Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
7. jún 2012

@chmurkaxy ešte nie,len som na začiatku IVF

kuspitka
7. jún 2012

@annamary27 aké berieš dávky liekov?

annamary27
7. jún 2012

@jomini ahoj,nepaltili sme nič a bola hotová za mesiac.prišla ešte skor ako schválenie ivf.

annamary27
7. jún 2012

@kuspitka mám písaný 1diphereline a potom sa pridá 150fostimonu.

kuspitka
7. jún 2012

@annamary27 aha...uvidím,koľko vajíčok budem mať ja..

annamary27
7. jún 2012

@lucitas ahoj,ja chodím do Gyn Fiv,pri prvom ivf som mala dokonca 23 vajíčok,ale dobre zrelých bolo len 13 a preto mi pri druhom ivf znížila dávky a zrelých bolo všetkých 15. v prvých dvoch pokusoch som mala diphereline,puregon a menopur,teraz budem mať iba diphereline a fostimon a mám stále dlhý protokol.

karkana
7. jún 2012

@lucitas ja ked som mala Gonal, mala som 5vajok a tri sa oplodnili, ale ked som užívala Fostimon prvý krát , mala som 15vajok a 8sa oplodnilo, potom som vždy trvala na tom ,že chcem len Fos. ale vždy mi dali iné a mala som málo,to ma teda štvalo,lebo tieto som mala overené 😒

apple7
7. jún 2012

@annamary27 ahoj, prosim ta v ktorom DC sa zacina s dlhym protokolom? dakujem

stenlyhozienka
7. jún 2012

@apple7 ja som začínala 21DC.ak som pomohla 🙂

cora41
7. jún 2012

@apple7 ahoj, ja som mala DC a dal mi na vyber medzi 21DC a prvym DC a povedal mi, ze je lepsi 1 DC...dovod neviem, lebo to je dr. Herman z KE, ktory toho vela nepovie... 🙂

cora41
7. jún 2012

Ahojte babulienky 🙂 Takze zajtra idem rano do CAR, budem 12 DC a uz mam taky pocit, ze ovulka je nablizku, lebo ma bolia krize a trochu podbrusko...tak len dufam, ze vsetko bude ok aj so sliznicou, aby som mohla ist buduci tyzden na KET..Neviete mi poradit ako to je? Ak ovulacia neprebehla a nebolo ani jedno dobre vajicko, tak KET nebude, alebo ako to je? Ved by to malo byt jedno - ak bude sliznica dobra, ci nie? Ja som teda umelec 🙂, ani zakladne veci neviem.. VDAKA ZA RADU🙂 a ak sliznica bude este nizka, dokedy sa moze cakat? Ahojte 😀

alibabaa
7. jún 2012

@cora41 neboj vsetko bude tak ako ma. a to v najlepsom poriadku. tiez idem zajtra rano do CAR budem 10dc .. myslim si, ze ide o vysku sliznice a hormonov .. tiez neviem co mam od toho vsetkeho ocakavat.. v papieroch je napisane ze zvycajne ket je 18-20 dc. ale uz som tu citala, ze baby aj 16dc uz boli na KET.. tak idem radsej v predstihu. kludne tam pojdem aj v pondelok len nech nic nezmeskam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kam chodis do CAR?

alibabaa
7. jún 2012

@cora41 do KE? dobre som pochopila z predosleho prispevku?

cora41
7. jún 2012

@alibabaa ano, dobre, chodim do KE...Takze to mame blizko🙂 za par dni...Beries nejake lieky?

foryou25
7. jún 2012

@cora41 do ktoreho centra v Ke chodis ak sa smiem opytat?

cora41
7. jún 2012

@foryou25 chodim ku Dr. Hermanovi do Gyncare...ty tiez chodis do KE? Nejak sa Vam nedari?

sanel
7. jún 2012

@melisska ahoj dala som ich hlavnej sestre pondelok som bola na krvi opitaj sa

foryou25
7. jún 2012

@cora41 ahoj ano, ale ja chodim do splnu, ideme tam na prve ivf, ale nie som s dr., velmi spokojna, u nas je problem u manzela, takze jedine ivf

timmka
7. jún 2012

@cora41 ahoj, ja som bola na vklad na 14 den a tiez chodim tam kde ty, prve ket nevyslo a druhe vyslo, dala som si vlozit dve a cakam trojcata 😉 , drzim palceky, dr. je velky odbornik, skus sa len pytat, rad odpovie a ivf ti nevyslo, ked ides na ket?

melisska
7. jún 2012

@sanel kktorej hlavnej sestre? nechapem

macaduso
7. jún 2012

@cora41 ahoj,ked ides na KET nezalezi ci mas ovolku alebo nie.Tak ako to ktosi pisal zalezi na vyske sliznice.To Ti zajtra asi pozru sonom a stanovia Ti den ked pojdes na vklad.ja som bola na 19dc.

cora41
7. jún 2012

@foryou25 preco nie si spokojna so splnom?

cora41
7. jún 2012

@timmka tak to je super sprava!!! my sme velmi rozmyslali, ked sme boli na ET, kolko si dat, lebo nam nema kto pomoct, keby sme mali dve, no nevyslo nam ani to jedno... Este mame zmrazenych 7, tak ideme na KET - ak to doktor zajtra potvrdi, ci je vsetko ok..A ty mas kedy termin?

cora41
7. jún 2012

@macaduso odlahlo mi, dakujem a zajtra dam vediet 🙂

annamary27
7. jún 2012

@apple7 ahoj,tak ja som dvakrát začínala 24dc a teraz mi to dali na 25dc s inými injekciami.

timmka
7. jún 2012

@cora41 10.1 mam termin , drzim palceky 😉 😉 😉 😉

bique
7. jún 2012

@depa ahoj...ja s nim nemam skusenosti, ale svokrovci maju chatu tam kde on a on je vraj aj strasne na peniaze...co sa tyka vsetkeho, tak ja som len preto nesla k nemu a potvrdzuje sa mi to stale viac, ze som sa dobre rozhodla, lebo kocky niektore, co tam chodia a fakt maju nejaky zlozitejsi problem, tak tam nechavaju maljland za vsetko....skus niekde inde, ja chodim k hredzakovi do splnu, u hermana su ukony platene take, co inde beru ako celok ivf a vobec za to neplatis...je to na tebe, ja by som skusila inde...kazdy ma inu skusenost, ale kde hraju peniaze hlavnu ulohu, je tazke nieco dalej riesit, hlavne ak ich nemas po plnu jarmilu a hlavne navyse 😉 to iba moj nazor, drzim palce

cora41
8. jún 2012

Ahojte BABULIENKY: tak dnes som akurat po vysetreni, vsetko OK, nema VOBEC ziadnu predstavu aku mam sliznicu, ale asi dobru, lebo som objednana na KET na buduci utorok o 12.00 😀 😀 😀 😀 😀 VEEEELMI sa tesim a dufam, ze to vyjde🙂 rozpravala som sa s tym mojim doktorom Hermanom, ci mam lezat alebo kde som urobila chybu, ked to prve ET nevyslo, tak mi povedal, ze lezat sa vobec nemusi, vraj je medicinsky dokazane, ze je lepsie, ked sa nelezi ☹ 😒 Povedal mi aj, ze sa vzdy rozmrazuju 2 embrijka pri KET a straasne rozmyslam, ci si mam dat 2 alebo jedno..PORADTE PROSIIIM...Moj jediny problem je, ze budeme na dvojicky uplne sami, lebo starych rodicov nablizku nemame a ja kvoli peniazom potrebujem ist do prace co najskor..a kto uz mi len pride za au pair ku dvojickam??? Asi iba nejaka super blazniva baba 🙂

alibabaa
8. jún 2012

@cora41 ahoj, tak aj ja uz som tu.. tiez sliznica pekna-tak to povedala doktorka 🙂 tiez neviem hodnoty.
ja idem na KET uz v piatok.. ufff. ktory den si teraz?

sanel
8. jún 2012

@melisska v gin fiv pri recepcii som im ich dala hlavnej sestricke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre