarka, ale bola no a HCG test bol 42 ☹ . dr povedal, že sa tam niečo dialo, ale vzdalo to ☹ ... to bol pre mňa zlý pocit, že tam bolo a už neni... no som rada, že aspoň mrazáčiky sú... takže zuzana hlavu hore, ide sa na ďalšie kolo 🙂 🙂 🙂

sonulienkas
6. apr 2010

tu som -zdravím všetky čakateľky 🙂 😉 🙂

sonulienkas
6. apr 2010

zuuuzana -neviem ,čo povedať ☹

herriett
6. apr 2010

Zuzka, to mi je luto-velmi. Ale nevzdavaj sa-urcite to nabuduce vyjde. My zeny sme bojovnicky-preto priroda tieto zalezitosti pridelila zenam 🙂

herriett
6. apr 2010

Ozaj, citam tu, ze niektore uzivate kys.listovu a babyplan- myslite, ze to aspon trosku pomoze?

sonulienkas
6. apr 2010

herriet-no krásne si to vystihla, ženy sú ženy - zvládnu všetko 😵

sonulienkas
6. apr 2010

ja užívam kys.listovú a dúfam , že to má efekt.

herriett
6. apr 2010

Sonu-chlapi sa ovela skor vzdavaju, nebojuju tak ako zeny a ani nahodou nezvladnu to, co zena 🙂 Vzdy vravim, ze keby chlapi rodili, ludstvo by vymrelo 😀

sonulienkas
6. apr 2010

tak , tak 😅

sonulienkas
6. apr 2010

maryah ,kde si? zajtra ti držím palce 😀
ja sa bojím , čo mi krv zajtra ukáže 😒

maryah
6. apr 2010

ahojte baby, už som sa bála, že tu nie je nikto... tak sonu, to ste vystihli úplne presne... ženy toho zvládnu oveľa viac ako muži... len si zoberte ako stonajú keď su nachladení alebo majú teplotu... my vtedy musíme aj tak navariť... sme proste dokonalé 😉 😉 😉 henriet a tá tvoja poznámka o tom, že by ľudstvo vymrelo ma rozosmiala 😀 , trafila by si sa presne a predstavte si, že by krvácali každý mesiac... ajajaj
ja beriem calibrum... je tam kyselina listová, vitamín C,E, železo a jód... nepomáha to k otehotneniu, ale má to vplyv na dobrý vývoj plodu 😀

maryah
6. apr 2010

sonuuuu čaaaaaau, aj ja ti držím palce, neboj, my to zvládneme, sme predsa ženy 😉

sonulienkas
6. apr 2010

dúfam 😕

maryah
6. apr 2010

neboj, treba myslieť pozitívne 🙂 ... teda ja tiež dúfam, že sa bambuľky zobudia 😅 ... ráno volám 😵 😵 😵

herriett
6. apr 2010

sonu, tak ty ides zajtra na krv? Tak drzim palce 😉 Maryah tak to si predstavit neviem ani pri najlepsejsej voli 🙂 To len my takto trpime ako kone- kvoli jednemu jedinemu jablku 🙂

sonulienkas
6. apr 2010

diky herriett 🙂

maryah
6. apr 2010

baby, sledujete na prime ten seriál čo chodí každý pondelok.... zázraky života? je z prostredia centra asistovanej reprdukcie... je super, pozerávam ho 🙂

herriett
6. apr 2010

maryah, kedze mam orange, primu nemame ☹

maryah
6. apr 2010

herriet nevadí, ja si to pozerám cez internet 🙂

christie
6. apr 2010

no my mame primu, ale nepozeram to.. ale dnes ide Ano sefe, to mam rada 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre