Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
19. mar 2013

baby boli vas podbrusko stale po KETe?

leontinka27
19. mar 2013

@makovicka53 ano mna bolelo a dost........

makovicka53
19. mar 2013

@leontinka27 aj mna boli stale este aj v noci ked sa zobudim...a uz vies vysledok?

leontinka27
19. mar 2013

@makovicka53 aj ja som mala v noci bolesti.....vysledok krvi az v piatok ale test 11 den po KET negativny.......:((((((((

miskamimi
19. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj..tak to ma moc mrzí.. 😢 😢 ale nesmieme prestať dúfať a skúsime to znova a znova...

cucoriedkacucoriedka
19. mar 2013

@miskamimi presne tak🙂 zasa si povedzme, že bolo slabulinké ak sa nechytilo..o čom viem...ale dúfala som🙂 nabudúce to vyjde🙂

makovicka53
19. mar 2013

@leontinka27 drzim palce 😉

pillabea
19. mar 2013

@makovicka53 včera som bola na KET, brucho bolí ale keby už nebolelo, tak to ho už asi nemám 🙂 28.3. sa ide na krv... uvidíme 🙂

fantinka
19. mar 2013

Baby takze dostala som to prave....som strasne smutna. To co v nedelu bolo odislo :'(

makovicka53
19. mar 2013

@pillabea dzim palce...aj ja idem 28 na krv...🙂

lenusika
19. mar 2013

@fantinka nebud smutna..nam sa zadarilo na 7 pokus...hlavu hore, ide jar, jeden mesiac pauza a sup do toho....

hencidlo
19. mar 2013

@katusik33 moja ty to vzdavas po 1 raze? a co mame povedat my co mame uz 5 a viac neuspesnych pokusov? nepoddavaj sa tomu a musis verit, ze aj na teba sa raz usmeje stastie! V to tu verime kazda jedna, teda ak mozem povedat aj za ostatne 😉

luanna
19. mar 2013

@makovicka53 @ pillabea aj ja idem 28 na krv 🙂 vcera som mala vklad

lenusika
19. mar 2013

@luanna mala si et ci ket? Mne po vklade pomohlo pitie 2 dcl cerveneho vinka (celých 14 dní), grepový dzus cerveny....chodila som do prace ale setrila som sa.......brala som den ako kazdy iny, nemyslela som na to a nepozorovala...Vkladala utrogestan.....
v ziadnom pripade si nerob test chod rovno na krv....

luanna
19. mar 2013

@lenusika mala som ET.... Svoj prvy.... Snazim sa oddychovat a lezat ..... O tom cervenom vine som este nepocula.... A ten grepovy dzus je naco dobry? Tebe to vyslo? 🙂

miskamimi
19. mar 2013

@fantinka moja zlatá,tak to ma moc mrzí,som sa s tebou tak tešila...Toto bolo asi zlé obdobie na oplodnenie,niečo je asi v ovzduší,čo nám neprialo,ved co tu čítam,asi nikomu nám to nevyšlo..neboj,to prebolí a ide sa dalej..máj lásky čas 🙂 🙂 musíme sa nejak povzbudiť.

miskamimi
19. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka presne tak,stále máme nádej 🙂

fantinka
19. mar 2013

@miskamimi dakujem ti...v aprili ideme na ket...este msm 4 mrazene. Ale vlozim uz len 1 nech mame viac sanci...

melisska
19. mar 2013

@luanna grepový dzus a cerv. vinko na rast sliznice, ale uz nemusis ked mas po ETe 🙂 😉

olusam
19. mar 2013

@fantinka je mi to luto,ze to nevyslo.....zial ani mne,aj ked v sob.idem na kontrolu.Takze Utros asi uz nema zmysel si davat...

karkana
19. mar 2013

@hencidlo ináč aj adopcia môže pomôcť ,že sa to potom podarí, dr.Petrová mi tak povedala, lebo že ked tak veeeeeľmi chceme, že psychika to môže všetko blokovať, a ked budeme takto aj ináč zamerané, tak sa telo, všetko uvolní, 🙂 🙂 , uvidíš, že to pomôže, ja skusim ešte 😉 , potom až asi

fantinka
19. mar 2013

@olusam no mne dr povedsla ze ho mam dalej brat. Ze to moze byt falosna ms. Ze aj to sa uz stalo.

miskamimi
19. mar 2013

@fantinka V apríly??mne povedali,že možem až v maji..a vidíš,ešte máš nádej,tak držím palčeky

lenusika
19. mar 2013

@luanna
ja som po vklade vzdy pila cervene vinko a grepovy dzus...vela dievcat to aj pisala dnes maju babatka, zadarilo sa...ja az po ich radach a skusenosiach som zacala az na 6 opokus, ktorý dopadol, ze som v 8 tt potratila a teraz sme v 33 tt.

lenusika
19. mar 2013

@fantinka ja som si vzdy davala vkladat po jednom..nechcela som 2

fantinka
19. mar 2013

@miskamimi no vravela tak, ale pojdem az v maji. Nech sa telo ocisti.

fantinka
19. mar 2013

@lenusika hej ze sa zvysuje kazdym vkladom sanca...uz budem iba po jednom davat.

lenusika
19. mar 2013

@fantinka
mne radili pokusat po 2 cykloch, nakolko telo je plne hormonov a pripravene...poviem ti takto...ja som mala vklad s cerstvymi v decembri pred sviatkami..nezadarilo sa, potom som isla vo februari na ket to sa zadarilo, ale prisla som o to v 8 tt, robili mi aj kyretaz..odporucili cakat 1/2 roka ale nepockali sme isli sme n aKET v auguste a dnes sme v 33 tt
takze hlavu hore a ani sa nenazdas budes tehotna.....drzim palce
podotykam, ze mi pridali pri poslednom vklade Prednisom a Clexan na zrazanlivost krvi, nakolko som potratila pre vzniknuty hematom

fantinka
19. mar 2013

@lenusika takze co myslis ty? Mam ist s druhym cyklom v aprili alebo s tretim v maji? Neviem uz...ale ze kety su uspesnejsie.

lenusika
19. mar 2013

@fantinka ano ja som mala 2 ket oba vysli...podla toho ako sa citis...mna polovicka hnla vpred cim skor....aj lekar

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre