Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
11. mar 2016

@mojpoklad jedno dieta mame z iui, boli sme na Antolskej, predtym sme boli v iscare BA, to bola pohroma, bol tam moj manzel aj u urologa a nic nezistil. Potom sme sli do tej Antolskej, tam ho poslali zas k urologovi, ale k inemu a hned mu zistili valikokelu, po operacii sa na druhy pokus podarilo iui a min.rok sme sa rozhodli znova a uz zase spg katastrofa. Tak ivf sme podstupili.

misela103
11. mar 2016

@1veverica dakujeme pekne... ☹

misela103
11. mar 2016

@mojpoklad a co ti povedali na konzultacii?? Lebo ja som uz teraz zvedava ze co bude dalej.... nemame ani mrazacikov

bella1303
11. mar 2016

Baby este by ma zaujimalo ako sa rataju tyzdne tehotenstav po Ket.neviete niektora?

mojpoklad
11. mar 2016

@meli8412 aj môj muž má varikokelu a v iscare povedali, že to nemá na to vplyv, bol aj u urologa Kuchárika v iscare....

mojpoklad
11. mar 2016

@meli8412 inak, nevieš ako to funguje na Antolskej, ešte predtým než som zistila, že mám asi endo, sme rozmýlali, že skúsime IUI na Antolskj, lebo je to tam výrazne lacnejšie, objednali na konzultáciu, ale dr. Maršík povedal, že na prvú konzultáciu máme prísť k nemu na Mýtnu??? prečo tam a nie na Antolskú? , ale teraz, keď mi zistili endo, tak to IUI asi nemá zmysel...

megan5
11. mar 2016

Ahojte,baby1verica a meli 8412 a kde mate tu endometriozu?len na vaječníku alebo v oblasti panvy,pri močovom mechuri?ja mam pri močovom mechuri..a gratulujem,ze sa podarilo..

mojpoklad
11. mar 2016

@misela103 ani my nemáme, dr. nám navrhla sof kvôli tomu, že som zle reagovala na klasickú stimulku, a mala som málo vajok, za posledné 3 msiace sa mi skrátil cyklus o 5 dní, tak mi dala spraviť komplet HP, AMH a imunológiu, teraz na poslednej kontrole mi zistila endometriózu na pravom vaječník + ľavý vaječník je zmenšený, takže mám prísť o 4 - 5 týždňov na ultrazvuk a do softu ideme v apríli, ak stihneme tak rýchlo našetriť :( , no čo ti poviem, išla som odtiaľ s plačom

1veverica
11. mar 2016

@megan5 ja mam v okoly vajecnikov a maternice. Ono ja som si tiez myslela ze to nic z toho, ale dr. ma predsvedcili ze to praveze tehotenstvo je na to uplne najlepsi liek

zuzanita444
11. mar 2016

@megan5 Ahoj, ja mam endometriozu na vajecnikoch a v malej panve, plus zrasty. Nakoniec 1.ivf bolo uspesne bez liecby endonetriozy.

bella1303
11. mar 2016

@sfera dakujem..to je ale po anglicky😱

sfera
11. mar 2016

Zaznacis ivf transfer day....a vpravo datum transferu a kolko dnove embryo vkladali...a uz len calculate my due date...pripadne nepreklada ti pc/tablet automaticky stranku?
Lebo tam je vsetko potom nizsie krasne rozpisane

sfera
11. mar 2016
bella1303
11. mar 2016

@sfera som cez telefon tak mi to nepreklada😱

sfera
11. mar 2016

@bella1303 tak mi posli udaje a ja ti na to kuk.... 😉

megan5
11. mar 2016

@1veverica no viem,ze tehotenstvom sa to znici..dobre sa to pocuva ze aj s endometriozou to ide..podarilo sa na prvy krat?

bella1303
11. mar 2016

@sfera transfer len vcera😉a bola to expandovana blastocysta.pred 4 rodmi som mala pk tusim 6 dni a teraz rozmrazovali tiez den dopredu tak neviem ako sa ta rata

megan5
11. mar 2016

@zuzanita444 super,ze aj ty si bola uspesna..ja idem koncom aprila na vklad..pijem nejake cajiky..tak dufam,ze ale imunologiu nemam zlu..mam iba zakladnu a ta je ok..nech sa ti dari aj nadalej..

zuzanita444
11. mar 2016

@megan5 Dakujem a drzim prsty v aprili 🙂 A to s tym vyliecenim endometriozy po tehotenstve, tak v mojom pripade to tak asi nie je, lebo ani teraz sa nam prirodzene nepodarilo...

macicka52
11. mar 2016

@bella1303 Ahoj, ja som po kete a rátali mi týždne podľa poslednej ms a potom podľa veľkosti plodu ale vychádza to tak približne rovnako.

megan5
11. mar 2016

@zuzanita444 hej,je to take divne,lebo aj mne povedali,ze by som mala prirodz.otehotniet a nic..zatial sa vobec nepodarilo..tak dufam,ze tento vklad sa uz podari..

megan5
11. mar 2016

@zuzanita444 a jedno babatko uz mas a teraz sa pokusate o druhe?mozno tie bolesti ti ale ustupili nie?

zuzanita444
11. mar 2016

@megan5 Hej to je pravda, bolesti uz nemavam ziadne. Rok sme sa pokusali o druhe prirodzene a nic, tak som bola teraz na ket.

chmurkaxy
11. mar 2016

Baby, ja som celkom mimo. Som dnes 11deň po KETe, na teste (gs mamatest, Woman Secret) max slabý duch,ale na väčšine nic. Keďže mi došli lieky,bola som si včera po ďalšie. A pýtala som sa sestričky,či môžem dnes prísť na krv,lebo zajtra odchádzame na týžden preč a mam ist v pondelok. A ona ze mam brat ďalej lieky a prísť až po,lebo zw dnes by bolo príliš skoro 😱
Mám inak stále kŕče ako na MS,mala som aj na 7 deň po ružový výtok trošku na papieri.
Myslíte si,že ešte je šanca na tehu? Lebo mne sa to zdá neskoro. Po et som mala ducha na 5ty deň, ale to som čakala dvojičky.

bella1303
11. mar 2016

@macicka52 dakujem za odpoved a gratulujeeem

sfera
11. mar 2016

@bella1303 da sa tam zadat len 5dnove embryjko, termin porodu by ti vychadzal 26.11. Akoze mala by si byt v 2+6 ,ale gestacny vek je 6dni
@macicka52 ano ano, lekar to aj tak upravi podla usg...ja som mala termin pri prvom 29.12.a maly sa aj tak narodil 2tyzdne pred terminom, presne 38+0 a na pokozke mal akysi prejav, ako keby som prenasala...

sfera
11. mar 2016

@chmurkaxy minule baby pisali, ze tie mamatesty teda nic moc....a 11.den po je skoro aj mne povedala koordinatorka a inak mi nevychadzalo,tak som musela vydrzat do 17.dna po ket...ale tak ja som mala jednoznacne pozitivny test od 7dna po ket, 5den len taky dusicek tam bol

bella1303
11. mar 2016

@sfera dakujem.len tak ma to zaujimalo

megan5
11. mar 2016

@zuzanita444 tak nech sa vam zadari..mozno moze mat aj partner zlu inunologiu?Neboli ste obaja na imunologii?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre