Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

smoulinka13
28. feb 2014

@vanushka ja viem to cakanie je najhorsie preto som isla dnes a nemusim cely vikend trpnut ci ano alebo nie.....a mas aj mrazacikov? my mame 4 a rozhodujeme sa ci si dame 2 alebo nie.teda my chceme ale tam nas odhovaraju....fakt teda neviem co je lepsie..

smoulinka13
28. feb 2014

@vanushka jaj ano mas 6 mrazacikov 🙂) takze si davas dve,tebe povedali v Care ze je tam niake riziko?

vanushka
28. feb 2014

@smoulinka13 ahoj, mam mraziacikov, 6 kusov. 🙂 ja budem davat len po 2, ja si to tak prajem.... kazda zena sa moze sama rozhodnut 🙂 tazko povedat co je lepsie, jeden car dava 2, druhe car dava len 1....hmmmm, neviem.
Ked si uz 1 mala, mozes skusit teraz 2 .... aky ty mas pocit ???

na pripravu ku KET musis nieco brat ? lieky myslim..-

smoulinka13
28. feb 2014

@vanushka my sme chceli aj pri ET dve ale v Heliose je s tym problem len tak ti to nedaju iba kebyze na tom doslova trvas..a nas odhovorili ale teraz uz chceme.lieky netreba brat ziadne...az od toho 14 DC utros...ale podla rad inych bab pijem alchemilkovy caj, cervene vinko a papam chuli papricky 🙂) ze to pomaha na sliznicu..

basha070
28. feb 2014

@smoulinka13 ahpj uvidis ako to ubehne a hor sa na KET. Budem na teba mysliet. Tfuj ftuj a daj vediet co a ako.

smoulinka13
28. feb 2014

@basha070 dakujem len mam dilemu ci 1 alebo 2..teda ci na to daju.lebo pri ET nechceli nam dat dve...v heliose s tym robia problem...

basha070
28. feb 2014

@smoulinka13 ja som si dala dve a urobila som som to znova tak. A nech idu do kelu. Tvoje telo, tvoj vyber.

smoulinka13
28. feb 2014

@basha070 dufam ze mi to povolia ale vsak musia nie?

basha070
28. feb 2014

@smoulinka13 ja si myslim, ze ano. Pokial nemaju opodstatneny dovod si mysliet ze by si to nedonosila, tak ti musia dat 2 ak chces. Vsak su tvoje. Snad ich presvedcis. Teda ak budes chciet. Opatruj sa. A vinko si daj aj za mna 😵

matulka2314
28. feb 2014

@smoulinka13 ja som tiez davala dve a dala by som ich stale

smoulinka13
28. feb 2014

@basha070 dufam ze ich presvedcim 🙂 a budem mat 2 bojovnikov 🙂 dam vediet...a pripijem si dnes aj na teba nech sa ti dari 🙂

smoulinka13
28. feb 2014

@matulka2314 ale asi nie v heliose ze...tam sa toho uplne strania

matulka2314
28. feb 2014

@smoulinka13 tak to niesom neviem preco to tak robia ked skoro vsade ti davaju dve ved uvidis popytaj sa ich

smoulinka13
28. feb 2014

@matulka2314 vsak to, v inych centrach s tym vobec nie je problem, ale budem trvat na svojom 🙂)

anuska30
28. feb 2014

Je to zvlastne.?my chodime do Martina a pytala som sa na dve a vraveli,ze je to nasa vec.Ja mam tiez dilemu ci jedno alebo dve.

zuzzi08
28. feb 2014

@matulka2314, @smoulinka13 Mne v Heliose povedali, že dávajú radšej jedno embryo, pretože úspešnosť tehu narastá nie počtom vložených embryí, ale počtom vkladov. Preto odporúčajú vkladať iba jedno. Ale je to každej z nás vec, či chce jedno alebo aj 3 😀 . Platíme si to z našich vreciek, tak keď na tom budete trvať, nemôžu vám povedať, že nevložia dve. To je môj názor a moja skúsenosť s Heliosom. 🙂

moncibubu
28. feb 2014

@lucinda17 dnes som 9 den po KET.

moncibubu
28. feb 2014

@basha070 dakujem krasne, strasne sa tesime, ale vsetko ukaze az krv a ultrazvuk v stredu

moncibubu
28. feb 2014

@smoulinka13 drzkam ti velmi palce, aby sa to v marci podarilo a nasla si si na testiku svoje vytuzene // 🙂

moncibubu
28. feb 2014

@vanushka dakujem pekne, a ti ides kedy na krvicku, ale este sa to tam moze ukazat a ked to nevyjde, tak ta tam cakaju mrazacikovia, na Ket pojdes taka uvolnenejsia, a to urcite vyjde, Ket je dokonca uspesnejsi ako Et

anaba1
28. feb 2014

@smoulinka13 To ma mrzi,ze ti to nevyslo..ja som spinila uz na 10. den a dr. povedala, ze teda mam prist na krv na 13.den, nech ma uz netrapia..uz jej to bolo asi jasne, ako to skoncilo..
Tiez idem na utz 12.3. do heliosu MT a o 5 dni vklad - KET. Snad nam to vyjde.

vanushka
28. feb 2014

@moncibubu az v utorok 04.03 idem na krv. 😖 ale zaujimave ze testy su negativne ale aj ms nemam...tentokrat je to take zvlastne...ale neverim ze som tehu. Snad na KETku sa podari 🙂

smoulinka13
1. mar 2014

@anaba1 tak sa 12.3 stretneme v heliose, dufam ze nam KET vyjde!!!

smoulinka13
1. mar 2014

@moncibubu dakujem snad sa podari 🙂

tinnna1
1. mar 2014

Ahojte baby, potrebujem poradit, som uz po tretom IVF, vkladali mi 19.2. dve embrya a teraz v piatok som mala prvu krv, vysledok 102,9 hcg. Myslite ze je to dost? Naposledy som mala na prvej krvi 106 a bolo z toho mimomaternicove tehot. Co si myslite? Kolko ste mali hcg na 9-10 den a bolo to uspesne? Dakujem vopred

basha070
1. mar 2014

Ahoj, ja som mala na 13 den po ET 78. Takze urcite je to dost. Neboj, drzim palce !

maxilienka
2. mar 2014

caute. Ja som dnes skusala testnut - som 8 den po ET (po PK) a nic - je to negativne. Dufam, ze je to este skoro

vanushka
2. mar 2014

@maxilienka to je este za skoro 🙂 skus o par dni. Beries Utrogestan alebo Agolutin ?

smoulinka13
2. mar 2014

@maxilienka este je skoro, skus o 2 dni 🙂 neboj

maxilienka
2. mar 2014

@vanushka beriem Utrogestan. A mam pocit, že nemám vôbec žiadne príznaky - nič ma nebolí, nepichá, nemám ani brucho veľké...toto je už 2.IVFko - veľmi chcem, aby to už vyšlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre