Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
8. dec 2015

@nikus47 kazde tehotenstvo je ine, ja som 15tt a bolo mi zle iba poobede a na zaciatku ma bolelo pod bruskom, akoby som mala dostat ms. Viem, mala som priznaky, ale toto je moje 3.tehu a predosle 2 nic, boleli ma prsia a to bolo vsetko. Teraz ma prsia vobec nebolia.

dohna
8. dec 2015

@nikus47 ja by som mala byť dnes 4tt+5 a tiež ma bolia len prsia, na sono som ešte nebola idem až 18/12 ale verím že je všetko v poriadku, som po 1 IVF a testíky boli a sú stále pozitívne🙂 neboj všetko bude ok 🙂

ema0408
8. dec 2015

@nikus47 ja mam sono den po tebe a mam presne to čo ty...teda skoro ziadne príznaky...tiez mi to je divne, ale aspon nemame nevolmosti...toto je moje prve tehotenstvo, tak to teda neviem porovnat...ale zatial okrem citlivých, bolavych prs a bolesti krizov, nic ine necitim..

nikus47
8. dec 2015

@ema0408 mna ani prsia ani nic neboli.bojim sa ze sa mi zopakuje to iste co minule.premaha ma strach zo straty opat.nech sa snazim akokolvek nemysliet nato zle nedari sa mi to zial.stale si hovorim aj manzel ze vseyko je v poriadku a drobcovi sa tak paci ze mi nerobi zle a ze to drobec zvladne.o tyzden mam sono uvidime co mi povedia.tebe tiez drzim velmi palceky aby vsetko dobre dopadlo.lepsie som znasala cas na cakanie na odber krvi ako teraz na sono.neostava nic len pevne verit!

nikus47
8. dec 2015

@meli8412
@dohna baby ďakujem Vám vľmi pekne za povzbudenie.Ostáva len veriť maličkému, že to zvládne! 🙂 Aj Vám prajem všetko len to dobré!

vevericka13
8. dec 2015

ahoj babenky, tak ja mam vysledky z trombofilnych stavov pozitivne a musim ist k hematologicke, mali ste niekto taky problem?

ema0408
8. dec 2015

@nikus47 drzim palce, neboj vsetko bude ok🙂 ...ja si myslim, že ma prsia bolia z utrosu, lebo ma vlastne uz bolia od stimulacie...tak treba nam dufat, že malinke fazulky nas setria a ze nam nesposobuju bolesti a je vsetko ok🙂

meli8412
8. dec 2015

@vevericka13 ja mam vrodeny trombofilny stav. Su dva druhy, tí ktorí si pichaju fraxiparine a ktori si nepichaju. Ja som ten druhy pripad, pocas tehu som nemusela pichat.

linda10
8. dec 2015

Ahojte tak ja zajtra 9ty den po KET a ziadne priznaky absolutne od zaciatku.Uz tomu nedavam nadej :( Som smutna :(

vevericka13
8. dec 2015

@meli8412 ja mam tiez vrodene, ale musim este hematologicke, mam nejake tri mutacie genov nejaky homozygot a heterozygot, nejake g4 a dalsie veci mi spominal ale len do telefonu, musim este pockat na vysledky co pridu postou. porazi ma 🙂

meli8412
9. dec 2015

@vevericka13 drzim palce, aby setko dobre dopadlo a nech mas ten miernejsi trombofilny stav.

alica311
10. dec 2015

Je tu niekto s vyšším FHS?

vevericka13
10. dec 2015

@meli8412 dakujem

vevericka13
10. dec 2015

@linda10 a co hovori test? nemusis mat priznaky

linda10
10. dec 2015

@vevericka13 No test si budem robit zajtra rano ale nejak cely ten cas az doteraz mam pocit ze proste nie nevyslo to.Ale tak pondelok mam ist na krv tak uvidim.

vevericka13
10. dec 2015

zajtra by ti test uz mal tehotenstvo ukazat, ja som mala 9 po et slabu ciarku, ktora 5 dni nesilnela a nic z troho, hcg len 29 na 24 po et a o 5 dni znova uz nulove

linda10
10. dec 2015

@vevericka13 No prvy krat ked som mala et tak vtedy aj ja som mala slabu ciarku ale bohuzial nakoniec to neskoncilo dobre.A teraz ked som mala ket tak zajtra som 11 den po ket tak uvidim.Lenze pri et som mala pocit ze to vyslo mala som aj priznaky teraz nie takze preto si aj myslim skor ze nie -Ani si nechcem nahovarat ze ano.

vevericka13
10. dec 2015

@linda10 musis verit 🙂

linda10
10. dec 2015

@vevericka13 Tak mozno este taku stipku nadeje mam ale fakt len stipku 🙂Potom dam vediet.

maculicek1977
10. dec 2015

@linda10 EŠTE MUSÍŠ SILNO VERIŤ, ešte nič nemáš stratené, neboj všelijaké prípady boli. VER VER, a mysli pozitívne, ja viem, že je to ťažké, ale MUSÍŠ!!!!!!!

linda10
10. dec 2015

@maculicek1977 Dakujem strasne moc za povzbudenie ano uz len preto verim lebo ako vravis vselijake pripady uz boli.Tak skusim mat tu malu nadej.Dakujem potom dam vediet

tatianat1986
10. dec 2015

tak mne sa to nepodarilo, výsledok negatívny, čiže nie som tehotná.... ale ďakujem za podporu 🙂

linda10
11. dec 2015

Tak dnes som si robila test som 11den po ket a test snehobiely :(

ckatka
11. dec 2015

vkladali vam niekomu 3 embrya?
nam povedali ze nie su take dobre ze neodporucaju mrazenie,...a kedze sme mali oplodnene len 3 - ak by sme vlozili len dve, jedno by sa muselo vyhodit,...
tak mi dali vsetky tri a to mam 30rokov a prvy cyklus... neverila som ze sa to da 🙂
drzte palce....nech nemame sestorcata :D bohate budu stacit dve 🙂

linda243
11. dec 2015

@linda10 ahoj, ešte treba veriť 😀 aj ja stále dúfam 😉 Testy mám stále negatívne, ale keď som bola V stredu 14D po ET, tak mi povedali, že som tehotná tak napoli 😉 že mám Hcg na hranici, tak mi svitla znovu nádej. Dnes som bola znovu na krv A každú chvíľu očakávam výsledok. Bojím sa,aký bude, ale ešte stále verím ☺ 🙂

meli8412
11. dec 2015

@ckatka
@linda243 Baby, drzim palce, potom daj vediet, ako si dopadla

nisa_666
11. dec 2015

@linda243 držím palec moc moc moc

linda10
11. dec 2015

@linda243 Ahoj dakujem za podporu ale ja tomu uz neverim.Tebe drzim palce som zvedava 🙂

linda243
11. dec 2015

@meli8412
@linda10
@nisa_666 Takže volali a výsledok je negatívny 😢 😢😢😢ale všetkým ostatným držím palce

maculicek1977
11. dec 2015

@tatianat1986 nevešaj hlavu, neboj určite príde to vytúžené bábatko aj k tebe!! A čo ti odporučili teraz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre