Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
31. máj 2009

katica presne tak ja už ani neviem ako sa spravat.,proste bud vyjde alebo nevyjde
asi tak....
nooooooooooooooo ale verím že vyjde 😉
a aj tebe uvidíš 😉 kolko embrijok ti vkladali a kolko bunkove?????

katica1
31. máj 2009

2embrijka,,,ale neviem kolkobunkovee... 🙂 musi nam to vyjst!!!! 😀

melisska
31. máj 2009

Dievcata aj tiez cakam po ET 😉 Katica ty ides na krv po 12 dnoch? llebo ja som mala ET 25.5. a kazali mi prist po 14 dnoch-v nedelu, tak idem aj ja na krv 8.6. 😀

luly3
31. máj 2009

meliska ahoj vitaj v klube 😅 😅 😅 aspon budeme mat príjemnejšie čakanie
ja idem na krv 12.6 😝 😝 budem dlhšie čakat ako vy 😕 😅

katica1
31. máj 2009

Melisska ty kde chodis do KE??asi inde...lebo vsade je to ine...a v Ke na 11den posiela na krv...mala si prve IVF??? 😕

melisska
31. máj 2009

luly neboj ja sa bojim cakania na vysledok z krvi 😔 Mam uz 3.IVF a za sebou velmi vela 😔 ale teraz veriiiiiiiiiiiiiiim, aj ked sa trosku bojim, to ide uz stym 😉

katica1
31. máj 2009

Aha uz som pozrela Melisska ze 3.IVf..sorry... 😝

katica1
31. máj 2009

Ja som pri prvom dost silno verila,,,a tak som bola veeelmi sklamana...a smutnaa...ale to asi aj vy... 😢 😢 😢 tak teraz radsej menej verim..aj ked veriiimmm.. 🤐

melisska
31. máj 2009

kati mam za sebou 4 mimomater. -prirodzene, I.IVF biochem. tehu, 2 KETY nic, 2.IVF missed abort v 9 tt ☹ KEt nic a teraz 3.IVF 😉

melisska
31. máj 2009

ja chodim do KE ale do Splnu 😉

katica1
31. máj 2009

A chodis do Ke???sice je tam viac centier..asi...

katica1
31. máj 2009

AHa jasan...tak tiez mas toho za sebou...joojj..preco tak musime trpiet,??bo sme silne zeny!!! 😠

melisska
31. máj 2009

ano uz som ti napisla 😀

katica1
31. máj 2009

No tak len cakajme...a budes aj testovat??ja som pri prvom netestovala,,,tek som sa bala...a potom baaac,,,negativ.. ☹ ☹

melisska
31. máj 2009

Kati ansme silneeeeeeeee 😉 😎
testy sa bojim 😒

melisska
31. máj 2009

Dobru nocku 😉 🙂

katica1
31. máj 2009

Okk papa ide Lets dance....je mi to jasneeee haha 😀

katica1
31. máj 2009

Luly3 papa ved si este napiseme...a zhodnotime ako sme dopadli...dobruuu

mia1983
1. jún 2009

Ahoj babulky tak ja som bola dneska v Helíku po 14-tich dňoch po KET-ku a už máme aj fotečku zo sona 😀 . Z dvoch mrazáčikov sa nám jeden uchytil a možno na budúce sono ešte uvidíme aj toho druhého 😀 . Fakt treba veriť, všetkým čakateľkám to želám z celého srdiečka. Naozaj krásny pocit to je byť tehulka 🙂 , tak len dúfam, že dôjdem až do šťastného konca. 🙂
Pekný dník

melisska
1. jún 2009

mia jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

katica1
1. jún 2009

Jooj supeerr...mia...aj my musime verit....Melisska...ako ..citis podbrusko?? 😕

mia1983
1. jún 2009

Ďakujem babky aj Vám držím pestičky a inak ja som mala bolesti v podbrušku hneď ako mi vložili mrazáčiky a mám ich až doteraz. Pri prvom IVF som vôbec také nemala a teraz som od začiatku tušila, že to bude o.k.. Tak ešte raz veľa šťastíčka želám. A netreba asi ležkať ja som teraz bola doma len tri dni a potom šup do práce, možno aj to pomohlo. 🙂

katica1
1. jún 2009

Dik!!! za podporu...ja dnes idem pracovat po 3dnoch vegetu...doma by som sa zblaznila....tesim sa ,ze aj KETko ma svoje uspechy!!! 😉 😉

melisska
1. jún 2009

kati na priznaky sa moc nespoliehaj, kazda sme ina, mam kamaratku ktoru tiez pobolievalo brusko, tesila som sa s nou a ona dostala menzes ☹ ☹ ☹ zase na druhej strane vela kociek menzes nedostane a su tehulky, je to individualne 😉
prajem prijemnu pracu 🙂 ja mam vyskusane v praci aj doma, ale aj to je jedno, ak to ma byt tak to je 😵

tina1
2. jún 2009

ahojte dievčence, tak pridávam sa k vám, máme za sebou KET a od dnešného dňa mám v brušku posledného bojovníčka. 🙂 Mali sme 2, ale jeden to vzdal. ☹

melisska
2. jún 2009

Tini vitaaaaaaaaaaj 😵

katica1
3. jún 2009

cao Melisska....okk ja sa uz nespoliehm na nic...haha 🙂 myslim tie priznaky...vcera bolest podbruska silna dnes mensia...salenstvoooo...nic to cakame daleejj... 😨 😨 😨

melisska
3. jún 2009

kati to je dobreeeeeee 😀 pa moja ja mam nervy na vlasku 😀 😝

dafy
3. jún 2009

meliska ty potvorka tak ty aj tu si 😀 😀

tina taky tak 😀

ja som tu tiez bola denno denne pre 3mesiacmi 😀

zdravim vsetky cakatelky a uspesne tehulky 😎

melisska
3. jún 2009

dafy 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre