Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
25. máj 2016

@blackrose Clovek nikdy nevie, sice som nekrvacala ale tiez som mala bolesti ako pri ms. Drzim silno palce. Keby nahodou, mas nejakych mrazacikov?

meli8412
25. máj 2016

@blackrose Kam chodis do car?

blackrose
25. máj 2016

@meli8412 este mame 2.... chodim v BA do Repromedica

krkoskova33
25. máj 2016

@1veverica ešte zatiaľ nie trocha sa toho obávam, na začiatku som bola rozhodnutá že počkám až na kontrolu ale keď vás vidím ako sa tu tešíte s testíkmi tak neviem či to vydržím 🙂

meli8412
25. máj 2016

@blackrose Tu nepoznam. Poznam Iscare a Antolsku. Drzim silno palce, aby si mala o nedlho vytuzene 2 ciarky na teste a potom mimi v naruci.

blackrose
25. máj 2016

@meli8412 dakujem pekne 🙂

boba245
25. máj 2016

@blackrose silno drzim paste nech to dobre dopadne. A mas pravdu , po viacerých sklamaniach je tazsie udržať si pozitívne myšlienky. Sama neviem čo by som robila, ale drzim Ti silno paste aby embryjko vydržalo a bolo silné .

dadka0110
25. máj 2016

@blackrose a kolky den po si?
ja dnes 9 den po ET a tiez som zacala dost silno spinit a sem tam krv....ale vsetko je tak ako ma byt...

blackrose
25. máj 2016

@dadka0110 ja som 8 den po a nie je to spinenie, je to normalna mrcha aj s krvmi ako normalne! Tebe este drzim palce.

blackrose
25. máj 2016

@dadka0110 oprava "s krcmi"

vtacatko2
26. máj 2016

Dobre ráno dievčatá dnes som 8 deň od vkladu a test je takyto. Nie je síce silná ale ešte nikdy som nemala čiarku. Takze aspoň toto je dobré. Ze to vôbec vo mne je. Ze nie som úplne neplodna 🙂

dadka0110
26. máj 2016

@blackrose tak sme na tom asi rovnako .... ja dnes tiez uz klasicky MS....🙄....v pondelok idem na krv ale uz som zmierena s tym ze nic z toho nebude 😶......ale clovek nikdy nevie a mozno ssa nam drobce udrzia .... a ak nie tak nevadi vsak raz nam to vynst musi hadam 😃

dadka0110
26. máj 2016

@vtacatko2 gratulujem ☺

vtacatko2
26. máj 2016

@dadka0110 dúfam že je to pozitívne, za dva dni zopakujem.

dadka0110
26. máj 2016

@vtacatko2 ano ano je ... neboj bude to fayn 😊

blackrose
26. máj 2016

@dadka0110 ☹ mrzi ma to, ja uz tiez viac menej neverim a zmierila som sa, ale bola som dnes na krv a sestricka vravela, ze aj ked bude dnes negativna, mam prist este v pondelok, ze uz mali taky pripad, no tak pojdem, ale nadeje do toho vobec nevkladam. Nemyslim si, ze by som bola pripad, ze test biely, mrcha riadna a o par dni jasne tehu 😀 🙄

@vtacatko2 je to tam! Drzim palce! 😵

dadka0110
26. máj 2016

@blackrose no to by bol zazrak 😃 ale clovek nikdy nevie a je dobre ze ti povedala aby si este prisla aspon budes mat istotu na 1000%....netreba to brat velmi vazne a plakat koli tomu a trapit sa....aj mna to stve ale zivot ide dalej a skor ci neskor budeme mat aj my male babiky 😊.....

levisa
26. máj 2016

@dadka0110 @blackrose baby aj ja som zacala 8.den po ET krvacat :(, uz to mam aj potvrdene ze to nevyslo... Ale bolo to moje 1.ivf, takze bojujeme dalej! Drzim palce, aby nas dalsi pokus bol uz uspesny 😉

mag_evka
26. máj 2016

Dobre ranko! Mate niekto skusenost: 11den po ET test negativny, brucho ako na mrchu, ale uz 2.den meska, uzivam Utrogestam 2 0 2, ma vplyv na mrchu, ze pride ked ho vysadim? V sobotu idem na krv

dadka0110
26. máj 2016

@levisa tiez sme mali 1.IVF a mame mrazacikov takze pojdeme si po nich ☺

hranoska
26. máj 2016

@mag_evka ms by mala prist do 4 dni po vysadeni utrosu..niektorym zenam skutocne ms zadrzi, niektorym nie..je to individualne..

dadka0110
26. máj 2016

@mag_evka ano po vysadeni by mala prist ak budes mat test negativny....ale tiez som uzivala 2 0 2 a mrcha prisla aj cez uzivanie 😏

hranoska
26. máj 2016

@levisa @dadka0110 @blackrose ach baby, velmi ma to mrzi ☹ ale mate skvely pristup 😉 ste velke bojovnicky, tie babatka si vas najdu urcite ♥

dadka0110
26. máj 2016

@hranoska no nic ine nam neostava len brat to "sportovo" 😃😃.... ja vzdy vravim vsetko je tak ako ma byt ☺

mag_evka
26. máj 2016

@dadka0110 @hranoska dakujem vam! Uvidim co bude v sobotu, 14 den ET, aky bude test rano a vysledky z krvi, ked negativ, dame repete!

hranoska
26. máj 2016

@dadka0110 to je podla mna jedina pravda..my to neovplyvnime nijak ☹

hranoska
26. máj 2016

@mag_evka kazdopadne drzim palce! 😉

blackrose
26. máj 2016

@levisa :( takze ani jednej to nevyslo?? 🙄 😢 aj moje IVF to bolo 1. Mame este 2 mrazacikov, tak uvidime.
Vy mate este mrazacikov??
@dadka0110 tak tak, zazrak 😀 ale co uz, pojdeme do KET a snad to vyjde

boba245
26. máj 2016

@levisa
@dadka0110
@blackrose
baby drzte sa ! raz a verim, ze to bude coskoro sa vam to podari a budete skvele maminy 🙂
@mag_evka v sobotu na teba myslim a drzim silno päste 🙂

boba245
26. máj 2016

@vtacatko2 tiez potichucky gratulujem a tesim sa na dalsi testik so silnejsou ciarockou ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre