Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

goralenka
6. dec 2010

@valery08 v stredu...dakujem aj ked... ale to je jedno.. mne sa podbrusko zase ozyva odrana od toho orgazmu..ale zase to moze byt aj tym, ze dnes som to mala dostat a blokuje ma utrogestan,,,

lilly77
6. dec 2010

@valery08 chcem mať istotu aj ked si nemyslím že by hcg stúplo aj potom čo som celý víkend prerevala bola som totalne vystresovaná no človek nevie istota je istota a keby to bola hlúposť tak by mi lekárka nebrala ešte raz krv tak trošku dúfam v zázrak 😒

valery08
6. dec 2010

@lilly77 zázraky sa určite dejú moja 🙂

lilly77
6. dec 2010

@valery08 hm zatial som to ešte nedostala tak trošičku dúfam 😖

goralenka
6. dec 2010

@lilly77 ty dostavas aj cez utrogestan? ☹ ja vacsinou nie... ale sranda ze ja uz tyzden UPLNE SUCHO! Ani naznak vytoku, nic, dokonca ani po tom orgazme, co ja zvyknem tiect jak studnicka.. nic, sucho.. nechapem to.. dokonca ani utros moc nevyteka, len co mi zostane na papieri a aj to len trosku... ja som cela nejaka divna...

valery08
6. dec 2010

@goralenka my s lillynkou sme utrogestan vôbec nebrali, len estrimax a duphaston. A ja tiež nemám nejako extrémne zvýšený výtok.

lilly77
6. dec 2010

@goralenka ja beriem len duphaston a estrimax no čo som čítala diskusie tak baby písali že to dostali ešte než šli na krv takže ešte brali lieky zatial nemám žiadne špinenie proste nič .Veta dr Krajkoviča :preto pokiaľ nekrvácate, pokračujte v užívaní liekov .Tak predpokladam že krvacať možeš aj počas brania liekov.

goralenka
6. dec 2010

@valery08
@lilly77 no ja som vzdy dostala tak 2 hodiny po tom, ako som mala si dat dalsiu davku utrogestanu....takze u mna to je zase ine...

lilly77
6. dec 2010

hm neviem,škoda že tu nechodí nejaký lekár aby sme ho vyspovedali 😉

matiasko
6. dec 2010

babulky moc vam nechcem brat nadeje ,ale podla vlastnej skusenosti ja som nikdy po KET nekrvacala vzdy som zacala az ked som vysadila lieky cca 3 den ☹
a bola som 3 x na KET a vzdy to tak bolo 😒

lilly77
6. dec 2010

@matiasko ja sa na to nespolieham ja len tak trošičku dúfam aj ked šance su maličké no krv pojdem skor pre pokoj na duši 😖

matiasko
6. dec 2010

ja viem babulky aj mna caka krv v piatko na 14 den po KET 😔
vcera som si robila testik poobede na 9 den a ani dusiik na nom 😖
tak viem ako sa citite 😢
vkladali mi 1 bobacika prvojadro ,tak uz od zaciatku som tomu nedavala velke sance 😠
mame sice este 3 po PK ,ale tak skoo si po ne asi nepojdem ☹ nemam na to nervy a chut a momentalne ani peniazky 😲

goralenka
6. dec 2010

@matiasko mne iluzie nezoberies, ja tomu uz tiez neverim.. len mi trosku nahlodalo mysel to rano... fakt, taku hroznu bolest som este nezazila..a uz vobec nie po orgazme... neviem co sa v tej maternici deje ale nieco sa tam dialo... mozno len je prilis nastimulovana, ale to by som uz krvacala aj cez utrogestan.. neviem.. ale uz neriesim

lilly77
6. dec 2010

@matiasko 9 den ešte nemusí byť nič vidieť.Ja fakt nechápem prečo všetci chodia na krv 14 den alebo 10 a potom aj 14 a u nás len 10 😒 .My sme na tom finančne tiež asi tak 😒 ešte som aj ostala na marodke aby sa bublinky mali lepšie a zbytočne ☹ . 😠

valery08
6. dec 2010

@lilly77 a nepýtala si sa dokyho na mrazáčikov?

matiasko
6. dec 2010

@lilly77 no u nas po ET sa chodi na 10 a 14 den tak ze 2x
a po KET sa chodi az na 14 den po 😉
a ty kde chodis do CAR ? ja osobne si myslim ,ze na 9 by mal aspon ducha ukazat 😖
no ja nastastie mam dovolenku 🤐 ,lebo som jej mala este dost tak som to teraz vyuzila.vies ja som skusala aj lezat a byt doma a skusala som byt 4 dni po transf. doma a potom do prace a ,,FURT,, nic 😝 ani tak a ani tak
tak ja uz neviem ☹

lilly77
6. dec 2010

@valery08 pýtala ale vraj mi neviem povedať mám mu ešte zajra zavolať tak snád tam ešte nanučikov máme ☹

valery08
6. dec 2010

@lilly77 takže opravujem sa držím palce aj na zajtra, aby tam nanučiky boli 🙂 a aj na stredu, aby sa ten zázrak stal 🙂

lilly77
6. dec 2010

@matiasko nemusí sa ukázať už som dnes písala goralenke príklad Valery robila testik 10 den ráno a nič tak .Celá nešťastná šla na krv a poobede jej lekár potvrdil tehu. 😉
@valery08 ty to sem musíš písať dva krát denné aby si kočky povzbudila 😀

lilly77
6. dec 2010

@matiasko chodim do gyncaru všetko je tam super,lekár super. Len tomuto nerozumiem 😒 Ja som prvé dni tiež ležala ale asi ani to neni dobre len ja mám takú prácu že robim 12tky a aj nočné a vela stresov hlavne teraz pred vianocami

lilly77
6. dec 2010

@valery08 Ďakujem. 🙂

goralenka
6. dec 2010

@lilly77 no ja som si robila aj dvanasty a nic 🙂
len keby mi tie bolesti prsnikov, naduvanie a bolesti podbruska presli, nech mozem zacat piect na vianoce!

valery08
6. dec 2010

Kočky, len na testíky určite nedávajte, viem o tom svoje 😠 .

goralenka
6. dec 2010

@valery08 Lenze ja uz nemam ani tie hrozne stavy co som mala. Zostali mi len prsia, naduvanie a obcas sa ozve podbrusko. To je vsetko.

katyka10
6. dec 2010

ahojte dievcata.na nete moj priatel zistil ze tehotenske priznaky sa mozu prejavit teplotou 38 aky mate na to nazor?

monka88
6. dec 2010

ahojte babenky!ako sa mavate?Co nejake nove pozitivne testiky nic?
Ja som dnes na obed zacala krvacat ☹ a desne ma bolelo bruchooo ☹
Volala som do Gf tam mi povedali,ze mam vsetko dalej uzivat a prist zajtra na krv...
Takze este ani jednym pozitivnym testom clovek nema nic vyhrateee ☹ ☹ ☹

annamary27
6. dec 2010

@monka88 juj moja,to mi je lúto,neboj bude dobre,možno sa len trošku ms ukázala,aby si nezabudla ako vyzerá.aj ja idem zajtra na druhú krvičku,tak sa možno vidíme. 😉 držím palčeky.

ondre
6. dec 2010

@annamary27 Ahoj. preco musis ist este aj zajtra na krv? to nestaci iba raz?ozaj pozerala som tie vitaminky co uzivas. tu kyselinu listovu si uzivala aj pri prvom ET?

annamary27
6. dec 2010

@ondre ahoj,u nás v centre sa chodí na krv na 10ti a 14ti den po Et kontroluje sa tým či stpúpa hcg tak ako má.Ja užívam Femibion 800 už asi 2 ak nie 3roky v kuse od kedy mi to doporučila moja gyn.

ondre
6. dec 2010

@annamary27 a myslis si ze je uz na to neskoro ked vo stvrtok idem na OPU?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre