Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
7. apr 2009

mimka...ano do ET..po ET uz nie... 😉 prajem vela stasticka..aby ti to vyslo tak ako mne... 😵 😵 😵

dicinka1
7. apr 2009

videla som tvoj fotoalbum..ste sympaticky par 😵 😵 😵

mimka30
7. apr 2009

Dicinka ďakujem, si veľmi zlatá aj ty s manželíkom 🙂 A krásne vecičky si si nakúpila- teda pre bábenko.
Ty si chodila do KE?

dicinka1
7. apr 2009

ano do KE..do gyncaru 😉 a ty?

mimka30
7. apr 2009

Ja chodím do FC v Blave, ale rozmýšlala som na KE, lebo ja som rodáčka od Košíc, takže asi keď nám to nevýjde teraz, tak vyskúšam v KE. Ja som vo Ferticente spokojná, len tam stimulujú len Merionalom a pri prvom som mala málo folikulov, tak mi zvýšili teraz dávku na 5 denne, tak uvidíme, čo to spraví. Ja som sa do Blavy vydala- aj keď stále rada chodím k nám na východ 😉 🙂
Inak v KE sú dobrý odborníci, lebo aj kámoška tam na prvom ivf otehotnela. Pozerám, že termín sa ti už pomaly blíži. 🙂

dicinka1
7. apr 2009

mimka..hej...uz sa mi to krati..konecne..lebo tych 9 mesiacov cakat na babo je katastrofa...a davat na seba pozor,aby som neublizila BOBIKOVI 😀 mne vyslo az 2 IVF..ale asi to tak malo byt si vravim,lebo by sme nemali kpu veci co mame teraz...predtym som mala malo vajok..len 4..a z toho len 2 prezili... ☹ a ani jedno sa neuchytilo ☹ stimulovala som fostimonom...ale ja som sa dopredu na to pripravovala ze to nevyjde..rozmysala som pesimisticky...

o necely rok sme sli znovu..v auguste sme sa do toho pustili...a chcela som zmenit lieky a neprestala som doverovat doktorovi HERMANOVI...dala som si na schvalenie GONAL...a zaplatila som si vsetko na zvysenie uspesnosti... 😉 mala som 19 vajok..z toho sa oplodnilo 14 po icsi..a prezilo 7... jedno mi vlozili a 6 zmrazili 😉 tak este ma cakaju o 2 roky dalsie deticky... 😉

dicinka1
7. apr 2009

a dakujem za pochvalu tych veciciek 😵 😀 z takej velkej lasky som ich kupovala 😵

dicinka1
7. apr 2009

hlavne je mysliet optimisticky..stale..a nevzdavat sa..nepodliehat tomu,ze co ak sa nepodari..hladkat si brusko..rozpravat sa s vajkami co v tebe rastu..a potom s babetkom 😉

mimka30
7. apr 2009

To je krásne Dicinka 🙂 Tak 19 vajok je teda úžasnééééé 🙂 Ja som mala na uzv 16, po OPU 9 a z toho len 4 také nič moc 😒 Vložíli mi 2 embryjka, ale nič. Ani PK nebola ☹ Icsi sme mali aj my. Škoda že vo FC nerobia asistovaný hatching. Ja som si to chcela nechať urobiť, ale už to nerobia.

Veľmi ti držím palce, nech pôrod prebehne hladko a malinká je zdravučká na svete. 🙂
A ty si si dávala vložiť jen 1???Nechcela si viac? Ja som teraz rozmýšlala, keď sa zadarí, tak dám vložiť 3.

dicinka1
7. apr 2009

mimka..pocas stimulacie ste sa s manzelom nemilovali nahodou?lebo tak vedia vajka popraskat..pri tom tlaku...mozno preto si mala menej vajok 😕

mimka30
7. apr 2009

Práveže nie. Doktor nám to zakázal. Aj som nosila voľné oblečenie, dokonca som bola aj PN aby som sa nenamáhala. Škoda, že bolo tak málo. Teraz si pichám 5 ks denne. Vlastne dnes som si pichla prvú a v sobotu mám ultrazvuk, tak dám vedieť, koľko je tam.

dicinka1
7. apr 2009

mimka..ja som velmi chcela dvojky 😵 😵 😵 ale kedze som mala OHSS tak mi doky neodporucal davat 2..alebo viac...on nechcel dat ani to jedno..ale ja som mu stale klamala..ze sa mam dobre,ze mi nic nie je..ale oklamat som ho nemohla..videl na utz,ze mam zvacsene vajecniky..a ze to asi boli...a ja ze nieeeee..vobec...aj sa mi tazko dychalo..som sa bala,ze zomriem..ze prestanem dychat...suhlasila som aspon s tym jednym..a doky mi povedal,nic sa nebojte...vy budete isto tehotna....lebo tie co maju OHSS tak maju vacsiu sancu ze sa babo uchyti 😉 a tak sa aj stalo... 😀

u nas v gyncare sa dava aj take lepidielko..ak si priplatis.. 😉 to je skoro to iste co asistovany hatching 😉

dicinka1
7. apr 2009

mimka..jasne ze daj vediet...budem ti silno drzat palceky..nech sa to podari 😉

mimka30
7. apr 2009

Dicinka aj teba všetko dobré a hneď budem informovať čo a ako 🙂
Ďakujem ti krásne za informácie. Veľmi mi pomohli, lebo sa viem lepšie orientovať. Idem si pozrieť naše úžasné slovenské správy v TV 😀 Ja sa ešte ozvem. Zatiaľ pa, pa a držkaj sa aj s Emkou 😉 🙂

jaja1118
7. apr 2009

luly 🙂 🙂 🙂 jupiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

luly3
8. apr 2009

😕 😕 😕 krasne ranko 🙂 🙂 🙂 všetkýýýýýýýýýýýýýým 😉

mayka
8. apr 2009

luly aj tebe. 😉
Ako tehulka? kedy ides na krvicku? Som zabudla. Ale tusim az v utorok, vsak? A kam ty chodis do centra? Ved ked ides v utorok tak sa tam mozno aj stretneme teda ak chodis do GF.
😅
Dicinka aj ja som mala asistovany hatching. A podarilo sa. Mne to odporucili a vyslo to. Uz zacinam byt nervozna z utorka, kedy uvidim svoju maternicu a to co je v nej. My sme vkladali dve ale myslim ze bude len jedno mimi. Neviem mam tusaka a aj podla vysdky hcg to tak vyzera. Hlavne aby tam nejaky krpcek bol.
Inak od rana mi je dost zle. Ale negrciam - zatial .

luly3
8. apr 2009

mayka ajoj hej v utorok idem na krvičku do GF 😅
možno sa vidíme 😕 😀

dicinka1
8. apr 2009

mayka.....uz to zacina.. 😝 😝 😝 a ochvilku budes grckat 😉 😲 😝

kacarina
8. apr 2009

aj ja uz by som sa zase rada zdravila so zachodom kazde rano (kto by to bol povedal, ze sa na take budem tesit 😅 ..) ... zajtra volam do centra, kedy mam prist, 10. a 11. DC mam na velkon. nedelu a pondelok, asi nebudu nadseni 😅 .... no ale ked treba ultrazvuk, tak treba ... estrofem mi "chuti", prska po nom rastu 😀 tak co noo... Joj, uz sa zacinam tesit 😅

janames
8. apr 2009

Ahojte baby neviete inak ze na kolkaty den po KET by sa maly zahniezdit ti maly bojovnici?

luly3
8. apr 2009

a kolky si teraz ty???
moja to je individualne podla embria podla maternice
maš po PK alebo zygody embrija????

janames
8. apr 2009

dneska som 6 den inak napises mi ze co to je to zygody embryia?

luly3
8. apr 2009

zygoda je jednodnove embrijko zamrazene a vlastne ked ho rozmrazia tak
ma ešte malo buniek asi 8 buniek a po PK je blastcista 100 bunkova

mayka
8. apr 2009

luly,
ked ma zbadas ozvi sa budem rada. ja tam budem isto uz okolo 7,30 aby som bola vybavena sup sup.
😀

janames
8. apr 2009

dakujem za info ja mam tak PK blastcista

luly3
8. apr 2009

vtipalku ta nepoznám :- 😀 😀 😀 😀
napiš nejake poznávacie znamenie 😕 ,ale ja tam
dorazim asi až okolo 8.15 hod ale nahoda je blbec
možno akurat dojdem skor 😉 ja to mam do ba cca 100 km
tak podla cesty

mayka
8. apr 2009

luly,
no to mozno budem aj vybavena tak budem mavat s fotkou. 😀

luly3
8. apr 2009

😉 ok fotka v ruke bude mayka s krpcom 😀 😀 😀 😀

mayka
8. apr 2009

no su len dve moznosti ako ma spoznas, bud budem vyskerena ako orech a budem machrovat v cakarni s fotkou v ruke alebo vybehnem urevana a smutna. Ale verim ze to bude ta prva moznost. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre