Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dia001
25. nov 2015

@meli8412 boze to je krasa!!!!!gratulejem ti!!!!!

evit81
25. nov 2015

@nikus47 tiež mám slabšie pobolievanie - asi menej ako pred menzes a hlavne ma nebolia kríže. Tie ma normálne pred menzes bolievajú viac ako podbruško. Musíme vydržať. To dáme a prvého sa tešíme! Ja mám iba utrogesan 4-0-4. Je to riadna otrava, ale vzdržíme, to je z celého procesu najmenej. Do kedy ti kázali užívať utrogestan? Ja mám v papieroch napísané najmenej do 10tt.

evit81
25. nov 2015

@meli8412 ďakujem za povzbudenie. Verím, že teraz sa dočkáme a v lete si to malé baby darujem k 35ťke 🙂

mozartka
25. nov 2015

@meli8412 krásna fotka, tiez mam len nase su take malinke este, podla MS som v 9tt a podla ultrazvuku 7+2tt a 7+6tt.

stella25
25. nov 2015

@mozartka ahoj a koľko tvoje merajú? Ty si bola tento týždeň na ultrazvuku? Mne je od dnes strašne zle od žalúdka. A moce sa mi hlava užskoro dva týždne. Ja som sa tešila, že ma nevoľnosti minú, ale asi nie.

mozartka
25. nov 2015

@stella25 mala som trosku krv na intimke tak som sa musela ist namiesto piatok este pondelok na kontrolu. Nakolko ide o dvojickach 1. babo 8mm a 2. babo 13mm. Podla dr pri dvojickach je to o.k. Tiez mam taky zaujimavy zaludok.

malik
25. nov 2015

@meli8412 kraaasa 😵 a kolko ste merali?

@stella25 ja som v 12tt a nevolnosti mam stale, ale uz sa to lepsi. 😉

stella25
25. nov 2015

@mozartka no ja idem tiež teraz v piatok. Tak som zvedava,lebo minule som bola mierami za tebou. Ale na dvojky sú miery ok a teda sa pekne obe vyvíjajú -🙂

@malik mne práve zle nebolo, len mi všetko smrdí a mäso špeciálne. A to som ja masová 🙂. Teraz by som len zeleninu a ovocie jedla.
Chcem ostať doma ba PN, myslíte, že mám doktorovi to na rovinu povedať?

malik
25. nov 2015

@stella25 ano, povedz mu to, aj ja som PN od pozitivnej krvi ;) myslim, ze stym nebude mat dr. problem 😉

leto79
25. nov 2015

baby, same pozitivne spravy! Super! Ja mam sono az v utorok, ale dufam, ze uz bude srdiecko. Neviete ako sa pocitaju tt po ET/KET? Niekde som citala, ze sa ma brat do uvahy ta 5dnova PK, cize mam od poslednej MS odcitat 5 dni?

mozartka
25. nov 2015

@leto79 ja som po ET a mam 2 rozne tt, podla MS 9+2tt a podla ultrazvuku 7+2tt a 7+4tt.

leto79
25. nov 2015

@mozartka no asi podla sona je to najpresnejsie, lebo nikto nevie kedy doslo k zahniezdeniu

mozartka
25. nov 2015

@leto79 ale asi zakladny termin porodu ostane az na konci podla MS

zuzulik27
25. nov 2015

baby, dnes na 14ty den mi vysiel negativny ultrazvuk. na krvne vysledky cakam. doktor povedal ze je tam mozno dajaka malinka bodka. ale ze to este ultrazvuk nemusi zachytit plod po 2 tyzdnoch. tak ako? ak by tam bolo babo uz je ho nejako lepsie vidiet? uz by tam bola bodka ktora by jednoznacne znamenala babo? mam v tom chaos, testy tehot. mi vysli negativne. mam este dufat? ci uz nie? dakujem

zuzulik27
25. nov 2015

zabudla som napisat ze som 14den po vklade 1 embrya.

zuzulik27
25. nov 2015

a aby to nebolo divne tak este musim dodat ze pisem v sestrinom mene, mne sa moje deticky podarili ani neviem ako 🙂 nespravodlivy ten osud je....

mozartka
25. nov 2015

@zuzulik27 14d po ET, na ultrz. nemusi este nic ukazat, hlavne aby krvicka bola pozitivna, drzim palce

meli8412
25. nov 2015

@mozartka Dvojicky su vzdy mierne pozadu, ale ked sa narodia, dozenu vsetko 🙂 Drzim palce!

meli8412
25. nov 2015

@malik Nehovoril mi velkost, iba tolko hovoril, ze velkost podla tyzdna , ale o 4 tyzde pojdem a mi spravy genet. uzv a odbery.

zuzulik27
25. nov 2015

@mozartka to by bolo super, lebo si neviem predstavit to sestrine sklamanie a napokon aj sklamanie nas vsetkych ☹

meli8412
25. nov 2015

@leto79 Moje bambuliatko meria podla poslednej ms, podla mna sa ma tak ratat, lebo ked tak ratam a rozmyslam, po oplodneni este embryjko putuje do maternice a este ked pred tym sa dostane spermia do vajicka, u nas to vsetko urychlia, pri icsi a vlozeni priamo do maternice.

ema0408
25. nov 2015

ahojte. ja som tu prvýkrát. super, ze nieco taketo existuje. Chcela by som sa spytat, ci po vlozeni embya ste citili nejake bolesti, pichanie...lebo ja som presne tyzden po ET, ale mam pocit, ze nic vyrazne necitim, niekedy trosicku pri chodzi, ale nic vyrazne..trosku sa bojim, ci to nie skor zle znamenie ako dob re...DR. mi este vravela, ze sa pravdepodobne u mna rozbehne hyperstimulak, lebo som mala trosku zväcseny vajecnik, a zatial nic...

nisa_666
25. nov 2015

@ema0408 ahoj ja som mala vklad sobotu 21.11 a v nedelu vecer som citila pichnutie take celkom ostre potom jemne pichanceky asi 3 min, od vtedy nič take iba tlak, aj ja mam ohss, bude dobre neboj. Ver bublinke. Ja som dnes 4dni po et plus ten den ale ten sa nerata

ema0408
25. nov 2015

@nisa_666 ja paveze príznaky ohss nemam, aj ked doktorka vravela, že mam na to nabeh a ze vtedy je vacsia pravdepodobmost uchytenia vajicka...tak preto som trosku vytrasena, kedze velmi, okrem bolesti prs, co je asi sposobene utrogestanom, skoro nic necitim...a chodis do prace, či si na PN?

dohna
25. nov 2015

@nisa_666 Ahoj aj ja som mala vklad 21.11 kedy budeš testovať ?

nisa_666
25. nov 2015

@ema0408 ja som pn. Ja som malabm iba vadsie vajecniky 5 cm. Inak nič. Prsia bolia z utrošu, ja mam aj dennu teplotu nie bazalnu okolo 37 vecer 37,1, vraj to je tiez dobry znak, uvidime.

@dohna kde si bola na vklade??? Ja iscare. Testujem každy den aby som vedela ci sa vyplavuje hcg, pichli pregnyl v den vkladu tak aby som si nemyslela, že som tehu a bol by to pregnyl.

dohna
25. nov 2015

@nisa_666 ja som bola v brne ale pregnyl som si pichala 2 dni pred vkladom

pitufinka
25. nov 2015

@dohna pred odberom nie? ja som mala dva dni pred odberom 😲

pitufinka
25. nov 2015

@leto79 ahoj mne pocitaju normalne od poslednej ms 🙂 .. dnes mi lekarka vysvetlovala ze vdaka pk sa moze odlisovat o par dni ... 🙂

pitufinka
25. nov 2015

@mozartka ja som tiez mala na zaciatku tak ako ty, a uz to maly dobehol a sme presne ako podla posledneho menzesu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre