Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
11. máj 2016

@mariajuraj Uz sa neviem dockat, uz si pripadam, ako velryba na susi. Este 2-3tt musim vydrzat.
Krasne tehulkovanie so stastnym koncom.

mikema
11. máj 2016

@boba245 Neviem ci som citala to iste, ale ano, zijem podla toho, teda snazim sa amusim povedat ze som si toho v zivote kopec uz pritiahla, napr manzela- je vyzorovo aj povahovo presne taky o akom som roky snivala. Takze ja si to aj s tym babom tak predstavujem, ako sa vajko zahryzne a rastie a ako tu bude s nami... 🙂 A inak ja vzdy hovorim- ked aj nieco nevyjde, to je jedno. Tie dni plne optimizmu, dobrej nalady a prijemnych pocitov mi uz nik nevezme! A trapit sa budem potom, ked budem mat pre co a nie teraz, ked este nemam dovod. 😀

bobricek1979
11. máj 2016

@mikema krásne si to napísala ešte to dostať aj do mojej hlavy😖

mikema
11. máj 2016

@bobricek1979 to sa musí trénovať a aj tak občas človeka prepadne nostalgia.

boba245
12. máj 2016

@mikema Krasne napisane 🙂

boba245
12. máj 2016

@bobricek1979 staci zacat tak mysliet. obcas sa i ja pristihnem, ze nemyslim pozitivne, ale hned ako si to uvedomim, si tie negativne myslienky zatrhnem a nahradim ich pozitivnymi :D ... presne ako napisala mikema treba to trenovat 🙂

bobricek1979
12. máj 2016

@boba245 no musím skúsiť,ďakujem Vám ženy🙂

mikema
12. máj 2016

@boba245
@bobricek1979 tak tak. Trénovať. Na začiatku to príde človeku také umele ale po čase naozaj začneš myslieť pozitívne. Ja som kedysi bola pesimista a teraz som neskutočne optimistická a o to šťastnejšia v zivote... Dnes ráno prší a hned ráno som vstala so zlou náladou ale odmyslela som ju preč a uz som vysmiata 😀

mariajuraj
14. máj 2016

Ahojte. Taka intimnejsia otazka. 🙂 Akej farby vam vytekal utrogestan? Ja mam pocit, ze je viac zlty....

datelinka31
14. máj 2016

@mariajuraj biely. ale ked som mala spinenie, tak tiez trosku dozlta, teraz zase biely.

mariajuraj
14. máj 2016

@datelinka31 tak akurat som sa vratila z pohotovosti koli spineniu. A mala som aj trocha krvi pri utreti....ajaaaaj....☹ . ty si len spinila na hnedo alebo aj s krvou?

meli8412
14. máj 2016

@mariajuraj Co ti hovorili lekari? Dostala si duphaston?

datelinka31
14. máj 2016

@mariajuraj iba nahnedo a raz po ultrazvuku vaginalnom som mala aj cervenu krv, ale to som vedela, ze je z toho, lebo ma tam dost tlacila.. Co ti povedali?

mariajuraj
14. máj 2016

@datelinka31 hmmm..ja som bola na prvy ultrazvuk vcera. Tak mozno z toho to bolo. Lebo aj hned po ket som spinila s krvou ked som prisla domov. Moc mi toho nepovedali....len ze som 5 tt+2, videli gestacny a zltkovy vacok( to aj moj doktor vcera) a ze do 12 tt sa to stava....

bobricek1979
14. máj 2016

@meli8412 ahoj Melineviem či si dobrepamätám ty si mala hatchngove blastocysty na vklad?ďakujemza odpoveď🙂

bobricek1979
14. máj 2016

@meli8412 hatchujuce ci ako sa to vola

meli8412
14. máj 2016

@bobricek1979 Ja som mala 3 dnovu kultivaciu, ale zvycajne tieto embryjka su z pk.

bobricek1979
14. máj 2016

Aha ďakujem@meli8412

meli8412
15. máj 2016

@bobricek1979 Zial som ti v tomto nevedela pomoct.

mariajuraj
15. máj 2016

@meli8412 ahoj. Nedali mi nic lebo mam utrogestan. Hematom tam nastastie nie je. Mozno cievka praskla ako sa zvacsuje vacok...nevedeli sa vyjadrit ze z coho to moze byt. Vraj sa to stavado 12 tt...

meli8412
15. máj 2016

@mariajuraj Drzim palce, aby sa to uz nezopakovalo. Drzte sa.

bobricek1979
15. máj 2016

@meli8412 ajtak ďakujem🙂

hranoska
15. máj 2016

Ahojte,ja som mala vo stvrtok ET embryjka HB,ale uz sa neviem dockat kedy prejde 14 dni a pojdem na krv 😊 Toto je moje prve IVF, dufam,ze aj posledne..mame zamrazene dalsie 4 embryjka..ja uz by som najradsej testovala kazdy den 😂

hranoska
15. máj 2016

@mikema ahoj moja,ty dnes ako??nejake nove priznaky? 😊

mikema
15. máj 2016

@hranoska nič nové, priznaky sú preč, teda už len prsia bolia ale zvyšok už prestalo. Neviem ci je to dobré znamenie alebo zle. Asi to nie je žiadne znamenie 🙂 a ty ako?

hranoska
16. máj 2016

@mikema ja asi tak isto, nic specialne sa nedeje..dnes som uz v praci, tak sa trosku odputam od sledovania sa 😀

mariajuraj
16. máj 2016

@meli8412 zatial to prestalo. Klop, klop, klop. Rano som bola u lekara koli ten mykoze co ma trapila ale nic mi na to nedal, vraj kym mam utros, tak mi nic nemoze dat. Ozaj, ked som sla rano k dokimu, tak som zapila jeden utros a ked som prisla domov, jeden som vlozila. Uplne som zabudla na to ze som rano jeden zapila. Hadam som nic nezbabrala, jed citam ze niektore vkladaju aj 4-0-4 🙂

mijonka
16. máj 2016

Ahojte baby. Chcela by som sa Vas spytat na priznaky po KET???? Toto bol moj 3.KET a na 9den po oplodneni mi vysiel test negativny. Som z toho vystresovana. Priznaky mam take, ze ma neskutocne bolia prsia,bolesti v podbrusku ako pri ms od prveho dna vkladu aj zavrate. Teraz neviem ci je tymi hormonmi alebo to vyslo. Len ten test ma znepokojuje. Prosim poradte!!!!dakujem

mariajuraj
16. máj 2016

@mijonka ahoj. Este pockaj par dni s testom. Ja viem, lahko sa to hovori. Vkladali ti blastocystu? Mala si pk? Lebo to zavisi aj od toho...a priznaky vovec neries. Mna po et, aj po prvom ket aj po druhom bolelo brucho aj prsia veeelmi a teraz vobec nic. Je to individualne. Bohuzial neostava ti nic ine len pockat. Drzim palce 🙂

mijonka
16. máj 2016

@mariajuraj ano vkladali mi blastocystu vraj vybornej kvality a mala som aj pk. Ja som mala kazdy KET ine priznaky preto neviem co si mam mysliet. No co uz len pockat. Mame este 3 mrazacikov 😯 snazim sa mysliet pozitivne. Dakujem za povzbudenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre