Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

angel74
4. júl 2014

@ingrid0105 vkladali mi jedno uz posledne 6dnove

wanda1986
4. júl 2014

@angel74 a to je to prave, uvidis 🙂

katka17044
4. júl 2014

@ingrid0105 držím palce v tom Brne

katka17044
4. júl 2014

@angel74 držím palce

katka17044
4. júl 2014

@casperka1980 držím palce

angel74
4. júl 2014

@katka17044 dakujem...dufam ze to dopadne tak ako ocakava kazda z nas 🙂

angel74
4. júl 2014

@wanda1986 dufam ze je to ten original este aj farbu malo inu ako tie predosle take opalenejsie🙂🙂🙂

ingrid0105
4. júl 2014

@angel74 no a toto sa uvelebi u teba a uz ta neopusti 9 mesiacov 😀

santeema
4. júl 2014

@ingrid0105 Ingridka aj v iscare mt su velmi prijemni ludia, ja som kvôli pristupu zmenila blavu ferticent za iscare mt a su tusim aj lacnejsi ako helios, ale nie som si ista. kamoska co mala chuda asi 15 vkladov neuspesnych si velmi helios martin nechvalila. vzdy iny lekar, len ich stale nahovarali na dalsie ivf, ona je uplne v poriadku aj jej manzel je rovnako stara ako ja a vajicok mala vela, a neodporucili im vôbec nic ine ani tie imuno...alebo daco. vzdy chuda vklad preplakala, bola potom tehotna niekolkokrat a vzdy to skoncilo ma. ale ty sa rozhodni podla pocitov, to je vtedy najlepsie. inak v tej blave mala sestricka pri telefone eci typu...boze tie mamicky stale vyvolavaju, ake su nedockave, ved som im predsa povedala kedy maju volat a ani jedna nevola ako ma. chapes, ty si cvaknes 2 000.-eur a viac za ivfko, volas tam a pocuvas taketo komenty🙂.

katka17044
5. júl 2014

baby kedy ste po vysadení liekov dostali menzes? Ja som štvrtok poobede vysadila zatiaľ nič už by mohla začať

wanda1986
5. júl 2014

@katka17044 ja som 23 vysadila a 26 prisli. ale po ET to trvalo dlho

katka17044
5. júl 2014

@wanda1986 super ja som po ket tak hadam zajtra... nech to mam za sebou a potom mozem zacat behavat a konecne niekam plavat 🙂

wanda1986
5. júl 2014

@katka17044 ja sa na ten beh odhodlavam tiez 🙂 ale som začiatočnik a pisala som tu aj do skupiny o behani,nech mi poradia,ale siiiilno ma odignorovali :D a plavat som bola 🙂

ingrid0105
5. júl 2014

@santeema uvidim, uz mam termin nebudem to menit, dam si tam previezt poskednych mrazacikov a KET podstupim tam. a dovtedy budem vediet zhodnotit ci zostat ci zmenit centrum zas...vyberu je habadej, mne ide o ten pristup hlavne, v GF obtazuju moju lekarky maily, a mam pocit ze aj moja zvedavost 😒

ingrid0105
5. júl 2014

@katka17044 2 dni, myslela som ze budem krvacat ako jatocna krava a zatial celkom v pohode, len prvy den dost velke bolesti a ja vydrzim vela

wanda1986
5. júl 2014

@ingrid0105 ja pijem zeleny jačmen a kramy presli ze som ani nevedela ze ich mam 🙂 asi to ma vplyv na to 🙂

maxilienka
5. júl 2014

ahojte baby 🙂 to cakanie po ET je neskutocne dlheeeee. Dnes je 5. den od ET - vkladali mi 2 trojdnove blastocystičky (6bunkove), na prvu krv idem 10.7. a druhu 14.7. Toto je uz 3.IVF a modlim sa aby to vyslo! 2x som mala PK a vklad na 5 den - vzdy sme mali problem, ze blastocysticky neboli najkvalitnejsie, tak sme sa teraz rohodli vlozit na treti den - a boli aj v Embryoscope, tak snad vybrali tie NAJ NAJ NAJKRAJSIE! Myslite, ze uz by som mala mat nejake priznaky? Lebo mne nic nie je....prsia nebolia, brucho nemam nafuknute,...ach, to cakanie je nekonecneeeeee

deni73
5. júl 2014

@maxilienka Mne vyšlo 3. ivf, a nemala som žiadne príznaky, iba pozitívny tehotenský test. Držím palce.

ingrid0105
5. júl 2014

@given no ako si dopadla na krvi? mozno treba dat tomu fakt len cas a podari sa aj prirodzene 🙂 budem drzat palce

ingrid0105
5. júl 2014

@maxilienka no velmi drzim palce do tretice vsetko dobre sa vravi 🙂 chodis do GF ci?

zuzina1881
5. júl 2014

@maxilienka ahoj, drzim palce 🙂 ja som po KET mala od zaciatku nafuknute brusko, pocit ako na menstruaciu. A dnes som uz v 9tt 🙂
3dnove nie su blastocysty, tie maju uz viac ako 100 buniek 😉

maxilienka
5. júl 2014

@ingrid0105 ano do GF - to je jedine centrum v SR ktore ma Embryoscope. Dakujem, dufam ze to bude platit, ze do tretice vsetko dobre 🙂

maxilienka
5. júl 2014

@zuzina1881 dakujem 🙂 ano mas pravdu - chcela som napisat trojdnove embryjka 😉

ingrid0105
5. júl 2014

@maxilienka tak ked boli tak ostro sledovane 🙂 tak to vyjde

santeema
5. júl 2014

@maxilienka ja som pripad ako deny73, ziadne príznaky iba o 9 mesiacov krpec, ale tiez az na 4ivf, velmi drzim palce, ja chcem ist tento mesiac do 5 ivf, ale uz posledného, velmi si tiez zelam, aby sa to podarilo aj druhy krat

ingrid0105
5. júl 2014

@santeema klobuk dolu tolko pokusov, mozno aj mna caka tolko ale ked ma byt na konci babatenko tak to ustojim, budem brat lieky, budem priberat , budem nevrla a nervozna ale potom nastane klud a pohoda 😀

maxilienka
5. júl 2014

@santeema neboj, ak si to budeš veľmi želať tak sa to určite podarí 🙂 tiež budem držať palce!

katka17044
5. júl 2014

@wanda1986 ja lubim beh ale na zaciatku som ho nenavidela a myslela som ze neodbehnem ani 1 km problém s dýchaním ale časom som to zvládla je to fajn a na čerstvom vzduchu

casperka1980
5. júl 2014

baby mám očakávať aj nejaké ťažkosti po ET? vyskytol sa u niektorej z vás po et ohss syndróm? Po opu mi tvrdili, že mi nehrozí.. tak sa nemusím bať? dosť som čítala na nete a niektorým vypukol práve po et... prosím poradte.. vďaka

maxilienka
5. júl 2014

@casperka1980 neboj. Kolky den si po ET? Ja som dnes piaty - a citim sa v pohode. Ale je to teda individualne. Keby si mala mat OHSS tak to urcite zistis a nie je to narazove ale postupne - nafuknute brucho, takzkosti s dychanim a bolesti - to spoznas. Drzim palce nech to vyjde! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre