Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cora41
15. máj 2013

@adriana89 dakujem moja, podobne, teraz este pockat na srdiecko a potom budem kludnejsia...

rusalka22
15. máj 2013

@adriana89 a ako sa volá to centrum ? V reprofite mi povedali že v septembri môžem ísť už tak mi to aj tak vychádza ... Ak mi to teraz nevyjde tak pôjdem o mesiac este na posledné KET a ak nič tak reprofit... Este ani dnes nič necítim :(

adriana89
15. máj 2013

@rusalka22 kliinika ReproGenesis v Brne

adriana89
15. máj 2013

@rusalka22 a neni su tam ziadne cakacie doby dneska zavolas zajtra prides a potom sa dohodnete od akeho darcu chces oni tam maju nieco moozno budu mat to co bude vyhovovat tebe a pokial nie taak do 3 tyzdnov mozes mat vklad...ta asistentka mi pisala...ja som sa o tom informovala lebo tu na konikovi mam svoju IVF skupinku a zaujimala som sa o tom aby som to napisala do skupinky ze mozno to pomoze niekomu...urcite odporucam tuto kliniku....maju hlavne zahranicnych zakaznikov a je lepsia ako reprofit teda aspon podla mna...

rusalka22
15. máj 2013

@adriana89 Ďakujem veľmi pekne pozriem sa na to 🙂 a cena nevies? Lebo v reprofite ma to vyjde cca 4000€

adriana89
15. máj 2013

@rusalka22 musis tam napisat o co mas zaujem a poslu ti cennik...ale asi take istee ako v reprofitee vaznee neviem....daj mi vediet ked sa ti ozvu 😀

rusalka22
15. máj 2013

@adriana89 Ok ďakujem veľmi pekne 🙂

sefinka
15. máj 2013

@cora41 gratulujem takze som sa az tak velmi nesekla 😅 tesiiim s Tebou

sefinka
15. máj 2013

@michelitta @rusalka22 @mauerka ako dievcence? aspon jedna dobre spravy?, 😕

mauerka
15. máj 2013

@sefinka Ja asi dobre 🙂 ale len tak "potichucky" zatial...

rusalka22
15. máj 2013

@sefinka moje nič... Ani kríže ani bruško :( a to som už 3 deň po ketku... A ty ako?

cora41
15. máj 2013

@sefinka dakujem krasne 🙂

cora41
15. máj 2013

@mauerka drzim velmi prsty 🙂

mauerka
15. máj 2013

@cora41 aj ja vam 🙂

lucyfromuk
15. máj 2013

@sisi13 No tak to sme potom rovnake 😀 Inak my ideme zajtra na kontrolne sono, 10 dni po potvrdeni tehu a ty ides kedy?

lucyfromuk
15. máj 2013

@cora41 Moja gratulujem ti a prajem vsetko ale naozaj vsetko len to dobre 🙂 Davaj si na seba pozor, kazdy den sa prechadzaj a hlavne ziadny stres. 😉

cora41
15. máj 2013

@lucyfromuk dakujem krasne 🙂 a vy ste na tom ako? ozaj, ktory den po ET si mala to super vysoke HCG 2790? kedy sa chystate na sono? 🙂

lucyfromuk
15. máj 2013

@cora41 No mne brali krv na 15. den, to bolo tych 2790 a na dalsie sono mame ist zajtra, len mam problemy, prisli na mna celodenne nevolnosti ( za tyzden som schudla skoro 3kg) a taka vodova hnacka. Nic nejem, uz som taka vysilena 😒 Volala som aj do centra, tak mi povedali, ze si mam ist do lekarne po probiotika, smectu a zivocisne uhlie. No ide ma porazit 😒 O mna ani tak nejde, len sa bojim ci to drobec vsetko vydrzi, ale verim ze ano! A ty este nemas ranne nevolnosti? A kedy mas ist znovu na sono? Kolky den po ET si bola druhykrat na krv? Bolo vidno aj gestacny vak, ci este nie? 🙂 Juj, tesim sa s vami, ze to takto krasne vyslo 🙂

sefinka
15. máj 2013

@rusalka22 ja dnes 10. den po ET a zacala som spinit........................ 😒

rusalka22
15. máj 2013

@sefinka neboj čítala si už veľa krát že to este nemusí nic znamenať môže to byt implantačné špinenie

sisi13
15. máj 2013

@lucyfromuk my ideme budúci utorok...držím palce, nech srdiečko riadne bije...🙂

sisi13
15. máj 2013

@sefinka neboj, ja som tiež špinila a sme tehu...🙂

michelitta
15. máj 2013

ahojte kocky,ja nic,este aby mi nebolo luto tak rano taky riadny duch na teste,volali z krvi ze hcg 0,10..takze 5.pokus v keli..uz fakt neviem..uz sme samoplatcovia len neviem kedy mozme ist dalej ci po 3 mnzsoch alebo uz tu dalsiu..zas si nechcem moje vajecniky znicit nadobro☹ brala som gonal,merional a cetrtide spol 9dni..dnesk vytiahnem korcule a pojdem lozit na skaly..tehulkam gratulujem!!🙂🙂drzkajte sa nech to rastie! @mauerka moja super,ake si mala hcgcko??drzim palce!🙂🙂🙂

karkana
15. máj 2013

@cora41 🙂 🙂

gabcino
15. máj 2013

@stastenka42 Ahoj moc drzim palceky. Poslala som ti spravu na IP ak budes mat cas prosim odpis mi, dakujem...

cora41
15. máj 2013

@michelitta moja, na skaly utekaj, korculuj aj za mna a depky odozen odo dveri kade lahsie!! na soft mozes ist hned a tvojim vajecnikom to neuskodi, to je podstatne mensi naport ako normalne IVF... skus si kupit DHEA - ja odkedy to beriem, tak som vzdy otehotnela, nedonosila sice, ale zatial otehotnela.. skus..hlavu hore kamoska, cest la vie 🙂

adriana89
17. máj 2013

@cora41 co to je DHEA?????

cora41
17. máj 2013

@adriana89 ahoj moja, nestiham 🙂 DHEA je pripravok na skvalitnenie zenskych vajicok, hovori sa mu aj hormon "mladosti" a obycajne sa dava zenam, co maju malo kvalitne vajicka...

adriana89
17. máj 2013

@cora41 a v akych tabletkach to je to sa da niekde len tak kupit alebo treba recept na to??

mauerka
17. máj 2013

@adriana89 Na SK DHEA nekupis, ale pozor, on je to v podstate steroidny hormon, kt. sluzi ako prekurzor pre produkciu dalsich hormonov v tele, ale casto sa v tele premiena na muzsky testosteron. a to by bolo pre tvoj pripad dost nevhodne.
Proste je to hormon a tu by som si dala pozor, min. si vo svojom HP co ti robili v CAR celkom presne chackni, aku hladinu DHEA mas /urcite ti to spolu s ostatnymi horm. vysetrovali/. Ja som ho mala dokonca jemne nad normu a keby som len tak bola kupila a nasadila, lebo "baby na MK beru", tak by sme mozno neboli ani tam, kde sme. Opatrne s nim.
Existuje x inych dostatocne vhodnych a nie tak riskantnych doplnkov, kt. priamo al. nepriamo mozu ovplyvnit plodnost a mozno aj kvalitu vajicok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre