Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lilly77
1. dec 2010

@goralenka napíšem ti IP

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 ok, tesim sa 🙂

goralenka
1. dec 2010

To moje telo sa so mnou pekne hra.. mam take hnusne krce... a co mi este chybalo ku stastiu? zapcha!
ja sa na to...

lilly77
1. dec 2010

@goralenka no povedz kde su všetky snažilky??Si tu vylievame srdiečka samé 😒 .

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 to ani ja netusim, ved dnes mali niektore ist aj na testy a nikto nam nic nedal vediet ☹ som chcela nejake optimisticke spravy, klesam na duchu ☹

lilly77
1. dec 2010

no ved aj ja som čakala že nás tu dnes niekto poteší dobrou správou a povzbudí 😅

valery08
1. dec 2010

Ahojte čakateľky, už som aj ja tu 🙂 . To čakanie je fakt strašne dlhé, že?

lilly77
1. dec 2010

@valery08 no veru hrozné 😠

lilly77
1. dec 2010

@valery08 ako sa cítiš?

annamary27
1. dec 2010

ahojte kočky,tak ja idem na test až v piatok,asi tak ako vy .zatial som v poho,ale nervičky už pracuju,ked pomyslím na sudny den a hodinu vonia o výsledok.

lilly77
1. dec 2010

@annamary27 no aj u mna je to každým dnom horšie už som jak stuna napnutá 😀

valery08
1. dec 2010

@lilly77 strašne napäto, už len pri pomyslení na testovanie, ma prepadá strach 😒

valery08
1. dec 2010

@annamary27 a vy máte o ktorej v centre výsledočky? My s lilly77 po 14 hod.

goralenka
1. dec 2010

Ja by som bola najradsej keby som mala nejaky HMATATELNY dokaz ze som alebo nie som este do odberu lebo fakt si nechcem vypocut tu sestricku s tou istou vetou zas ☹

lilly77
1. dec 2010

@goralenka ved to človek nevie čo sa tam dnu deje a nevie to ovpyvniť 😠

annamary27
1. dec 2010

@valery08 aj my možme volať po 14tej.

valery08
1. dec 2010

Tak verím, že v piatok budeme počuť len a len dobré správičky 🙂 🙂 🙂 .

zomata
2. dec 2010

ahojte
ja som dnes testla mamatestom a biely jak sneh 😔 ani na krv nepojdem, pockam si na mrsinu
drzim palec vsetkym a zajtra cakam same dobre spravy, drzte sa

goralenka
2. dec 2010

@zomata to ma mrziiiiiiiiiiiii ☹ to tu nikto nezlpesi priemer? ☹ neskusis predsa len krv? Mozno mozno...

matiasko
2. dec 2010

@zomata ahojky 😵
a kolky den si dnes? niekedy test neukaze a krv je pozit. aj ked u mna to tak nikdy nebolo 😒

zomata
2. dec 2010

dievcata ja som uz mala 2x transfer, 1x neuspesny a test biely ako sneh, z druheho mam krasnu babiku a na 7 den dialnice a teraz zasa belota...poznam svoje telo, cela som bola napuchnuta prsia velke, teraz nic, som back v normale ... ja som velka realista a znasa sa to fakt v pohode ked uz mame zorku a 9 zmrzliniek, snad sa nejaka este zahryzne 😉 ja teraz davam ale pauzu, zacala som novu pracu, velmi ma bavi, chcem nieco dokazat takze dalsi transfer na jar

goralenka
2. dec 2010

@zomata moja ja mam teraz vsetky priznaky, ale len mozu byt a neviem, stale si proste myslim, ze to bude negativne...
a kedze den transferu sa nerata, som teraz osmy den, na test je priskoro a mam uz neprijemny pocit.... ono to nie je o priznakoch ☹

zomata
2. dec 2010

@matiasko dnes som 9 den

matiasko
2. dec 2010

@zomata no ja som tiez toho nazoru,ze na 9 dnik aspon duch ,ja som momentalne 6 den po KET a to je moj 5 transfer. tak uvidim.teraz mi vkladali iba 1 bobacika prvojadro tak sa necham prekvapit .vzdy mi vkladali pri ET 2 babulky a pri KET aj 3 baulky a nikdy nic. mala som ich aj po PK aj nie ,uvidim ,ale velku sancu tomu nedavam

zomata
2. dec 2010

mne doktor povedal ze ked sa raz chytilo tak ze sa urcite chyti este ale treba trpezlivost ... no uvidime aky bude dalsi pokus...zmrzlinky vymynieme a ked nic tak nic na dalsie IVF uz nepojdem ....drzim palce

matiasko
2. dec 2010

vsak aj my mame este 3 po PK. a ja som si tiez povedal ,ze ich miniem a na dalsie 3 IVF uz asi nepojdem.nemam na to uz ani trpez. ani chut ani nic uz som s toho dost unavena aj s tych neuspechov aj liekov aj zo vsetkeho 😝

goralenka
2. dec 2010

ja som si teraz tiez urobila.. osmy den ale nie z ranneho mocu... negativne..
neviem ci to je skoro alebo negativne.. neviem.. takze sa mozno pridam k neuspesnym 🙂

matiasko
2. dec 2010

@goralenka ja chcem skusit zajtra 7 den a potom cca 10 a 12 a ked nic tak sa nato vyprdnem aj tak si myslim ze na cca 9-10 den by mal byt dusicek aspon po limite 😉

goralenka
2. dec 2010

@matiasko no ja som osmy den a nebrala som z ranneho mocu... skusim este o dva dni... je to uplne ciste...

matiasko
2. dec 2010

@goralenka budem moc moc drzat palceky 😵
moc som verila ,ked som citala tvojem priznaky 😉
ja si nic nepripus lebo viem ,ze tie lieky robia svoje mam za sebou uz 5 transfer ,tak viem o com hovorim .
skus neskor z ranneho mocu je viac koncent.
moc ti to prajem 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre