Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja102
15. okt 2012

@alex81 ahoj,dakujem,vyskusam.... 😉

bique
15. okt 2012

@jaja102 tak vam drzim silno silno palcee 😉 tie triple testy su na figu, mne moj doki na rizikovej povedal, ze on by ich ani nerobil, lebo vysledky aj tak vychadzaju skreslene a je plno pozitivnych vysledkov a babatka su zdrave 😉 ze podstatne su prvotrimestralne, ked tie vysli ok aj ultrazvuk je ok, tak je vsetko ok 😉 no uvidis, co ti povedia na genetike 😉 a som zvedava, co cakate...my este tiez nevieme na 100%, ale posledne, ked som bola na uzv, male strasne vystrajalo, ale co doki zahliadol, tak je to chlapcek 😀

lilith3
15. okt 2012

@jaja102 ahoj, kamarátka bola pred 2 rokmi na IVF, majú dvojičky, pričom jedno z nich malo mať podľa sona u Čunderlíka v BA určite DS. Navrhli im teda potrat jedného,ale oni s tým za nič na svete nesúhlasili, bo je tam riziko, že sa môže potratiť aj to druhé. Riskli to, a teraz majú dve krásne, zdravé, už 1,5ročné deťúrence. Nie všetko, čo vychádza podľa testov, vyšetrení a podľa lekárov musí byť pravda 😉 Takže - pokoj, nestresuj sa, všetko bude v poriadku 🙂

jaja102
15. okt 2012

@bique no ja viem,preto ani nestresujem...lenze moj doky ten prvosemestralny nerobi ☹ .je to darebak 😉 .a meno uz mate?dnes porodila mužova segra,ma maleho Sebastianka.ja si neviem pomôcť,mne sa pačia naše,slovenské mená viac 🙂

jaja102
15. okt 2012

@lilith3 ved som v klude....na sone bolo vsetko ok,ale nas,IVFkárky beru tak trosku rizikovejsie stale.....dakujem za povzbudive slova 🙂

lucinkacinka
15. okt 2012

@martina020202 Ja som šla hned na další mesiac na KET,vobec netreba cakat a ja som ani čakat nechcela 🙂V sobotu som bola takže dnes som druhý den.

radina
15. okt 2012

@dafy a ked bude test pozitivny, nasadis si ich? ja som z nich tiez nejaka naliata, treba nam detoxovat telo 😝

dafy
15. okt 2012

@radina to by musel byť zázrak 😒 4 testy negatívne takže pochybujem ze krv bude pozitívna

martina020202
16. okt 2012

žienky zlaté nevydržala som a testla som sa dnes som 6 deň po ET nerátam deň ET a tu je výsledok môžem sa už tešiť? najprv som sa aj poriadne začala ale potom ma napadlo či nemôžem mať zvýšené hcg z pregnylu alebo utrogestanu?zatiaľ to nechcem ani povedať manželovi aby som ho náhodou nesklamala ak tá čiaročka nebude silnieť ☹ no ja už som o trošku kľudnejšia 🙂 skúsim o 2 dni🙂

melisska
16. okt 2012

@martina020202 krasne //. mozes sa tesit potichucky 🤐 🤐 🤐 aby to silnelo 😉 😵

tea284
16. okt 2012

@martina020202 moj test vyzeral na 6 den podobne a potom ta ciarka silnela, dnes cakam na vysledky krvy, drzim palce nech to ma u teba rovnaky priebeh 😉

martina020202
16. okt 2012

@melisska áno až teraz mi to pomaličky začína dochádzať 🙂 najradšej by som to hneď vykričala do celého sveta ale radšej počkám kým mi to potvrdia v pondelok 🙂 kiež by ste sa mohli radovať takto všetky čo ste so prešli dlhou cestou držím všetkým palce 🙂

martina020202
16. okt 2012

@tea284 tak to si ma veľmi potešila napíš aké si mala výsledky z krvi a blahoželám 🙂

tea284
16. okt 2012

@martina020202 mam volat po 13-tej 🙂 uz sa neviem dockat

dusko14
16. okt 2012

@jaja102 ahoj. Ja som bola na IVF-ICSI a genetické testy 1:170 DS. Bola som na genetike v MT. Rozhodla som sa pre odber plodovej vody. Za ten kľud a pokoj to stálo. Dnes mám zdravého chlapčeka. Držím Ti palce nech sa rozhodneš akokoľvek 🙂

marcelinka80
16. okt 2012

@martina020202 Mati tak super dufam ze vam to vyjde tesim sa s tebou ja este stale picham ale uz sa to krati 🙂

martina020202
16. okt 2012

@marcelinka80 ďakujeme no ty máš ešte všetko pred sebou ale zbehne aj to no až na to čakanie potom to sa vlečie 🙂 zato som aj testla tak skoro 🙂

marcelinka80
16. okt 2012

asi ani ja by som nevydrzala 🙂 sme my baby ale nedockave ja uz by som chcela byt tiez aspon tam kde ty 😀

bique
16. okt 2012

@jaja102 😒 no, darebak...ale ked je uzv ok, tak je vsetko v poriadku 😉 u nas ked to bude nahodou dievcatko, tak bude Šarlotka a ked chlapcek, stale neviem....mali sme uz Patrika a Jurajka, takze tieto krasne mena uz nemozem dat ☹ paci sa nam Dominik, ale nie sme presvedceni 😕 a ine neviem...stale citam nejake chlapcenske mena, no nic som este nevybrala 😝

bique
16. okt 2012

@martina020202 jasne, ze sa mozes tesit...aj keby to bolo z pregnylu nahodou, tak by to uz nebolo takto silne, iba nejaky smiesny dusik, takze z pregnylu to uz nebude 😀 ja som mala pri dvojkach na 6ty den po ET asi taku ciarku, ako mas ty...skus ale testnut az o 3 dni, lebo o 2 este nemusi byt silnejsia 😉 drzim palceky 😀

martina020202
16. okt 2012

@bique čoooo myslíš pri dvojičkách? stým nerátame aj keď samozrejme budeme sa veľmi tešiť tak či onak 🙂no skúsim až v piatok uvidíme čo nás prekvapí každopádne som veľmi šťastná 🙂a manžel chudák ani nevie čo ho čaká keď príde z práce hádam viac stresoval ako ja 🙂

tea284
16. okt 2012

@martina020202 takze potvrdené, hladina hcg 914 😉, zdá sa že to vyšlo 😊😊😊

martina020202
16. okt 2012

@tea284 no tak to je úúúúžasná hodnota super z celého srdca gratulujem 🙂

tea284
16. okt 2012

@martina020202 ešte stále tomu nemôžem uveriť, hľadám práve nejaku tabuľku s hcg hodnotami, myslíš že je to dosť vysoké číslo?

bique
16. okt 2012

@tea284 gratulujem...jasne, ze je to vysoke cislo 😉 ja som mala s jednym embryjkom na 14 den po ET 1000 a to mi kazdy hovoril, ze budu dvojicky 😀 no mylili sa, cakame jedno babulko 😀

bique
16. okt 2012

@martina020202 a vkladali vam 2? lebo potom je dost velka pravdepodobnost, ze pri takomto peknom testiku na 6ty den po ET to budu dvojicky 😀 mne teraz s 1 vlozenym embryjkom ukazalo takuto ciarku az na 9ty den po ET, mali sme PK a vklad az na 6ty den a to som na 14 den uz mala krasne vysoke hcg 😀 s dvoma embryjkami a nasledne aj dvojickami to bolo ako u teba na 6ty den po ET 😀 😀 😀 , ale kazdej z nas rastie hcg inak, takze to moze byt aj jedno 😉 ak ste mali PK a uhniezdilo sa do druheho dna od ET, tak je to mozne 🙂 tak drzim palceky 😀

tea284
16. okt 2012

@bique vkladali mi 2 embrya tak som zvedava čo s toho nakoniec bude 😉

annamary27
16. okt 2012

@tea284 ahoj,gratulujem,krásne číslo,ja som mala na 14ti den 2249 a je len jedna bambulka 😉

momo32
16. okt 2012

ahojte dievčence ja som 8den po ET,nemala som PK,vložili mi 2-8bunkove embria je šanca že by test niečo ukazal?v piatok idem na krv,neviem či je to testovat dopredu zbytočné,hlavne sa bojim sklamania,uz mam toho vela za sebou ☹ale som velmi zvedava i ked telo mi hovori že nič z toho nebude,lebo ma už od soboty boli brucho ☹

momo32
16. okt 2012

@martina020202 krasna fotečka 🙂 držim palce aby silnela 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre