Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majka2309
21. feb 2009

matiasko....ja chodim do Gyncaru do KE....vytok je rovnaky ako pred MS....preto stracam nadej

bobjan
21. feb 2009

ležali ste doma po ET? Ja som fungovala normálne, navarila,...akurát nedvíham ťažké, ale inak všetko...

majka2309
21. feb 2009

bobjan....co je to ET?

bobjan
21. feb 2009

Matiasko a ako je tebe??

Majka, EmbryoTransfer 😉

majka2309
21. feb 2009

jaaaj jasne....ja po prenose normalne chodim do prace....doma by som sa asi zblaznila..tak aspon trosku pridem na ine myslienky

adra17
21. feb 2009

bobjan, ja sa bojím testovať, možno zajtra, ak nevydržím... U mňa je to už aj tak jednodňový zázrak, lebo vždy som už na 6. deň po ET začala špiniť. Ale ako píšem, necítim sa najlepšie

matiasko
21. feb 2009

majka hlavne nestresuj a mysli pozit. babuliatkam alebo 1 neviem kolko ti ich vkladali
to neprospieva 😉 aj mna boli obcas brusko na mrchu.musis byt v klude a mysliet na to ze sa to podarilo
a ono sa to naozaj podari. 🙂 vsak 50% je psychika .ja viem je to velmi tazke.ja som to 1 krat tiez tak prezivala
a 3 den od ET som uz bola v CAR lebo mi nebolo dobre mavala som strasne migreny a tam mi povedali ze to vyzera ze sa to nepodarilo.vies ja som od 1 dna bola dajako negat. naladena a nevislo to. ale teraz som tak pozit. a myslim ze by to teraz aj mohl klapnut.tak hore hlavku hladkaj busko a tes sa ze mas v brusku babuliatko 😀

adra17
21. feb 2009

Dievčatá a mali ste aj PK?

misik1
autor
21. feb 2009

dievcata vsetkym vam drzim palce... 🙂 nech su testy s // alebo az krvne s vysokym hcg. 🙂

matiasko
21. feb 2009

ja som mala aj pk.a citim sa prsia ma zacali boliet tak vcera. pri et nebleli 🙂
trosku sa mi toci hlava ale to moze byt aj z utrosu 😝
vkladali nam 3 chrbacikov balstoc. 2 slabsie a 1 silne tak im moc moc veri ak prezili
pk,rozmrazenie a nasledne dlenie tak su to bojovnici!!! 😉
pri et som asi 2 den pri vkladani zistila tak malilinkatu razeninku krvi na papieri a
potom nic asi 2 dni a potom sa to zopakovalo.teraz ni klop klop tak dufam ze je vsetko ok 🙂
a mrchu som dostala na 34 dc

matiasko
21. feb 2009

vkladani utrosa som myslela.
adrea ja som nespinila a nevislo to 😝
to je u kazdej inac.

adra17
21. feb 2009

Matiasko, s toľkými vytrvalcami Ti to musí vyjsť, všetkým nám držím palce do šťastného konca!!!!!!!!!!!!!!

matiasko
21. feb 2009

to boli nasi posledny mali sme 7 embryo 5 prezili pk
2 mi vlozili pri et ale neujali sa tak sm mali 3 chrobacikov zmrazenych
a mi sme dali sancu vsetkym.ak to ani teraz neklapne tak ma caka laparka
na odstranenie vajcovodu nieje funkcny a mam len 1. som po 2 mimomatermic.a
1 operacii cysty a tam mi poskodili aj tento vajcovod a z vajecnika ostal len taky pahylok
ale neva aj na nom sa vajka vytvarali 😉
moc nam vsetkym drzim palceky nech sa nam to podariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

matiasko
21. feb 2009

majka vytok moze znamenat aj uhniezdenie
niektte babulky aj krvacali a boli tehu. 🙂
pokial to nemas z krvicky potvrd.tak si tehula a hotovo 😀

bobjan
21. feb 2009

Matiasko, super bojovníci. Ja som doma na PN, ale od stredy sa chystám už do práce 😉

Ležala si doma potom, či si fungovala normálne?

Všetkým nám držím moooc palce, nech to výjde 🙂

majka2309
21. feb 2009

matiasko...jej chcela by som mat tvoj optimizmus....

bobjan
21. feb 2009

Adra, ja som mala PK.

Dali ste si pohár vína po ET, alebo vôbec nič???

matiasko
21. feb 2009

bola som po KET doma aj som lezala 2 dni s takymi prestavkami bola som z muzickom na nakupe na kavicke s kamoskami a tak tak pianko.v pondelok uz idem do prace. 1 krat som skoro 4 dni prelezala a nic tak tentoraz som bola tak v pohodke ale nic tazke som nerobila 🙂
majka ja som 1 krat bola na tom ako ty.ale musis to brat ako to pride treba verit a ono sa to podari
ale netreba sa na to moc namotavat za kazdu cenu.
jedna babula pisala ze jej doki povedal ze raz sa to podari kazdej 😉 tak ze skor ci neskor budeme tehule vsetky 😀.a ja som si tak povedala ze preco by to nemohlo byt aj prave teraz
tak ze tak .

bobjan
21. feb 2009

Matiasko, tak som to aj ja praktizovala...pohoda, klídek, tabáček.
Verím, že nám ten optimizmus vydrží a dobre dopadne🙂

Kde si bola v CAR?

majka2309
21. feb 2009

matiasko...ved na druhej strane mas pravdu....a este mame zmrazenych 9 🙂...tak ak nic teraz tak skusime na buduce..a ty si bola uz kolko X?....

matiasko
21. feb 2009

mam to v pase v Gyn Fiv bratislava
bobjan a ty?

bobjan
21. feb 2009

Majka, nesmieš myslieť pesimisticky. Hlavu hore a ver, že nič nie je stratené🙂 Tak si to užívaj 😉

bobjan
21. feb 2009

aha, som si to nevšimla...ja vo FC teraz...

Majka 9 mraziačikov? To je super, my žiadneho ☹ 😔 😢 😢

majka2309
21. feb 2009

bobjan....ono to je ta najvacsia chyba,ze ja som hrozna pesimistka...ale musim sa snazit s tym nieco robit...snad sa ten vas optimisticky pohlad trosku nalepi aj na mna...som rada ze som medzi vami

pahu
21. feb 2009

Ahojte 😀 Prepáčte že som sem tak vhupsla, ale mám po ET, v utorok...a celkom by som chcela vedieť ako sa cítite 😵

bobjan
21. feb 2009

Majka, neprivolávaj si nič dopredu, takže pekne hlavu hore a teš sa s bambuľkami v brušku 😉 o.k.??

bobjan
21. feb 2009

Pahu, ahoj🙂 Držím palce!!! ja normálka, pocity ako na mrchu sem-tam a prsia trochu naliate..inak nič....

A ty? Oddychuješ?

majka2309
21. feb 2009

bobjan...ok moja...dakujem....ty si kedy bola na ET?

matiasko
21. feb 2009

je majka hura tak ze sme ta trosku povzbudili 😉
9 mrazacikov tak to je krasa 😅
ja som teraz po neuspesnom 1 et mala ket.
bobjan neva ty ich aj tak nebudes potrebovat 😉 nerozumiem tomu teraz...............

majka2309
21. feb 2009

pahu...aj ty si bola v utorok na ET?...takze sa testujeme spolu 2.3.??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre