Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rearo
13. apr 2015

Ked mi potvrdia tehotenstvo ja budem robit dalej....musim

natalca
13. apr 2015

@sweeti ak budes tehotenstvo dobre znasat, mozes pokojne chodit do prace, ak by si trpela napr. nevolnostou, tak ta doki urcite vypise, rovnako ak by sa pridrzuli ine neduhy 😉

ivka3901
13. apr 2015

Ahojte tak dneska som mala KET v Brne v RP

dancez
13. apr 2015

@ivka3901 kolko si platila? kolko ste vkladali?

katkafs
13. apr 2015

@ivka3901 drzim palceky nech ti to vyjde !

ivka3901
13. apr 2015

@dancez no moj príbeh je dlhší je to moje 6IVF takže do IP a vkladali sme po jednom

meaningful
14. apr 2015

@sweeti Drzim palceky

silvia545
14. apr 2015

@majkulik ahoj,držím silno pršteky 🙂 koľko dní si po ET ? 😉

aklama
14. apr 2015

ja som dnes 6. deň po Et, skusila som testik a je tam slabučka čiarka.Myslíte baby že sa môžem pomalinky začať tešiť?

silvia545
14. apr 2015

@aklama potichúčku sa teším s tebou 😉 aké embryjko ti vkladali ? 🙂 aké máš príznaky,že si tehu ? 😉

aklama
14. apr 2015

@silvia545 Dakujem...vkladali mi 2 päť- dňove po Pk.no práveže dnes ma cely deň pobolieva podbruško ako pred mrchou... 😒

majkulik
14. apr 2015

@aklama 6ty den - moze ist este o pregnyl. ak ti bude silniet, tak sa mozes tesit. ale 6ty den je este velmi skoro

majkulik
14. apr 2015

@silvia545 dakujeeem, KET bol 11.4., takze 3 den. 😀

aklama
14. apr 2015

@majkulik no ale ja som si pregnyl nepichala 😖

majkulik
14. apr 2015

@aklama tak nieco podobne. velmi ti prajem, aby ciarocka silnela a my sa tesili s tebou . . . uvidis zajtra

aklama
14. apr 2015

@majkulik dakujem.zajtra rano spravim znova ,dufam ze bude silnejsia.

majkulik
14. apr 2015

@aklama ked bude silniet tak sa vsetky tu tesime s tebou

silvia545
14. apr 2015

@aklama určite sa jedno z nich pekne uhniezdilo 🙂 alebo obe 🙂 na zajtra držím palce nech čiaročka silnie 😉

silvia545
14. apr 2015

@majkulik ja 12.4 😀 takže 2 deň 😉

majkulik
14. apr 2015

@silvia545 jeeej, super. tak to budeme obdobne s vysledkami. budes testovat? Ja ano - 21./22. abysom bola pripravena na vysledky z krvicky.

aklama
14. apr 2015

baby teraz sa na mňa sestra vykričala, že by som sa nemala kupať ale sprchovať.čo je na tom pravdy? 😕

silvia545
14. apr 2015

@aklama má pravdu,,len sprchovať 😉

silvia545
14. apr 2015

@majkulik ti poviem,že budem mať aj strach testnúť 😕 😕 a ako sa cítiš? 🙂

aklama
14. apr 2015

@silvia545 ta akože super lebo doteraz som sa každý deň kupala ☹

silvia545
14. apr 2015

@aklama do akého centra chodíš ? mne dr. po vklade vravel ,že 5 dní po vklade sa nekúpať,,len sprchovať,,ja sa aj tak len sprchujem 😉

aklama
14. apr 2015

@silvia545 do iscaru v Martine.O kupani mi nikto nič nespomenul.Iba že nemám cvičiť , namáhať sa a také veci....

majkulik
14. apr 2015

@silvia545 aj ja budem mat strach, ale uz to mam nacvicene 🙂
ako sa citim? no picha ma v podbrusku a pobolieva ma, prsia mam kazdym dnom vacsie, zozrala by som aj kona (chudak nas pes, sa mi vyhyba), zla som jak cert, ale inak - nic vynimocne 😀 predpokladam, ze za to moze utrogestan.
Ale v mysli si predstavujem drobienky, ako ich objimam, ukazujem im v spomienkach lasku a vsetky nadhery sveta, aby videli, kv comu sem maju prist. . . ako som pisala - magorim, takze zatial nic vynimocne 😀
a ty?

majkulik
14. apr 2015

@aklama pridavam sa k @silvia545 . 5 dni po vklade - kludovy rezim - ale nie stale lezanie, nedvihat tazke veci, necvicit, neskakat, nekupat sa. a snazit sa mat ustalenu teplotu bruska - cize neprikladat ziadne teple a zohrievajuce predmety.

aklama
14. apr 2015

@majkulik akože všetko doržané len to kupanie nie...Snáď to nejak nepoškodilo..uvidíme.Už to nevrátim... ☹

stastenka42
14. apr 2015

@aklama ja som tiez mala 6 den taku a teraz mi uz vyvadza v postielke 🙂 a tie bolesti bruska patria k tomu, maternica sa zacne roztahovat takze to je ako ma byt. .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre