Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pufa
17. apr 2016

@22erik to su naozaj velmi nizke hodnoty. ja si myslim ze to mimomaternicove nebude, skor sa jednoducho tehotenstvo nevyvija. ja som mala ovela vyssie hodnoty, akoby pri tehotenstve. drzim palce nech nemusis abdolvovat ziadnu operaciu a mozte to skoro skusit znovu.

22erik
17. apr 2016

@pufa dnes ráno to mna vyšla asi patcetiˇetrova zrazenina a už mi aj bolesti ustoupili tak si myslím ze moje neprosperujuce tehptenstvo bolo ukončene a hlavne sa to zaobíde bez zákroku len teraz neviem ci si mam toto krvácanie zaznacit ako menštruáciu alebo menstruacia len pride ?

pufa
17. apr 2016

@22erik ja by som si zaznacila a potom uvidis kedy dostanes prvy menzes "po". na sono ale urcite chod.

22erik
17. apr 2016

@pufa to idem hneď zajtra nakoľko este v piatok som mala sliznicu vysoko mimochodom aj môj syn sa narodil 12.8.no v roku 1999😃

pufa
17. apr 2016

@22erik 🙂) taky drobný rozdiel

ereska
17. apr 2016

@lujzawp ahoj no co ako dufam ze ste v poriadku ?

meli8412
18. apr 2016

@lujzawp ahoj. Mas nieco nove? Vcera si bolabna pohotovosti?

lujzawp
18. apr 2016

@ereska
@meli8412 ahojte tak včera volala som do Martina a po rozhovore som sa rozhodla ostať doma,relaxovala som a vychutnávala pekny deň s mojím mužom🤗Dnes som urobila test rano tu su všetky.Už nekrvacam a zajtra budem vedieť presne na čom som🤔🤔🤔teším sa ,bojím sa ale čo ma byť bude...

dejna0412
18. apr 2016

Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať,kedy ste mali pozitívne testy?kolkaty deň po Et ??ďakujem 🙂

1veverica
18. apr 2016

@dejna0412 ahoj, ja som sice netestovala, ale 9den som bola na krv, a uz boli pozit.vysledky, testy asi az ten 14den, aby boli presnejsie, predsa len tie lieky to mozu skreslit 🙂

meli8412
18. apr 2016

@dejna0412 ja 8-9 den som mala domaci tehotensky test.

datelinka31
18. apr 2016

Tak dnes sme boli na ultrazvuku a videli sme ho pekne 🙂 vlozili sme dve embryjka a uchytilo sa jedno, tak som rada, ze sme sa tak rozhodli 🙂 konecne som si aspon trochu vydychla a zacala so sa citit ako tehotna 🙂 aj ked priznaky nie su stale ziadne, prave naopak, citim sa lepsie ako kedykolvek predtym 🙂

meli8412
18. apr 2016

@datelinka31 kazde tehu je ine,nemusis mat priznaky. Gratulujem! Uz bilo aj srdiecko?

datelinka31
18. apr 2016

@meli8412 asi ano, nieco sa tam hybalo, ze to je srdiecko. Dakujem, ze si ma podporovala, aj ked som si uz bola ista, ze z toho nic nebude. Ked si predstavim, co vsetko som robila.. A este sme boli aj v lunaparku na husenkovej drahe kde mi vytriaslo vsetky vnutornosti! Skoro som skolabovala ked som zistila, ze som tehotna..

meli8412
18. apr 2016

@datelinka31 vidis, nadej zomiera naposledy. Mozno iba ty si nevedela, ze si tehu a ostatne ano 😀
Drzim palce,aby tehotenstvo skoncilo so stastnym koncom o necelych 8 mes.

ereska
18. apr 2016

@lujzawp ahoj krasne tmavne drzim paste a kedy ides na krv ???

lujzawp
18. apr 2016

@ereska zajtra idem na krv už sa teším🤗

meli8412
18. apr 2016

@lujzawp To som velmi rada, ze uz nekrvacas. Krasne, nadejne testy, drzim silno palce 🙂

meli8412
18. apr 2016

@lujzawp potom nech ti povedia vysku hcg. 🙂

1veverica
19. apr 2016

@datelinka31 gratulujem 🙂 tymi priznakmi sa netrap, ja tiez nemam skoro ziadne, resp. sem tam nieco, bud rada ze si mozes uzivat tehu. Drzim velmi silno palceky aby to dalej takto skvelo pokracovalo 🙂

1veverica
19. apr 2016

@lujzawp drzim palce, urcite to bude pozitivne 🙂

lujzawp
19. apr 2016

@meli8412
@1veverica ahojte tak akurat som bola na sone a povedali mi,že to vobec nevyzera dobre.Mam sa pripraviť ,že to može byť mimomaternicove tehu ale mam počkať na krv čo bude ďalej🙄Sliznicu som mala len 4mm takže uvidím

1veverica
19. apr 2016

@lujzawp joj tak to mi je luto, ale este fakt pockaj, mozno sa to este napravi, presnejsie sono je az to druhe, a mas nejake vacsie bolesti? mimomaternicove tehu vraj boli dost.

meli8412
19. apr 2016

@lujzawp drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. Kedy budu vysledky krvi?

lujzawp
19. apr 2016

@1veverica nemam praveže žiadne bolesti ale som moc zvedava čo ma čaka🙄Je to fakt na nervy🙄Ale dala som si čukoladu

lujzawp
19. apr 2016

@meli8412 do 15:00 by som mala vediet čo ďalej🤔🤔🤔

1veverica
19. apr 2016

@lujzawp to si dobre urobila, pomaha na nervy, velmi ti drzim prsty, verim ze to bude ok, to ti fakt podla krvi povedia.Vydrz nejako.

22erik
19. apr 2016

@lujzawp hlavne kľud vsetko zavisí od HCG

22erik
19. apr 2016

@pufa konečne mi HCG kleslo vyhla som sa zákroku Tak aspon niečo dobre na tomto všetkom ...

pufa
19. apr 2016

@22erik aspon ze to, som rada. verim ze sa skoro zotavis a nabuduce sa budes uz naozaj tesit z pozitivneho vysledku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre