Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

honey13
20. apr 2009

ahojte, mne vkladali dve v piatok, takže dnes som štvrtý den po et, 4.5. idem na krv, tak si velmi držme palce, nech nam to vyjde, pekny večer 🙂

kacarina
21. apr 2009

Tak nam vsetkym zelam prijemne cakanie 🙂

linkap
22. apr 2009

🙂 ahojte, chcem len vediet, ci je tato tema mrtva,ak nie rada sa pridam som 3 den po ET.

matelko1
22. apr 2009

ahoj linkap.ja som 5-ty den po transfery...ako znasas to cakanie...ja som stale s myslienkami pri tom a to sa snazim nemysliet,ale nejde to.v praci si vzdy nieco najdem,len aby som na to nemyslela.28.4.idem na krv a dovtedy asi zosediviem.

linkap
22. apr 2009

ahoj, snazim sa byt pri zemi, aby som to dobre znasala. Je to moje 3IVF a mam len tento ET, mala som 4 vajicka a 2 zostalili , co su vo mne. 🙂

kacarina
22. apr 2009

ahoj linka, kludne sa pridaj k nam cakatelkam, budeme spolu trpnut a dufat a verit a cakat 😅

mimka30
22. apr 2009

Baby držím vám všetkým palce, nech ste čo najskôr tehuľky. 😉

honey13
22. apr 2009

ahojte, pozdravujem vas všetky, ja som dnes 6 ty den po et, je to naše prve IVF, 4.5. idem až na krv, som doma na pn, popritom ma ešte čakaju dve štatnice, tak sa učim a aspon nemyslim na blbosti. znašam to, no bolia ma prsia, niekedy podbruško, beriem lieky, znamy to utrogestan, ale verim, že to dopadne pre nas všetky super kladne

matelko1
22. apr 2009

prsia aj mna pobolievaju,aj v podbrusku trosku.ja beriem duphaston,estrimax a crinone-gel vecer do pipiny 🙂 aj ja verim,ze to dopadne kladne.musime mysliet pozitivne.
aj moje je to prve ivf a na krv idem 28.4.

honney aj skusis testnut?

honey13
22. apr 2009

ahoj, neviem, vydržím? asi popri tom učení na 6.5. na štátnicu asi aj hej, ja beriem acidum folikul - vitamín, utrogestan do pošvy a estrofem tbl. 1 denne. Kde chodíš do centra? ja do Iscare. a ty testneš? si inak v práci? čítam, že ti vložili dve embrijká, aj mne, osembunkove. prve babetko? sice možno babetká, nie?

matelko1
22. apr 2009

ja chodim do gyncare v ke....ano som v praci,inac by som doma zblbla.ano prve babatko....asi testnem,uvidim,ale aspon budem vediet na com som.psychika v prdeli.

honey13
22. apr 2009

tak daj potom vediet, budem držat palce, možno aj ja testnem zajtra pozajtra, uvidim. Len mysliet pozitivne, aj ked niekeddy to nie je jednoduche. vydržíme.

matelko1
22. apr 2009

jasne,ze dam vediet....ine nam nic neostava,len vydrzat.

kacarina
22. apr 2009

ahojte 🙂 ja som pri prvom KETe testla prvy raz na 10. den tusim ... teraz uvidim, ci vydrzim, lebo krv mam naplanovanu az na 15. den 😅

linkap
22. apr 2009

ahojte som rada, ze to tu ozilo 😉 , ako sa citite po ET, KET ja mam od prveho dna bolesti v podbrusku , bolesti v krizoch a trochu tlak v prsiach. Beriem estrimax, duphaston a utrogestan. Taketo som to este nemala, stale som mala iny priebeh. testovania sa bojim..... no aj tak ma to bude pokusat to viem 😢 . Som rada, ze sa mam s kym porozpravat, kazda z nas to potrebuje, len som si hovrila, ze teraz uz nepojdem na net.... no ako vidite som tu, takze v tomto pevnu volu nemam.
Drzim vsetkym palce aby boli //, aj tym co su uz // nech maju krasne babetka a ked mozu, tak nech nakuknu a podporia skusenostami. 🙂

dicinka1
22. apr 2009

BABY,PRSIA BOLIA LEBO BERIETE HORMONY..TEHU PRIZNAKY MOZTE MAT AKURAT TAK spinenie,alebo slabe bolesti v podbrusku... 😉

dicinka1
22. apr 2009

drzim vam vsetkym palce..z celeho srdiecka 😵

vevericka80
22. apr 2009

ahojte ja mam tie iste priznaky ako linkap 🙂

kacarina
22. apr 2009

ved to, nechcem si navravat, co moje priznaky znamenaju, lebo mozu byt spôsobene liekmi 😅

dicinka1
22. apr 2009

baby,hlavne treba verit,ze teraz sa vam to podari... 😉 😵 😵

lara75
22. apr 2009

ahojte, ja som mala KET v pondelok, ale ma nič nebolí 😖 je to môj 4 transfer (1ET a 3 KET), do roboty chodím od včera.
Držím palce všetkým čakateľkám!!!!!

kacarina
22. apr 2009

lari, netrap sa, ze ta nic neboli, my sa strasne pozorujeme 😅 ... ved si zober, ze niektore baby aj niekolko tyzdnov ani nevedia, ze otehotneli, nic im nie je ... 😉

honey13
23. apr 2009

ahojte, ako sa mate, čakatelky, aj ostatne? ja v pohode, matelko, už si testla? ja nie, ale neviem, ako to do krvi vydržím

matelko1
23. apr 2009

ahoj honney.nie netestla som,cez vikend.

linkap
23. apr 2009

ahojte 🙂 , ja som sa trochu bala , ci nemam OHSS, lebo tie bolesti neprestavalju. No ked som v klude, tak je ok. Stale verim , ze kazda z nas bude mat // Snazim sa fakt nepozorovat a neporovnavat, lebo sme kazda ina.

kuspitka
23. apr 2009

Ahoj matelko tak ty si bola uz aj na vklad???

matelko1
23. apr 2009

ahoj kuspitka.ano v piatok som bola a vlozili mi 2 bobaciky.ako si to ty zvladala s tym cakanim na krv.lebo ja hrozne.

drobec123
23. apr 2009

drzim palce cakatelkam 🙂
ja som dnes 9den po ET a bojim bojim. v podstate nemam ziadne priznaky, sem tam ma boli podbrusko ale skor len ked prudsie vstanem, inak nic. a z tych hormonov nemam ziadne priznaky, ani prsia nebolia ani nic.
ale stale verim, ved priznaky mozu prist aj neskor. ale som pripravena (myslim si to 🙂 ) aj na tu druhu moznost ....

matelko1
23. apr 2009

drobec u kazdej je to asi ine.niektoko boli v podbrusku,iny nic neciti.ja tiez nemam v podstate ziadne priznaky a som 6-ty den po trannsfery.prsia mam sice citlive,ale to z hormonov.

drobec123
23. apr 2009

tak si povedzme ze priznaky pridu neskor a tesme sa z toho ze nam je fajn ! 🙂 ty ides ale nejak skor na krv ! ideme teda v rovnaky den a to je moj 14den tvoj potom len 10ty ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre