Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

matiasko
12. feb 2010

ahojte 🙂
dlhsie som sa neukazala mala som strasnu migrenu a vracala som dva dni 😝
a co najhorsie dnes som zacala aj krvacat 😒 ,tak ze zuzana sme na jednej lodi 😢
len ja este pro formu musim v pondelok na krv 😖 neviem naco ked uz je to pase ☹

zuzana36
12. feb 2010

no tak to som sa aj ja pytala, ale ze sa to musi.
skusime na jar, to sa vsetko ma k svetu,no nie? 🙂
len aby horsie nebolo, teraz sa dame trosiska doporiadku a sups na uspesny cyklus
kam chodis do centra?

matiasko
12. feb 2010

ja do GF
my mame este 9 mrazacikov 6 takych zamrazenych po dvoch ci 3 dnoch a 3 z PK.
ale ja sa velmi bojim ja trpim strasnymi migrenami a vzdy to skonci rovnako a 1.IVF+1 KET ☹
a ty chodis kam? mas aj mrazacikov

zuzana36
12. feb 2010

no tak sme na tom podobne s tou migrenou, 2 dni spat som myslela, ze uz sai pojdem z tohto sveta, mamik chcela volat pohotovost, cely den ma napinalo, no nezvracala som.
chodim do iscaru a nemame mrazaciky. odobrali mi 14 vajok 8 sa oplodnilo, na 3 det ostali 2 a po pk iba 1 vhodne na transfer. tak asi tak 😒

matiasko
12. feb 2010

no tak asi vies ake to je mat migreny ,ja aj strasne vraciam aj moj mm chcel ist do nemocky ale ja som nechcela
vies do 4 et mi bolo uplne super este som mm hovorila ze ako dobre sa citm a potom ta strasna migrema 😝
mam kamarata ktory pracuje v iscare je to sanitar ci ako sa tomu teraz hovori.
ty mas utechu v tvojich dvoch detoch to je super 😵
tak sme tomu strasne s mm verili ze sa to podari konecne a hen. ja uz neviem co by som mala urobit asi mi nieje sudene mat deti.asi sa s tym treba akosi zmierit.

matiasko
12. feb 2010

myslela so 4 dna po ET 😉

zuzana36
12. feb 2010

neboj pochopila som. a kolko sa snazite? kolko mas rokov? a vlasrtne co mate za problem? nechcem to hladat, zhruba popis 😎

matiasko
12. feb 2010

no ja toho mam vela 3x prirodzene tehu
1x biochem
2xdermoyd cysta operacia ukoncenie tehu ,pri oderacii mi poskodili pravy vajickovod "svine"ani to nezapisali do op. spra.
3x mimomaternicone a odstarneny vajickovod ,tak ze ja nemam vajickovody
moj mm uplne v poriatku.
ja 1 cely vajecnik+ pravy taky kypet cca 1 stvrtinka
ale vajicok dost 18 z toho sa 12 opl. prirodzene 6 zmr.+6 PK a z tej PK prezilo 5 emb.
a´mam 33 rokov a snazime sa cca 8 rokov ☹

zuzana36
12. feb 2010

fuuu tak to mas pestre, takze toho roku -prorokujem 🙂 sa to podari.

matiasko
12. feb 2010

jjjjjjjjjj dakujem 😵

lusinkaj
12. feb 2010

baby zuzana,matiasko je mi to luto ale musite byt silne 🙂 nebojte dajte sa do kopy a sup do uspesneho konca podari sa 🙂

nivejka,no a ty ako chrustik? 🙂 ako sa mas?ja som si musela pospat zase skoro 3 hod. 😵 😀

zuzana36
12. feb 2010

dakujem, uz to je dobre, skusime neskor
avy ako? lusi pekne si si pohajkala, hovori sa, a u mna to aj fungovalo, ze aky rezim mas ty, taky bude mat aj babo 🙂

lusinkaj
12. feb 2010

presne tak zuzi nemsies zufat ale dufam,ze bude dobre 🙂
manzelovi sa snivalo,ze sa nam narodila dcera 🙂 ale jasne este skoro je to,ale take zlate to bolo 😵

zuzana36
12. feb 2010

to je krasne, moc sa tesi,
a tatovia su na dievcatka- moj tvrdil, ze je mu to jedno, ale naozaj chcel radsej dievcatko 🙂

matiasko
12. feb 2010

jasne hlavu hore a mozno ze sa raz aj my dockame 😉

lusinkaj
12. feb 2010

akoze nam je to uplne jedno co to bude fakt,len nech to uz konecne je 😉
matiasko ty mas uz deti?

nivejka
12. feb 2010

zuzi..matiasko ☹ -je mi to ľúto ☹ --ale nezúfajte jedného pekného dňa sa to už musí podariť--proste musíííí

lusinkaj
12. feb 2010

nivejka a ty ako? 😉

nivejka
12. feb 2010

lusinka....ty furt len spíš!!! 🙂

nivejka
12. feb 2010

mne bolo dnes super , ale zase som vytočená -bože ja sa furt len hnevám!!! 😠

nivejka
12. feb 2010

robila som si dnes ten testík mám ho inak aj v albume
poslala som sestre mmsku,že nech sa teší so mnou,lebo vedela,ako veľmi sme chceli a boli sme už zúfalí
a ona prosím pekne mi napíše , že ona má iné problémy!!!!--tak baby nenahnevalo by vás to--až mi je to nenormálne ľúto,ako sa chová ☹ ☹ ☹

lusinkaj
12. feb 2010

jasne nivejka viem ako sa citis,ja som podobne zazila od mojej kmotry to je ako moja starsia sestra no proste kamaratka...a ona sa tesi ze konecne bňsa podarilo,ale vravim ze sa strasne bojim,co ak...a on at co sak nic sa nedeje no ja som myslela ze vybuchnem 😠 ☹

nivejka
12. feb 2010

som proste z toho smutná a nahnevaná,lebo je to moja sestra(žije v zahraničí) a mne je za ňou smutno a vždy jej píšem moje pocity,či už dobré,alebo zlé a ona nieje schopná mi ani odpísať!
a ked mám takúto úžasnú správu,čo sa jej veľmi teším--tak ona takto zareaguje ☹ 😒
my sa tu ani nepoznáme myslím aj ostatné babenky a navzájom sa podporujeme a jedna z druhou súcitíme
keby moje krásne nebolo vás veľmi ťažko by som to zvládala---ale s vami je to super 🙂

matiasko
12. feb 2010

nie este nie ☹

lusinkaj
12. feb 2010

nivejka ona ma deti?vies ten kto ma problem a dieta musi mat takym sposobom tak len ten vie co to je cesta za dietatom... 😉
matiasko neboj ona pride... 🙂 kolko mas rokov?

nivejka
12. feb 2010

má 2 deti dcéru a syna prirodzene,ale nechce ani spávať z mužom,aby náhodou zase neotehotnela 😠 ...vie ona,ako som sa rozhodla,že pôjdem do centra

zuzana36
12. feb 2010

nivejka, nic si z toho nerob, mozno len nema svoj den, alebo ju nieco trapi. ale viem inac ako ti je ja mam taku rodinu, ze ani detom sa podla mna uprimne netesia- vraj sme daleko 😒

nivejka
12. feb 2010

budem zase poučená 😒 ja som stále taká naivka
dnes ma prekukla suseda--hned sa ma pýtala,či niesom náhodou tehotná--najprv som zatlkala,lebo je skoro...
ale nakoniec som sa jej priznala.....viete aké sú babkovské povery....že mám iné oči-nejaké žiarivé...a inú tvar a celkovo som iná...že niečo zo mňa vyžaruje...no až mi vyrazila dych...ako to mohla vedieť---no nepriznaj sa,ked už bola o tom presvedčená 🙂 😉

lusinkaj
12. feb 2010

nivejka nelam si nad tm hlavu,ale chapem ta sestra je sestra 🙂
no tak ty uz aj vyzarujes tehulkovstvo 😀

zuzana36
12. feb 2010

a to je aka dobra suseda-ma ta v oku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre