Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marsi28
20. máj 2009

Ahoj babulky, tak este stale patrim medzi tehulky 🙂 Vsetko mam pred sebou a zdaleka nemame vyhrate ale je tu dalsia sanca pre mna a moje dietatko. Tak drzte palceky 😉 tak ako aj ja budem drzat vam 😀 ! Pa

kiara15
20. máj 2009

marsi som ti hovorila nestresuj sa a odychuj budem na teba myslet 😉

kacarina
21. máj 2009

marsi, to je super, tesim sa a velmi drzim palce 😉 snaz sa zachovat chladnu hlavu, pokial je to mozne a vela oddychuj 😉

sisab
21. máj 2009

Marsi, supeeeeeeeer, hlavne oddychuj a nestresuj sa! Teraz krvacas, ci uz nie?

petronelka77
21. máj 2009

Marsi, veeeeeelmi sa tesim a drzim palce 🙂 . Hlavne vela oddychuj.

marsi28
21. máj 2009

Ahoj, stale krvacam. Snazim sa byt kludna. Ked lezim, oddychujem, tak mam vlozku cistu, ked idem na WC tak krv-mrcha jedna, je stale na papiery. Na kontrolu idem znova v pondelok. Snad do vtedy to prejde. Bojim sa ☹ , tak velmi si prajem dietatko. Ja ale viem, ze ked mi je to sudene tak bude a ak nie tak mam jednoducho smolu. Je to uz len v rukach Toho hore.

petronelka77
21. máj 2009

Marsi a nemala by si lezkat v nemocnici a byt na infuzkach?
Kamoska tiez v prvych tyzdnoch krvacala, hositalizovali ju, babatko sa udrzalo a uz aj porodila 🙂 .
Takze podla mna by si mala byt na infuzkach.

corinne
21. máj 2009

Ahojte cakatelky.Ja som bola 7 dni odcestovana takze vobec nemam prehlad ako kto dopadol,Mimka30 a Gabica ako ste dopadli?Ja som bola vcera na krv(16denpo ET) a hcg 1020,buducu stredu kontolny odber tak mam plne agte 😀 ci bude hcg stupat.Pekny den

gabica
21. máj 2009

Corinne - no super. HCG je krasne vysoke. Srdecne gratulujem. Si sikulka.

Ja ... uz 10. den po ET som zacala krvacat, takze 1. IVF nam nevyslo. No a Mimka si v piatok vypocula gratulacie od dokiho a v sobotu zacala tiez krvacat. Jedno dmutnejsie ako druhe. Ale ja som uz vcelku OK, snad aj Mimka. Tak len sa drz a daj potom vediet ako si na tom.

corinne
22. máj 2009

Ahojcek Gabica,je mi strasne luto ako ste dopadli ☹ ale ste silne zenske tak to zvladnete,dajte si pauzu,leto sa blizi,len ta psychika si s nami robi co chce 😠 Ja som 9 den po ET letela na SK k sestre lebo synovec mal 3 roky,a az na Slovensku som si uvedomila ako na to myslim, ☹ ked som mala maleho kazdy den pred ocami.Tu doma mi to ubiehalo akosi rychlejsie stale som nieco robila ci uz v dome alebo v zahrade ale v blave to bola katastrofa preckat tie dni 😖 Tak vam drzim palce 😉

mia1983
22. máj 2009

Ahojte chcela by som sa na chvíľku pripojiť medzi vas ak môžem. V pondelok mi vkladali dve embrijká, teda jedná sa o KET. Prvé IVF som mala neúspešné. Ale stale od pondelka ma pobolieva dole v podbrušku. Nie veľmi ale tak no ako pred mrškou. Nemáte niekto skúsenosti? 🙂

deny3
22. máj 2009

tie bolesti sú aj príznakom tehotenstva, ale aj predzveťou mrchy. Nemysli na to, hladkaj bruško a prihováraj sa bambuľkám, mne tak kázala sestrička z centra.

mia1983
22. máj 2009

no veď práve neviem no, mršku mám dostať až o týždeň tak na tú veľmi teraz nemyslím, ale môže prísť aj skôr či ani nie? Tak idem hladkať 🙂 dík

kacarina
22. máj 2009

mia, deny ma pravdu, podbrusko pobolieva aj-aj ... mna pobolievalo pri oboch KEToch a obidva razy som otehotnela 😉

zuzulik
23. máj 2009

ahoj cakatelky, ja som vcera zacala spinit, dnes som 10den od ET a pomaly sa to meni na krvacanie .... TT negativny, myslim, ze je viac nez iste,ze sa nam nezadarilo 😔

sisab
23. máj 2009

Zuzulik, je mi to luto ☹ Ja som dnes 9den od ET bez PK a brusko ma boli a na papieri som objavila priehladny hlien 😔 Vcera som skusila test poobede a bol slabulilinko pozitivny, dnes iny a bol negativny. Na 9den by tam mal byt aspon naznak druhej ciarky, takze 😔

lyndus
23. máj 2009

sisab, mala si rovnaky typ testu? lebo sa kludne mohlo stat, ze si pouzila test s vyssou citlivostou, zato tam nic nemuselo byt...priehladny hlien je v poho, moze to byt tehu hlien, takze ziadnu paniku 😉 a testuj rano, je tam najviac HCG v moci, drzim prsteky 😉

corinne
23. máj 2009

Sisab a nie je este priskoro 9den a bez PK,Ja som tiez nemala PK,mne vkladali po 48hod po punkcii,a ja som testovala az 13 a potom 16den a 16den som bola aj nakrvi,lebo v mojom centre takto robia.Drzim palce 😉 a nesmut skus sa zamestnat ak sa da.

sisab
23. máj 2009

Lyndus, nie, mala som rozdielne testy. Prvy tak slabulinko pozitivny bol Pepino. Ted druhy bol taka ruzova kazeta, neviem z hlavy nazov.
Corinne, moze a nemusi byt skoro na testik. Pri prvom IVF som mala na 10den po ET bez PK HCG 38, skoncilo to biochemickym tehotenstvom. Zatial stale dufam a dakujem za povzbudenie 😅

apophis
24. máj 2009

sisab, ked bol prvy test pozitivny tak to vyzera velmi nadejne. drzim ti palce. ja som este nikdy nemala pozitivny test. dnes som 9 den po ET a este som netestovala. ani sa mi do toho nechce, lebo necitim nic mimoriadne, okrem pred-MS bolesti, tak nechcem vidiet zly vysledok. ale mozno v utorok otestujem, aby som vedela na com som. to bude 11. den a aj bez PK by to uz malo nieco ukazat ak sa uchytilo.

jespera
24. máj 2009

Apophis - ja som testovala na 9 den rano !!a boli //, a to ze citis bolesti ako pred MS - to nie je zle..drzim palce.

sisab
24. máj 2009

Apophis, ak mne nepride mrcha, tak tiez by som skusila testik v utorok, ja budem 12den od ET tiez bez PK. Dnes som skusila znovu taky ruzovy testik, v limite bol negativny a ovela neskor pozitivny 😒 no zahada. Ako ma byt, tak bude. TIez mam bolesti ako na MS a nic ine...Drzim ti palce, nech uvidis // 🙂
Jespera, gratulujem, ja som to stastie nemala, skor ma to este viac domotalo 😅

lyndus
25. máj 2009

sisab, ja som mala prve 3 testy tiez pozitivne az hooooooooooooooodne neskoro po limite, bola som 9,10 a 11-ty den po KET bez PK a na 13-ty bolo HCG 340, tak ti budem drzat paluchy, vyzera to nadejne 😉

mia1983
25. máj 2009

Ahojte tak ja som dneska 8 deň po KET a bolesti v podbrušku stále pretrvávajú ale také mierne skôr večer ako cez deň. Tak stále hladkám bruško a verím . 01.06 mám sono a krv ale neviem či vydržím, kedy je najlepšie testnúť, aby už bolo niečo vydno keby malo 😉 ?? Vam ostatnym tiez držim palčeky aj na nohách 😀 veľmi

matelko1
25. máj 2009

ahojte.
mia drzim palce.pri KET si mala aj PK+lepidielko?alebo to sa nedava pri KET?

sisab
25. máj 2009

lyndus, vdaka za povzbudenie. Dnes rano som zacala spinit a pomaly to prechadza do krvacania. ☹ takze... 😔

mia1983
25. máj 2009

Ahoj Matelko1, čo je to PK a lepidielko neviem ale asi nemala 😀

matelko1
25. máj 2009

mia pk je predlzena kultivacia,ale ta sa asi pri KET nedava,pretoze to su zmrazene embrya,ale lepidielko by sa mohlo dat,ze aj pri KETe.nie?

lyndus
25. máj 2009

sisab tak to mi je fakt luto ☹

mia1983
25. máj 2009

matelko1, aha tak dík za vysvetlenie s PK, takže mala som lebo embrijka boli s predĺženou kultiváciou keď sa zamrazovali, takže to áno ale lepidielko asi nie. Rozmrazovali mi tri a z tých troch boli dobré 2-kové dve a tie som si dala aj vložiť 😀 a teraz to nekonečné čakanie. Tak som kukla toršku do tejto témy či sa tu nedozviem niečo zaujímavé 🙂 A ty po transfere alebo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre